Wampirze marzenia

Vampire Counts

Moderator: misha

ODPOWIEDZ
Władca Nie-śmierci
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160
Lokalizacja: Poznań

Wampirze marzenia

Post autor: Władca Nie-śmierci »

Nie wiem czy jeszcze nie za wcześnie, ale zaczynam wątek w którym będzie można dyskutować na temat zmian w Nowym AB [-o<

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Moim zdaniem powinno zostać tak jak jest!!! No może jakąś nieumarla abomke albo hydre :) bo warg w porównaniu z nimi może sobie pomarzyć o szarzy na np. Klocek BL bez heralda...
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Wy to akurat jedyne o co możecie modlić to żeby tego wyjebanego w kosmos booka nie zmieniali wcale... :?

Awatar użytkownika
Tharival
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 118

Post autor: Tharival »

Oj, chłopie, chyba za wcześnie zacząłeś temat, bo nikt teraz nowej armii wampirów się nie spodziewa

Awatar użytkownika
Dalv
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Dalv »

Co by nie mówić, book jest w miarę świeży, a nie sądzę żeby GW aż tak szybko wydawało cały czas kolejne armie i jak Grolshek napisał, kto jak kto, ale gracze VC nie powinni nawet zaczynać takiego tematu tylko mieć nadzieję, że na tym ab będzie można grać jak najdłużej :lol2:

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

jeszcze duuużo czasu.
cieszmy się tym co mamy bo na 90% zostanie to w nowym AB splewione :)

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

Władca Nie-śmierci pisze:Nie wiem czy jeszcze nie za wcześnie, ale zaczynam wątek w którym będzie można dyskutować na temat zmian w Nowym AB [-o<
kochane Bravo!
pomalowałem króla na czerwono, jednak kolega mi powiedział, że malowanie jest do dupy, mimo, że wiedział, że to mój ulubiony kolor.
czy myślicie, że chciał mnie specjalnie obrazić i upokorzyć? gra HE i zawsze ze mną wygrywa
Kochane Bravo pomóż!!
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
August
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: August »

Grolshek pisze:Wy to akurat jedyne o co możecie modlić to żeby tego wyjebanego w kosmos booka nie zmieniali wcale... :?
Oj tam, oj tam.. Do DE nam sporo brakuje :D. Pozatym co najlepsze to mamy ścięte, może poza hełmem :wink:.

Co do życzeń do Bravo. Maży mi się przywrócenie do gry nekromantów - aby zwykłym można było dokupić poziom oraz aby był necromancer lord.

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Necro Lord to byłby cud :)
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

Tak! Nekrofile muszą się bardziej udzielać w naszej armii :twisted: No i fajno by było jakby linie krwii powróciły.
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Blood Line to było coś fantastycznego. Mega klimat armii można było wyciągnąć z naszych truposzy. Teraz jest tak bardziej po standardzie = słabo. Mam nadzieję, że wymyślą coś we fluffie ciekawego - jakiś kolejny podział albo zjednoczenie różnych ras Vampirów z różnych stron OW i wtedy powstaną jakieś fajne opcje. Vampy dla fluffu przedewszystkim! Szkoda, że na ETC nie da się grać szkielami ale bardzo bym chciał mieć szkiele po 4pkt tak jak w TK teraz :D Nie wiem jak Wy ale ja się zaopatruję w coraz większe ilości bo szkiel za 4pkt będzie 100 razy bardziej opłacalny niż za 8pkt Ghoul :)
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

no tak ale jakby ghul był za 4 i szkiel był za 4 to ja dalej bym brał ghule :D (no moze 1 oddzialik szkieli). ale wtedy bedzie trzeba miec 2x więcej modeli np. ghuli czyli na 2400 pkt bedziesz musiał mieć 150 ghuli... a to nie jest fajne...
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

guys ewidentnie widac moim zdaniem, ze GW tnie koszty punktowe,
bym sie nie zdziwil ze jak nasz AB wyjdzie za 2-3 lata to koszty będą o polowe czy 1/4 mniejsze, w koncu trzeba jakos zmusic tych ludzi by kupowali wiecej figurek :) life is brutal coz
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
SaperHeart
Piłkarz
Posty: 710
Lokalizacja: Adeptus Geriatricus

Post autor: SaperHeart »

Marzenia...jak już marzymy to Ja widzę to tak ;P
1) Powrót do starego podziału na: Lord, Count i Trall w Wampirach.
2) Szkieletów nie trzeba obniżać punktowo, ale można im dać opcje wykupienia halabard.
3) Podział na Bloodlines !!! Bo to jednak klimacik tej armii był.
...Who dares wins...
Obrazek

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

Mam nadzieję, że nie dodadzą żadnej jednostki strzelającej. Moja armia ma iść w stronę wroga a nie stać i pykać do niego z daleka.
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

misha pisze:guys ewidentnie widac moim zdaniem, ze GW tnie koszty punktowe,
dlatego mi orasy podrożały? i w sumie ng też. :roll:
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Lol.
Fajny temat.
Wy się módlcie żeby wam popychaczki nie zabrali...
:mrgreen:

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

JarekK pisze:bedziesz musiał mieć 150 ghuli... a to nie jest fajne...
Już niedługo... już niedługo... pozostanie mi tylko je pomalować :)

Szkieli mam tylko 70 z czego znacząca większość do sklejenia :(
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

@Druchi proszę cię.
To temat z dupy w ogóle. Właśnie typu 'Kochane Bravo ...' albo pytania na forum Gazety czy Onetu - takie pie**lenie o 'szopenie'. Nic nie wnoszące i nic nie dające, poza nabijanymi postami i faktem, że jest się pierwszym w temacie #-o imo żal.pl do nowej książki milion lat...

Jak ktoś ma jakieś beznadziejne tematy do dyskusji to możemy zakladać nowe :) ja chętnie się podepnę ponabijać posty.
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Pomimo, że na razie rzeczywiście pozbawione sensu jest dyskutowanie o tym ( bo dyskutować to może teraz TK i Bretka bo podręczniki wyjdą już niedługo ) to moje marzenie a propos Vampire Counts jest jedno - nie zmieniać nic :) Prawda jest taka, że i tak nasza armia jest bardzo silna i co najwyżej mogą nam pociąć parę rzeczy. Ze względów czystej polityki finansowej GW zapewne nam również obetną koszty niektórych jednostek corowych (bo to oczywisty zysk i mus kupienia większej ilości modeli tak jak będzie teraz w przypadku TK) ale na obcinanie popychaczek i tego typu rzeczy ku uciesze generałom innych armii bym nie liczył :)

ODPOWIEDZ