<< KSIĘGA KRZYWD >>

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Re: << KSIĘGA KRZYWD >>

Post autor: Niko »

ja naszczescie mam wiekszosc metali ale strasznie mnie to irytuje... jak zaczynalem zbierac figurki teoretycznie mozna bylo sobie zamowic wszystko ze strony gw... tylko bylo to dosyc skomplikowane i nie bylo za co... teraz jest to latwe i jakas tam kasa by sie znalazla ale sami wiecie jak jest... debile GW :(

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Uraziło mnie to, że wycofali figurkę White Dwarfa :( . I jeszcze dali zdjęcie jak rozwalają matrycę. :|
Uraza pomszczona: krasnoludy wygrały ze skavenami w battle reporcie w WD. =D> Nie pamiętam, by kiedykolwiek wprowadzana armia kiedykolwiek przegrała. A jeszcze krasnoludy miały taką rozpę, że śmiech na sali (MR of gromril na lordzie na tarczy #-o )
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

Biały Krasnolud jeszcze powróci i się zemści!!!
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

Klafuti pisze:Uraziło mnie to, że wycofali figurkę White Dwarfa :( . I jeszcze dali zdjęcie jak rozwalają matrycę. :|
Uraza pomszczona: krasnoludy wygrały ze skavenami w battle reporcie w WD. =D> Nie pamiętam, by kiedykolwiek wprowadzana armia kiedykolwiek przegrała. A jeszcze krasnoludy miały taką rozpę, że śmiech na sali (MR of gromril na lordzie na tarczy #-o )
Zadnego sztandaru magicznego gdzie sie nalezy, 300pkt w oddziale gornikow (FCG!!), FCG na slayersach, czempioni na wszytkich oddzialach strzelajacych... wady tej rozpy mozna by wymieniac i wymieniac... no i skonczylo sie tak, jak mozna to bylo przewidziec. Moze i zwyciestwo krasnoludzkie... ale na stole takie baty, ze nic prawie nie zostalo.

ehhh...

W ramach pocieszenia powiem tylko, ze rozpiska na bitwe z WoCh jak wchodzily, byla jeszce gorsza! :P
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

nooo
demoniarz wbijający się w lorda chaosu z szarży powinien być wyposażony w r. of might :D
i obowiązkowe d6 woundów :D
nie mówiąc o braku 2 -3 organek

Awatar użytkownika
Mac
Kretozord
Posty: 1842
Lokalizacja: Kazad Gnol Grumbaki z klanu Azgamod

Post autor: Mac »

Gratulacje LS za nowy BP... =D>

Nowy wpis:
Toporem im po rękach i przez głowę za to, że po raz kolejny prośby i argumentacje o BSB-ka z magicznym dwurakiem zostały odrzucone :evil:
"Remember, a Dwarf's only as big as his beard."

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Ech, podbiję temat, bo muszę...
Nie było szopki noworocznej, za to jakaś sraczkowa muzyczka :evil: leciała całą noc. Zawsze to oglądałem, liczyłem na niezłą szopkę, 2010 świetnie by się nadawał. Co za osioł układał ten program.
Dziękuję za uwagę.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Cormagh
Dr. House
Posty: 365
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Cormagh »

Wielki wpis do Księgi Krzywd dla Firmy za likwidację swivel guna i flame throwera (oba dostały przebrzydłe skaveny), za zdegradowanie potężnego żyrokoptera do roli kolorowego latawca za kupę kasy i upieranie się, że to jedyna maszynka, gdzie na niepełne pokrycie "łezką" trzeba rzucać 4+, za to, że Imperium i skaveny (a wkrótce nawet siły chaosu) dostają co chwila nową maszynerię, a my wciąż jedziemy na zabytkach, których początków nie pamiętają nawet najstarsi Długobrodzi...
Wielki wpis za to, że przez 3 kolejne edycje Kraśki miały służyć wszystkim armiom za mięso armatnie i chłopców do bicia (przynajmniej teraz mamy wreszcie szansę pomścić wszystkie te krzywdy :twisted: )
I największy wpis za brzydkie jak kupa plastikowe pokraki, kiedy inne armie mają z edycji na edycję coraz ładniejsze figsy (to pewnie zemsta Firmy za to, że nasze stare "metale" były najładniejsze ze wszystkich)

A na koniec wpis dla tych wszystkich (również wśród naszej braci :( ), którzy na szlachetne Krasnoludy mówią krasnale (krasnale to NRD-owskie ogródki i pobocza przy germańskiej granicy szpecą)
Nic tak nie przekona w dyspucie, jak dwie stopy krasnoludzkiej stali między łopatkami. Trudno zignorować tak celny argument.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mam w sobie taki potencjał, że gdybym tylko chciał, rzuciłbym do swych stóp cały świat. Na szczęście dla świata jestem na to zbyt leniwy...

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Cormagh pisze:Wielki wpis do Księgi Krzywd dla Firmy za likwidację swivel guna i flame throwera (oba dostały przebrzydłe skaveny), za zdegradowanie potężnego żyrokoptera do roli kolorowego latawca za kupę kasy i upieranie się, że to jedyna maszynka, gdzie na niepełne pokrycie "łezką" trzeba rzucać 4+, za to, że Imperium i skaveny (a wkrótce nawet siły chaosu) dostają co chwila nową maszynerię, a my wciąż jedziemy na zabytkach, których początków nie pamiętają nawet najstarsi Długobrodzi...
Wielki wpis za to, że przez 3 kolejne edycje Kraśki miały służyć wszystkim armiom za mięso armatnie i chłopców do bicia (przynajmniej teraz mamy wreszcie szansę pomścić wszystkie te krzywdy :twisted: )
I największy wpis za brzydkie jak kupa plastikowe pokraki, kiedy inne armie mają z edycji na edycję coraz ładniejsze figsy (to pewnie zemsta Firmy za to, że nasze stare "metale" były najładniejsze ze wszystkich)

A na koniec wpis dla tych wszystkich (również wśród naszej braci :( ), którzy na szlachetne Krasnoludy mówią krasnale (krasnale to NRD-owskie ogródki i pobocza przy germańskiej granicy szpecą)
+1

Awatar użytkownika
Shaga
Chuck Norris
Posty: 449
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Shaga »

Zaraz zaraz?! Nie będzie flame throwera?
www.shaga.pl (już nie taki) nowy (ale na pewno najlepszy) sklep Gdynia ul.Morska 173

Awatar użytkownika
Cormagh
Dr. House
Posty: 365
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Cormagh »

Flame thrower to nie to samo, co flame cannon.
Nic tak nie przekona w dyspucie, jak dwie stopy krasnoludzkiej stali między łopatkami. Trudno zignorować tak celny argument.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mam w sobie taki potencjał, że gdybym tylko chciał, rzuciłbym do swych stóp cały świat. Na szczęście dla świata jestem na to zbyt leniwy...

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

użytkownik ratayou ze swoim postem : http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 81#p724381 obraził naszą dumną rasę...
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Obrazek
Nawet challenga nie można mu puścić, bo pewnie i tak w battle'a nie gra :| . Takiemu to tylko link do pobrania mozilli, a nie ofertę kupna :roll: . Ciekawe, skąd on tego BfSP wytrzasnął? I czy kiedykolwiek pojawił się na lekcji polskiego.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Cormagh pisze: za zdegradowanie potężnego żyrokoptera do roli kolorowego latawca za kupę kasy i upieranie się, że to jedyna maszynka, gdzie na niepełne pokrycie "łezką" trzeba rzucać 4+,
Cormagh nie martw się! Ja gram żyrkiem właśnie i palę chamów i elfi plebs nawet na 4+! Odginam szarże i bzyczę jak natrętna mucha właśnie żyrkiem, a jak trzeba to i w fasty wjadę i natłukę. :twisted:
Dopisałbym mimo tego do Księgi Krzywd porównanie ileż to ataków ma nasz żyro i z jaką siłą zieje za 140 pkt. a z jaką robi to Hydra za 175 pkt. (i co z tego że raz - jak dobrze pozieje to się pół oddziału nakrywa nogami). A ile ataków może wyciągnąć ten oddział droższy od naszego o całe (nie!) 35 pkt? 6 + 7 + 2k6 + k6? Nie, no ekstra bo my mamy dwa...

I jeszcze flame cannon ze średnią długością strzału równą średniej długości elfiej piechoty... GIT! =D> Powinien dwa sloty Rare zajmować.

A potem w zasadach Euro 2012 (Poland and Ukraine) napiszą, że do 5 maszyn można wystawić, co po wzięciu kowadła pozwala na dwa żyrki i dwa bolce (pluton ku-wa śmierci normalnie). I jak się nie dziwić, że ludzie grają jednym schematem: dwie katapy, działo, organki?

Kończę, bo zaraz mnie coś trafi.

ODPOWIEDZ