Elven Heroes - figurki alternatywne...

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Re: Elven Heroes - figurki alternatywne...

Post autor: Asassello »

poszukaj w mgle.

(taki sklep internetowy z figurkami)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kaylar
Wałkarz
Posty: 93

Post autor: Kaylar »

Przeglądałem kiedy szukałem tamtej figurki. 18 dzień idą moje figurki z MONOLITHA !!!! Ktoś miał z nimi jakiś problem ?? >.>
HIGH ELVES 0/0/0 (W fazie zbierania ;])
WARRIORS OF CHAOS 0/0/0 (W fazie smutku ;])


Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter on staje się twoim losem...

Awatar użytkownika
Kaylar
Wałkarz
Posty: 93

Post autor: Kaylar »

http://www.bard.pl/533,9237,Produkt.htm zna ktoś wigurki z tej serii ? Nadają się do WHFB ??
HIGH ELVES 0/0/0 (W fazie zbierania ;])
WARRIORS OF CHAOS 0/0/0 (W fazie smutku ;])


Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter on staje się twoim losem...

Awatar użytkownika
ainuin
Chuck Norris
Posty: 473

Post autor: ainuin »

Tak aby łamać stereotyp HE ^_^

Phoenix Guard :P

Hero
Obrazek

Troops
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

To jest jakiś chaos nurgle'a a nie Elfy Wysokiego Rodu...

Eerion
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Eerion »

To chyba jest chaos rodzicielki nurgla i slanesha, bo jakieś toto niezdecodowane :D
Ale na pewno się nie nadaje do HE.

Awatar użytkownika
Kaylar
Wałkarz
Posty: 93

Post autor: Kaylar »

Troche przykoksany jak na elfa ten halabardzista :mrgreen:
HIGH ELVES 0/0/0 (W fazie zbierania ;])
WARRIORS OF CHAOS 0/0/0 (W fazie smutku ;])


Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter on staje się twoim losem...

Awatar użytkownika
Master of reality
Oszukista
Posty: 833
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Master of reality »

Ale troopsy fajne, IMO nadają się na elfy
I sold my soul for rock'n roll

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

powieje nekromancją, ale temat jest odpowiedni :)

oczywiście, chodzi o orły :D
czy naprawdę mamy do wyboru orły gamezona, reapera bądz mailorder?

I czy w polsce gamezonowskie orły sprzedaje tylko monolith icon?
One wydają się być fajne ale w ofercie sklepu są z jeźdzcami, nigdzie nie ma samych orłów, a kiedyś na cytadeli były, róznicy to nie robi wiekiej ale zapewne same orły były tańsze, szczególnie, ze chce kupić 4-5 aby mieć spokój na zawsze :P
Orzeł z reapeara jest bardzo fajny jednak zbyt drogi oraz jego poza mnie nie satysfakcjonuje...

Czekam na jakąś pomoc w szukaniu orłów (tylko błagam, nie chce z gumy :P ,z plastiku w ostateczności)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

Jest jeszcze allegro. Generalnie nie trafiłeś w datę sprzyjającą kupnu orłów. Ja swoje mam od dość dawna, te małe GW. Jakoś bardziej pasują mi na odginajki, te większe wyglądają jaby miały walczyć z hydrą i były LT :D Z opcji poza, wiem, że ludzie konwertują gryfy IoB, których to modele można dostać taniej od orłów( :shock: ) Trzeba by zdjąć jeźdźca który jest scalony z gryfem. Czasami też jest skracany(cielsko dość długie). Dla mnie, mocno średnia opcja.

Można jeszcze konwertować modele GE na modele małych smoków. Albo teradonów. Nie wiem jak to wygląda ekonomicznie, ale to chyba nie jest taki zły pomysł.

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Jesli grasz armią w klimacie Caledoru, zamiast orłów dobrze prezentują się małe smoki. Takich modeli jest sporo: Reaper, Darksword nawet nie chce mi się wklejać. Ja lata temu na swoje caledoriańskie "orły" użyłem modeli smoków z Warmastera:
Obrazek

Awatar użytkownika
Drake
Chuck Norris
Posty: 434
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Drake »

Panowie, jak myślicie, ta figurka nada się na smoka?

http://www.aliensgroup.pl/2951_Fantasy_ ... AGON_.html

Pozdrówka

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Proste że tak. Będziesz tylko musiał pobawić się z ustawieniem go na podstawce bo ta skałka na której stoi będzie wystawać.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Drake
Chuck Norris
Posty: 434
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Drake »

Wielkie dzięki za info :)

http://jotte.istore.pl/pl,product,36518 ... ragon.html

Jak myślicie, na Orły się to nada?

Awatar użytkownika
Tebryn
Wałkarz
Posty: 71
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tebryn »

Trochę jak godzilla wygląda :D

Te zaprezentowane przez Nilgara mi się podobają, w ogóle sam pomysł małych smoków zamiast orłów dla mnie bomba.
"Ulthuan shall never fall!!!"

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

hej, szukam fajnych elfickich spearmanów,
najlepiej jakby byli z metalu :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

czy ktoś jeszcze ma wrażenie że przy nowym imperialnym gryfie nasz wygląda jak jego młodsza siostrzyczka? jeśli kiedykolwiek będzie się dało grać na gryfie to chyba zainwestuję u konkurencji...
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

Nasz gryf odzwierciedla doskonale swoje wykokszone statystyki :wink:

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Nasz gryf jest elficki. Wygląda dokładnie tak jak powinien. Jest smukły i pełny gracji. Imperialny za to wygląda jakby go Hardkorowy Koksu karmił w dzieciństwie piersią, a w dodatku nosi na klacie zderzak od Steam Tanka. Co więcej przypomina mi z mordy Gruchę z "Chłopaki nie płaczą".

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

To masz niezłą wyobraźnię albo ja dawno "Chłopaki nie płaczą" nie oglądałem i zapomniałem jak Grucha wygląda :lol2:

ODPOWIEDZ