Mundurki w szkołach

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pingus
Oszukista
Posty: 878
Lokalizacja: W-wski Kult

Post autor: pingus »

Taraś pisze:
sfrustrowani gimnazjaliści
Sfrustrowani na pewno :D , ja jestem licealistą ,ale uważam że akurat ta idea Giertycha jest słuszna ,może gimnazjialiści mają do tego pomysłu wiele zastrzeżeń bo jest im narzucany ubiór w którym muszą sie poruszać po szkole ,ale jednak jest dużo słusznych argumentów za wprowadzeniem mundurków.
Za wywaleniem Gąbrowicza też było.. :)

Awatar użytkownika
Taraś
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Łęczna-Moria ADF

Post autor: Taraś »

Właśnie nie... :wink:

Awatar użytkownika
Izo
Falubaz
Posty: 1112
Lokalizacja: Front Wyzwolenia Pragi

Post autor: Izo »

Nie no pomysł nie jest zły ale:
1 Warszawy to nie boli, ale na jakiejś wsi, nie każdego stać na te "parę" groszy.
2 Czy naprawdę wydają się wam konieczne? Czy naprawdę rozwiązuje to problemy agresji w szkołach, czy też jest to ucieleśnienie snów giertycha o swoim własnym hitler jungen, gdzie wszyscy wyglądają tak samo, czytają to samo i są tacy sami :D :D :D?
3 Widzicie w tym jakąkolwiek dobrą wolę naprawy czegoś w szkole ze strony giertycha?
4 Mój brat chodził do szkoły katolickiej w mundurku, ja do normalnej bez mundurka - żadnej różnicu wychowawczej nie widzę (no ale my nie uczęszczaliśmy do gimnazjów, więc może teraz jest inaczej), jedyny fakt był taki, że często trudno mi go było odróźnić od jego kumpli na ulicy (tam był cały strój). Czy naprawdę chcecie nierozpoznawalnego społeczeństwa?

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Czy naprawdę chcecie nierozpoznawalnego społeczeństwa?
Tak! Mao Zedong naszym przyjacielem jest, Mao Zedong naszym przyjacielem jest... ;d
Uerph.

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2632
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

no cóż w Angli są mundurki z tego co wiem i jest ok....

u nas też by się człowiek przyzwyczaił tylko po co?
Ja tam uważam, że strój nie zmieni kolesia z debila w kulturalnego kolesia ;) . A sam bym to bojkotował gdybym musiał chodzić w mundurku. Trudno zapłaciłbym wysoką cene ;) ale jak to śpiewają moje ukochane meneliki :,,niech żyje wolność! Wolność i swoboda...''

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2632
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

nei wiem moze ja jestem inny ale jakos bym sie czul w takim ubranku...do dupy ;]

Awatar użytkownika
Crom
Chuck Norris
Posty: 430
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Crom »

troszke drogie

Awatar użytkownika
Bruenor Battlehammer
Wodzirej
Posty: 700
Lokalizacja: Bendsburg

Post autor: Bruenor Battlehammer »

może i drogie, ale co za styl. Z przyjemnością bym w tym chodził, po szkole w szczególności, aby troche dyra powkurzac :wink:

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

A ja nie, jakoś hasanie w stroju esesmana mnie niespecjalnie podnieca :roll:

Awatar użytkownika
Izo
Falubaz
Posty: 1112
Lokalizacja: Front Wyzwolenia Pragi

Post autor: Izo »

TomCio pisze:A co powiecie na takie mundurki ? :lol:

http://allegro.pl/item208271867_kawaler ... agnet.html

:lol: :lol: :lol:
To, to nie jest oficjalny wzór MEN? Dziwne, wydawało mi się, że roman już to przegłosował :)

Awatar użytkownika
pingus
Oszukista
Posty: 878
Lokalizacja: W-wski Kult

Post autor: pingus »

TomCio pisze:A co powiecie na takie mundurki ? :lol:

http://allegro.pl/item208271867_kawaler ... agnet.html

:lol: :lol: :lol:
To podniecanie się nazizmem i rasizmem mnie jakoś nie śmieszy.

Awatar użytkownika
Kris
Oszukista
Posty: 780
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Kris »

Ja jestem licealistą i ciesz się że mnie pomysły kochanego ministra już nie sięgają....

Zresztą i tak wszystko rozbije się o kase - na totalnych wsiach gdzie liczona jest każda złotówka to nie przejdzie. I żadne dofinansowanie tego nie zmieni.
Nikt nie będzie się wyróżniał? I tak i tak będzie widać kto ma kasa a kto nie.

Pomysłów dużo, ale żeby choć jeden przemyśleć DOGŁĘBNIE przed wprowadzeniem....
Chieftain (Skaven Hero - 45pkt.) Toughness: 4
Goblin Big Boss (Goblin Hero - 35pkt.) Toughness: 4
Elf Prince (High Elf Lord - 150pkt.) Toughness: 3
I gdzie tu sprawiedliwość na świecie :?:

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

jakos na zachodzie sporo elitarnych szkol ma mundurki...i nie narzekaja

narazie jeszcze nikt nie podal racjonalnego powodu zeby takich mundurkow nie nosic; swego czasu(pewnie nadal tak jest)kontrowersje budzily identyfikatory

co do kasy...
jezeli tylko pod tym wzgledem to rozpatrywac to nigdy niczego bny sie nie zmienilo bo ktos nie ma na to pieniedzy-chyba nie tedy droga

ps.zeby nie bylo ze bronie Romana...to niebezpieczny czlowiek->bylby glupi gloszac swoje idee...ale on w nie gleboko wierzy co czyni go niebezpiecznym :roll:

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Powiem tak, jak ja do podstawowki chodzilem to jeszcze obowiazywaly mundurki, fartuszki czy jakies tam. I jakos mnie to nie bolalo.
W obecnej sytuacji powiem ze to jak najlepszy pomysl. Skocza sie skape, prowokacyjne ubranka mlodych dziewczynek ktorym kilka serialow amerykanskich do glowki odbilo i ktorym wyjade sie ze sa juz niezlymi lachonami :P Szkola to szkola a nie osiedle czy moze wybieg.
W anglii chodza w mundurkach.... i jakos patrzac na to czlowiek wcale nie narzeka na brak wrazen wzrokowych ;)
W kazdym badz razie dla mnie to dobre posuniecie, i niech nie wala kichy ze pare zloty na ubior dla dziecka do szkoly nie znajda, bo jakos mi sie to absurdalne wydaje, w szczegolnosci w lepszych szkolach.
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

W anglii chodza w mundurkach.... i jakos patrzac na to czlowiek wcale nie narzeka na brak wrazen wzrokowych
bo w anglii :lol:

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

pingus pisze:
TomCio pisze:A co powiecie na takie mundurki ? :lol:

http://allegro.pl/item208271867_kawaler ... agnet.html

:lol: :lol: :lol:
To podniecanie się nazizmem i rasizmem mnie jakoś nie śmieszy.
O jejku... Jaki wrażliwy.

:wink:
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

u mnie w szkole (katolickiej pół-prywatnej) mundurki były od zawsze (tzn. od początku istnienia szkoły, czyli jeszcze przed wojną). niektórzy na to narzekają, ale większość jest zadowolona (domyślam się, że świadomie wybrali szkołę z mundurkami) i gdy raz na jakiś czas jest "dzień bez mundurka", to i tak wiele osób przychodzi w mundurku. rzeczywiście nie ma u nas rewii mody. wszyscy wyglądają niemalże identycznie. niewątpliwie nasza szkoła hołduje przedwojennej tradycji i mie sie to podoba.
Obrazek

Awatar użytkownika
Izo
Falubaz
Posty: 1112
Lokalizacja: Front Wyzwolenia Pragi

Post autor: Izo »

Shinue pisze:u mnie w szkole (katolickiej pół-prywatnej) mundurki były od zawsze (tzn. od początku istnienia szkoły, czyli jeszcze przed wojną). niektórzy na to narzekają, ale większość jest zadowolona (domyślam się, że świadomie wybrali szkołę z mundurkami) i gdy raz na jakiś czas jest "dzień bez mundurka", to i tak wiele osób przychodzi w mundurku. rzeczywiście nie ma u nas rewii mody. wszyscy wyglądają niemalże identycznie. niewątpliwie nasza szkoła hołduje przedwojennej tradycji i mie sie to podoba.
I właśnie dlatego powinien być wybór. Niestety niektórzy tego nigdy nie zrozumieją (vide romane).

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

z przykroscia cie poinformuje ze obserwujac dzisiejsza mlodziez mam wrazenie ze mozliwosci wyboru szkodza

ODPOWIEDZ