Oświęcim i okolice

Zawalcz z ludźmi ze swojego miasta!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
argoth
Mudżahedin
Posty: 290
Lokalizacja: Oświęcim

Oświęcim i okolice

Post autor: argoth »

Ja i moi dwaj kumple poszukujemy graczy z Oświęcimia i okolic. Już nam się troszkę przejadło granie przeciwko sobie. W końcu ile można bić się przeciwko WE i Kraśce:D. Ja gram Imperium.

Piszcie. Może akurat uda się ugadać na małą partyjkę...
Ogień oczyszcza ciało i dusze nawet największych wrogów Imperium...niech zapłoną stosy!

PG...czyli jak wygrać bitwę przed jej rozpoczęciem. 100% HATE!!!

Awatar użytkownika
pepe
Mudżahedin
Posty: 212
Lokalizacja: Kęty

Post autor: pepe »

Witaj ja osobiście mam tak mało czasu, że gram tylko raz w miesiącu ale jeżeli by wam się chciało to wbijajcie się na turniej do Bielska-Białej tu macie info: http://gnom.bielsko.pl/forum/viewtopic. ... 2842#32842 od niedawna jest jeszcze jeden ośrodek WFB w Bielsku i tu macie namiary: http://pegazbielsko.ok1.pl/portal.php Nie macie aż tak daleko z Oświęcimia więc zapraszam w imieniu własnym i pozostałych graczy.

Daro
Oszukista
Posty: 793
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Daro »

Siemka,
można sie ugadać na jakąś partyjkę wfb, a przy okazji odwiedzę kilka miejsc i osób w Ośw. Jak co to pisz na pw możemy sie dogadać na jakis konkretny termin.

ZłO
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 135

Post autor: ZłO »

Ja jestem z tej samej wsi co daro ;p wiec spokojnie mozemy sie dogadac na jakiś dwumecz :D

Kazzzz
Wałkarz
Posty: 75

Post autor: Kazzzz »

Witam jestem z Oświęcimia i działa u nas klub fantastyki w ock (centrum kultury), jest nas tam paru graczy wfb, jeśli ktoś byłby zainteresowany bitewką zapraszam. ew. kontakt do mnie gg: 4997981

Awatar użytkownika
pepe
Mudżahedin
Posty: 212
Lokalizacja: Kęty

Post autor: pepe »

Chętnie poszerzę horyzonty w jakie dni gracie??

Kazzzz
Wałkarz
Posty: 75

Post autor: Kazzzz »

W soboty od 16. Ale często zdarza się na spóźniać więc może o 16.30 w OCK (Oświęcimskie centrum kultury) mamy sale ze stołami i makietami do 21. Chętnie zapraszam :)

Daro
Oszukista
Posty: 793
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Daro »

Chetnie wpadne do Was w sobote, pewnie jeszcze kogoś ze sobą przytargam :P Czas miał bym tak do 19. Gram wesołymi krasnalkami, ktoś na ochotnika zagra ? Dowolny format w zasadzie, tyle że do 2500 mogę się wystawić na pomalowanych figurkach a powyżej to już mogą się pojawić jakieś "szaraki" itp.

koziu
Pseudoklimaciarz
Posty: 30
Lokalizacja: Oswiecim / Krakow

Post autor: koziu »

Loozik ;)
U nas z braku czasu niestety szary kolor dominuje (acz staramy sie ;) ).

Awatar użytkownika
Corabb
Pseudoklimaciarz
Posty: 28

Post autor: Corabb »

Witam,

czy coś się dzieje w klubie w Oświęcimiu, gracie coś jeszcze chłopaki w WFB, a i jak stoi 40tka bo się w sumie trochę przymierzam :)

Pozdrawiam

Corabb ;)

Awatar użytkownika
Torkil
Wałkarz
Posty: 66
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: Torkil »

Po dość długim milczeniu, warto oznajmić że tu w Oświęcimiu Battlowy światek nadal istnieje, i chętni do gry z pewnością się znajdą ;)

P.S Uprasza się któregoś z Operatorów o przeniesienie tego tematu do podforum Ustawki, mam dziwne wrażenie ze tam pasuje lepiej niż tu ;)
"tupyn tzlaga anapaq quito qrizliz!!" - Tichi Huichi
JareK pisze:A pisze tak wymagajaco Bo pisze na iPhone a on Sam poprawia mi niektore slowa. I nie zawsze to zauwaze.

Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Post autor: Duke »

Ktory tą tablice gwizdnął przyznac sie?
Obrazek

Awatar użytkownika
Pixel
Wodzirej
Posty: 709

Post autor: Pixel »

Witam! Chciałem się spytac, jak tam gracze z Oświęcimia, czy ciągle macie jakieś stałe pory grania i miejscówke :) W sumie jestem z Mysłowic, ale dosyc często do was zaglądam i chętnie bym kiedyś zagrał ;)
- W życiu nie zobaczysz dwóch rzeczy: pierwszego stołu i cycków.

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Z tego co pamiętam to w każdą niedzielę jakoś od 12 do 19... Wstęp wolny oczywiście. Stoły są, makiety są i można grać, można się z kim umówić na grę a to nie problem. Miejsce to Oświęcimskie Centrum Kultury na ulicy Śniadeckiego. Na pm dam Ci link do forum.

Awatar użytkownika
Torkil
Wałkarz
Posty: 66
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: Torkil »

OD 13 do 19 Arbaal ;) Do tego co napisał Arbaal dodam fakt że nawet gracze są, i to nie tylko battlowi ale także rpgowcy w dużej ilości o ile byłbyś zainteresowany. Gdybyś był zainteresowany przyjazdem w którąś niedzielę a nie jesteś zmotoryzowany to z pewnością służę pomocą przy odbiorze z dworca.
"tupyn tzlaga anapaq quito qrizliz!!" - Tichi Huichi
JareK pisze:A pisze tak wymagajaco Bo pisze na iPhone a on Sam poprawia mi niektore slowa. I nie zawsze to zauwaze.

Awatar użytkownika
Pixel
Wodzirej
Posty: 709

Post autor: Pixel »

Dzięki za informacje:) Niedziela to bardzo dobry termin, więc zapewne postaram się jak najszybciej się zgłosic do was:) Spoko, autko mam i dziewczyna poprowadzi mnie do OCK-u :wink: Gram HE jakby coś :P
- W życiu nie zobaczysz dwóch rzeczy: pierwszego stołu i cycków.

Awatar użytkownika
Burack
Mudżahedin
Posty: 239
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Burack »

Witam :)

Czy znajdzie sie u was jeszzce jedna osoba do grania ? niedziela jest świetnym terminem i chetnie bym sie przejechal pociagiem z dziewczyna zagrac.

Gram VC( sory, no ale jak zaczynalem 7 lat temu to nie byly takie jak teraz ;p )

Jezeli bedzie mial ktos ochote to piszcie to sie dogadamy :)

Awatar użytkownika
Torkil
Wałkarz
Posty: 66
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: Torkil »

To że grasz Vc to żaden problem, format też raczej w wielu przypadkach nie gra roli, reszta na PM ;)
"tupyn tzlaga anapaq quito qrizliz!!" - Tichi Huichi
JareK pisze:A pisze tak wymagajaco Bo pisze na iPhone a on Sam poprawia mi niektore slowa. I nie zawsze to zauwaze.

Awatar użytkownika
woolfik
Chuck Norris
Posty: 499

Post autor: woolfik »

Żyjecie tam jeszcze w tym centrum kultury? Piszcie na PW.

ODPOWIEDZ