Szybkie pytania

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
maciom
Chuck Norris
Posty: 613
Lokalizacja: wro

Re: Szybkie pytania

Post autor: maciom »

dzięki
czy jeśli mam przedmiot, który pozwala mi przerzucać każdego warda to, czy mogę też przerzucać ochronę magiczną?

Awatar użytkownika
czaros357
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: czaros357 »

Jak ciekawie pomalowac miecz i sztylet w Vespero Vandetta?? Tylko cos lepszego niz pomalowac boltgun metal, rozjasnic chainmail potem mithril.....
KUPIE FIGSY DO CHRONOPII -->oferty na priv
KUPIE DOGS of WAR PO ROZSADNEJ CENIE -->oferty na priv

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

Ja robię tak - daję boltguna, potem wash czarny i wystające krawędzie chainmailem. Wychodzi nieźle :wink:
"JOIN OR DIE"

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

NMM? Do tego może nie metaliczny a jakiś "magiczny"?

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

ja mam takie pytanie bo próbuję skleić do kupy Uriena.... a zwykłym super glue za ch...olere nie mogę :(
jakiś dobry klej do metalu mi byście mi polecili panowie....

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Może spinuj? Do tego jakiś poxipol, albo powierzchnię klejenia zrób nieregularną, aby to klej miał jak się zaczepić o obie powierzchnie.

Awatar użytkownika
czaros357
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: czaros357 »

Nmm spoko tylko nie dla mnie na poczatek:D MOze kiedys... A rzucic czarny wash potem rozjasnic to tez taki standard jak uzycie 3 srebrnych metalikow.... Tak wiec dziekuje za te pomysly, ale niestety szukam czegos innego:D Jestem otwarty dalej na inne sugestie za ktore bede wdzieczny...
KUPIE FIGSY DO CHRONOPII -->oferty na priv
KUPIE DOGS of WAR PO ROZSADNEJ CENIE -->oferty na priv

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

No ale w takim wypadku jaki chcesz uzyskać efekt?

Awatar użytkownika
czaros357
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: czaros357 »

Chcialbym zeby wygladal zywo i zlowieszczo :D.... Probowalem malowac przyciemionym mithrilem potem zrobilem glazy schorched brown i czystym mithrilem po krawedziach ale troche za ciemne wyszly (dla orkow super by bylo) Przede wszystkim efekt postarzonej broni wyszedl a wolalbym zeby byla bardziej "swieza".... Nie wiem moze sprobowac cos z czerwienia albo z fioletem albo glazy albo moze w washe sie zaopatrzyc...
KUPIE FIGSY DO CHRONOPII -->oferty na priv
KUPIE DOGS of WAR PO ROZSADNEJ CENIE -->oferty na priv

Awatar użytkownika
maciom
Chuck Norris
Posty: 613
Lokalizacja: wro

Post autor: maciom »

dobrze wypada jak chcesz jakiś "magiczny" na podstawowe warstwy srebrnych daćfarbke ctadela "washes thraka green"
farbke używam doi skóry orków ale na jasne powierzchnie pinkolaście się świeci na zielono :mrgreen:
czy jeśli mam przedmiot, który pozwala mi przerzucać każdego warda to, czy mogę też przerzucać ochronę magiczną?

Awatar użytkownika
czaros357
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: czaros357 »

Rozwazalem zielen ale wydaje mi sie ze skoro plaszcze beda tradycyjnie bordowe do czerwieni rozjasniane to troche sie veda gryzly.... Ale w innych figurkach mozna to przetestowac jeszcze jakies pomysly ktos ma???
KUPIE FIGSY DO CHRONOPII -->oferty na priv
KUPIE DOGS of WAR PO ROZSADNEJ CENIE -->oferty na priv

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

może fiolet? malowana podobną techniką jak to:
Obrazek
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
czaros357
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: czaros357 »

Tak pomalowane to super zlowieszczo wyglada az za bardzo jak do tych figurek, ale z fioletem to mysle ze byloby w sam raz:D A jak bylo to malowane? Tak step by step poprosil bym...
KUPIE FIGSY DO CHRONOPII -->oferty na priv
KUPIE DOGS of WAR PO ROZSADNEJ CENIE -->oferty na priv

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
czaros357
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: czaros357 »

NIe wiedzialem ze to nmm cos ttam srebrnego przebijalo to myslalem ze to albo glaze albo wash.....
A z fioletem to jakie warstwy jakimi kolorkami nalezalo by zrobic???
KUPIE FIGSY DO CHRONOPII -->oferty na priv
KUPIE DOGS of WAR PO ROZSADNEJ CENIE -->oferty na priv

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

spokojnie możesz zacząć od mieszanki Hormagaunt Purple lub Liche Purple z czarną, później stopniowo przechodzić do czystych kolorów a na koniec dodawać białego, aż do blinków z czystej bieli. tylko musisz uważać przy warstwach z mieszanką bieli żeby ci ostrza różowe nie wyszły :wink:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
czaros357
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: czaros357 »

Jak wyjda na rozowo to i spodnie im pomaluje na roz heh.... A tak na serio nmm pocwicze na jakims innym obiekcie a na vespero poprobuje chyba cos z glazem fioletowym moze na podkladzie z boltguna albo lepiej chainmaila a potem mithrilem na koniec:D
KUPIE FIGSY DO CHRONOPII -->oferty na priv
KUPIE DOGS of WAR PO ROZSADNEJ CENIE -->oferty na priv

Awatar użytkownika
czaros357
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: czaros357 »

W takim razie jedziemy dalej. Jak fajnie na zloto pomalowac zbroje:
1.troche strudzona
2.nowiuska :)

Ja mam swoje typy ale moze ktos cos ciekawszego zaproponuje.
KUPIE FIGSY DO CHRONOPII -->oferty na priv
KUPIE DOGS of WAR PO ROZSADNEJ CENIE -->oferty na priv

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

czaros357 pisze:W takim razie jedziemy dalej. Jak fajnie na zloto pomalowac zbroje:
1.troche strudzona
2.nowiuska :)

Ja mam swoje typy ale moze ktos cos ciekawszego zaproponuje.
1. dajesz więcej washa
2. dajesz mniej washa

może być? coś wygrałem? :)
Obrazek

Awatar użytkownika
czaros357
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: czaros357 »

Moja wdziecznosc:D Ale czekam dalej na inne propozycje.
KUPIE FIGSY DO CHRONOPII -->oferty na priv
KUPIE DOGS of WAR PO ROZSADNEJ CENIE -->oferty na priv

ODPOWIEDZ