VIII edycja kontra szczury

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Re: VIII edycja kontra szczury

Post autor: Marcins »

nie.

Awatar użytkownika
Jorge
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 132
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Jorge »

Marcins pisze:nie.
Czemu nie dajesz ??

Trudniej od strzelania zachodzą !!

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

a kto w nich strzela?

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Serio? Mam wymienić wszystkie jednostki strzelające w battlu? :D
Obrazek

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

są 100razy lepsze cele dla strzelaczy niż stormvermini...

Awatar użytkownika
Corabb
Pseudoklimaciarz
Posty: 28

Post autor: Corabb »

Powtórzę się bo nikt nie odpowiedział :( na moje pytanie, a zależy mi na opinii na temat składania Warlorda
Zastanawiam się czy jest sens wystawiać Warlorda na Pox Ratku np. z takim wyposażeniem (SoM + Dragonhelm + shield razem 153 pts)? Próbuję zmieścić takiego Warlorda razem z Seerem na dzwonku na 2500. Wiem, że najlepiej sprawdzi się na Bonebreakerze, ale procentowo się nie mieści. Oczywiście Warlord do Rat Ogrów. Czy ktoś już testował pox rata?

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

za te punkty lepiej wziąć slejwy

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Corabb pisze:Oczywiście Warlord do Rat Ogrów
A co za różnica gdzie, jak i tak nie ma Look Outa?

Gralem na PR w 7ed, był mega klimatyczny i całkiem przyjemnie mi się nim grało, ale teraz gdy nie ma look outa jest IMO beznadziejny.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Tu trzeba dodać - warlord to w tym czy innym złożeniu Monsterous Cavalry (nawet na Rat Ogrze) - a nasze jednostki to w najlepszym wypadku Monsterous Infantry (Rat Ogry). Dopisuje bo sam załapałem to dopiero dzisiaj ^^ Wieć podobieństwo warlorda na ogrze do ogrów jest tylko i wyłącznie łudzące ; )

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

chyba przesadzacie, co wam robi brak look outa, po 2 turach gdzie jest włączony storm banner, przeciwnik jak zobaczy jakiegoś tam warlorda na jakiejś kupie a obok niego 2 abomki chyba będzie strzelał do abomek. strzelanie łukami po tym typie już jest dzielone najpierw w oddział
Obrazek

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

profilaktyczny strzał z cannona, który zgarnia od tak 160 pkt + to dla przeciwnika dobra opcja. Poza tym są bardziej soczyste sposoby wystawiania Lorda w Skavenach.
Obrazek

ODPOWIEDZ