Jaki sklep internetowy polecacie ?

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
diabloo23
Wałkarz
Posty: 80

Re: Jaki sklep internetowy polecacie ?

Post autor: diabloo23 »

Ja z czystym sercem po raz kolejny mogę polecić Cytadelę (tylko żeby nie było, że tam pracuję dlatego polecam - niestety pracuję w zupełnie innej branży). Złożyłem zamówienie, po godzinie zadzwoniła do mnie miła pani informując że nie ma dwóch rzeczy z zamówienia i pytaniem czy coś dokładam w to miejsce, czy mają wysyłać bez nich. Zamówienie wysłałem w środę, figurki sklejałem w czwartek. Jednym słowem ekspres. Naprawdę warto tam kupować - warunek - zakupy powyżej 200-300 zł bo mniej to się nie kalkuluje. Poniżej tego przedziału to alledrogo rządzi.
Obrazek

voodooml
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41

Post autor: voodooml »

mam pytanie, gdzie tanio kupie piłke modelarską i wiertełko ręczne? co do piłki allegro chyba odpada (za drogo) moze jakies sklepy w krakowie.

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

obi?

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

jak chcesz kupować zestaw 'made by Citadel' to wiadomo, że będzie drożej, jeśli nie zależy ci na marce, to Castorama, Praktiker itp. sklepy.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Jeśli chodzi o wiertarkę ręczną, to się wykosztuj i kup tę GW. Nie pożałujesz. Wiem co mówię, kupiłem taką za dychę i pół roku później, sfrustrowany niefajnością jej obsługi, kupiłem tę GW. Służy mi do dziś, jedne z lepiej wydanych pięciu dych.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

+100

Mam ją w domu i czasami przydaje się nawet nie do modelarstwa - jest świetna. A i pinowanie idzie migusiem, nawet w metalach.

voodooml
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41

Post autor: voodooml »

gw odpada, sorka panowie, ale niektore ceny sa tam mocno przesadzone.

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

up. no to sobie szukaj zamienników na własną rękę (ja używam starego dobrego PRLowskiego wkrętak z wymiennymi końcówkami) . To co GW (w przypadku wiertarki) oferuje za wysoką cenę coś musi odzwierciedlać, a poza tym chłopaki chwalą.

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

@Voodooml - Jeśli chodzi o piłkę, używam czeskiej piłki-żyletki firmy Tiger, niedroga a skuteczna. Ponoć dobre są też produkty Olfa.
Co do wiertarki... mogę polecić coś takiego, używam jej już dobrych parę lat- wydaje mi się lepsza od tej GW, pracowałem naprawdę cienkimi wiertłami , a te wiertła proponowane przez GW to chyba aż jednomilimetrowe?
http://www.martola.com.pl/pl144/produkt ... 0_0_3_5_mm_
no i wiertełka do niej - http://www.martola.com.pl/pl144/produkt ... _hss_8_szt_
Powodzenia w kompletowaniu narzędzi.
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

voodooml
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41

Post autor: voodooml »

20 zl?! ale jaja, myslalem ze wyjdzie o wiele drozej :) wielkie dzieki

Awatar użytkownika
antonio
Chuck Norris
Posty: 529
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: antonio »

Znacie jakiś dobry, pewny sklep modelarski, w ktorym można kupić deseczki balsowe? Bo sklepów takich sporo, ceny podobne, ale brak opinii o nich, a wolałbym kupować w sprawdzonym miejscu :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Odgrzebałem korzystając z już funkcjonującej wyszukiwarki.

Może kogoś z prawej strony Warszawy zainteresuje. Na Gocławiu od dwóch miesięcy funkcjonuje sklep modelarski http://www.ef3m.pl/
Jest to sklep modelarski bardziej nastawiony na modele do sklejania i latające. Ale chemia i akcesoria modelarskie można znaleźć. Jak czegoś nie ma można mailowo zapytać czy da się ściągnąć/zamówić.

Awatar użytkownika
Rothand
Chuck Norris
Posty: 640
Lokalizacja: Poznań, Plewiska
Kontakt:

Post autor: Rothand »

Śmieszny wątek ciągniecie chopaki... jakość nie zależy od wiertarki tylko od wierteł! Kupcie nawet tę za 10 zł i zainwestujcie w dobre wiertła.
Kupowanie stufu GW to tak jak zakupy w Mango - sprzedają to samo co w sklepie za rogiem z 100 procentowym (albo i większym) narzutem.

ODPOWIEDZ