Krasnoludy Grześka - up 2014.08.10 pierwsze norsy

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

Bardzo dobre prace, nie ma lepszego widoku niż ładnie pomalowana armia Karsnoludów :) .
Mógłbyś powiedzieć jak zrobiłeś podstawki pod Thunderersów na pierwszej stronie? Chcę zrobić takie
wszystkim swoim Dwarfom i szukam na to najlepszego sposobu.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Kupiłem już figsy z podstawkami z takimi płytkami, dodałem tylko gdzieniegdzie piasek i trawkę.
Nie do końca pasują one do całej armii, która ma podstawki skałkowe. Płytki w prosty sposób można
zrobić np. z GS-u, nakładając równą warstwę i formując płytki wg uznania, Można też się pobawić i wyciąć
płytki np z cienkiego spienionego PVC lub jakiegoś innego materiału, potem gdzieniegdzie piasek na wikol,
pomalować całość, dodać kępki trawki i voila :!: :) :!:

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Ja bym zrobił z poxi, ale jeśli ktoś woli to można z plasticardu czy tekturki wyciąć takowe coś. No i bolec zacny. Jak tak wspomniał Rakso, to faktycznie troszkę dziwnie wygląda cały bełt stalowy, ale jak dla mnie daję radę, może co najwyżej trochę washa. No i fryz czarnego do rozjaśnienia ;) Strasznie jedno warstwowo wyszło.
Ostatnio zmieniony 11 sty 2011, o 21:53 przez Rasti, łącznie zmieniany 1 raz.

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Generalnie bardzo udana praca :) , niestety muszę dołączyć do grona zwolenników przemalowania drzewc bełtów.Jeśli koniecznie chcesz zachować ich metalowy charakter to może zrób mixa choas b. + boltgan m. a na koniec łosz, będzie się odróżniać a pozostanie blaszane.A i podziękował pięknie za foto porównawcze 8) .

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

A żesz się cholera uparli na te drzewce bełtowe :wink: Chyba jednak coś trzeba będzie z tym zrobić, he,he...

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Mi się wydaje, że płytki są zrobione z pociętej gumki do ścierania.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Dawno nic nie wrzucałem, bo maluję WoCh... Idzie więc mój lord na tarczy:

Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 lut 2011, o 19:37 przez smiejagreg, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Słabe zdjęcia. Model wydaje się być w porządku pomalowany, z perspektywy stołu pewnie sprawia takie samo wrażenie.
Ciężko jednak dojrzeć techniki i sposobu malowani.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Wrzuciłem nowe zdjęcia lorda. Trochę za duże , ale trudno. Pastwcie się...

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

Ładnie pomalowany, tylko drybrush na brodzie jednego z nosicieli (siwego) razi. Ale poza tym jest ok :wink:
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

A mi się podoba tylko nie przemawia do mnie czerwona zbroja ;/ Dobrze, że go pokazałeś bo sam dostałem ten model na walentynki i obawiałem sie że ma spłaszczoną twarz, ale widzę, żę Twój ma ten sam defekt :D

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Czerwona zbroja pasowała mi do tarczy... Jakoś tak wtedy chciałem mieć czerwoną tarczę -
stąd pomysł. Figs jak figs, ma sporo wad... Mam już limitowanego lorda na tarczy, czeka na lepsze czasy... :D .

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

jakiego limitowanego lorda??:>

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ten wydany z okazji - bodajże - XXX-lecia GW (nie jestem pewien) - lorda niosą Gotrek i Bugman. IMHO dużo ładniejszy od tego co na zdjęciu.

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

aaa no tak piękny model, sam go mam zamiar kupić po uciułaniu hammerersów. No to do dzieła, chętnie zobaczę :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Na razie kończę chosenów do WoCh-u, Potem idą slayerzy staroedycyjni - część na sprzedaż, a część dla mnie, tak że lord jeszcze długo, długo nie... :) .

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

ło to czekam na slayerów, sam dopełniam unikt do 30 (brakuje mi jeszcze 4 modeli) gdzie każdy jest inny i tylko 3 modele są z tej ostatniej edycji wszystko inne starsze i nawet 2 modele harlequina :D Fajnie, że nie tylko ja darzę sympatią starych slayerów :D

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Mam ten sam pomysł co do slayerów - zrobić jak największą kolekcję z różnych figsów -
na razie zbieram GW - brakuje mi jeszcze paru staroedycyjnych, mam też Ironjawa z Bloodbowla - bardzo fajny figs. Ogółem mam taką masę figsów do malowania, że myślę iż 2 lat nie starczy... :D #-o

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

smiejagreg pisze:Ogółem mam taką masę figsów do malowania, że myślę iż 2 lat nie starczy... :D #-o
Mam ten sam problem :) 290 niepomalowanych figurek do WFB + rosnąca kolekcja do napoleonki, a niebawem także dojdzie pewnie Rzym i jacyś barbarzyńcy #-o A przy tempie ok. 6-8 (w porywach 10) figurek na tydzień, to na chwilę obecną 2 lata z głowy, a kolekcja wcale nie będzie się zmniejszać... W każdym razie- trzymam kciuki i czekam na kolejne figsy :wink:
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

ODPOWIEDZ