2x2500

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Karol J
Chuck Norris
Posty: 492

2x2500

Post autor: Karol J »

Ostatnio sporo kombinowałem, żeby znowu Saurusy brać i wyszły mi takie 2 rozpy (obie to Sacred Host of Quetzl):

Pierwsza rozpiska:

Slann (2 generacja,generał,bsb,Plaque of Protection&Tepok,Diadem,Totem of Prophercy)

Priest (2lvl,2xDS,quetzl)

Scar-Veteran(Quetzl,Sotek,GW,LA,shield,CotJW)

3x10 Skinków (blowpipy)
2x10 Skinków (javeliny&shieldy, 1xchampion)

16 TG (FCG,Huanchi's Blessed Totem)
20 Saurusów (FCG,Quetzl)

3 Kroxy
3 Kroxy

3 Salki


Druga rozpiska:

Slann (2 generacja,generał,bsb,Plaque of Protection&Tepok,Diadem,Totem of Prophercy)

Priest (2lvl,2xDS,quetzl)

Scar-Veteran(Quetzl,Sotek,GW,LA,shield,CotJW)


4x10 Skinków (ile plujek a ile oszczepów to w sumie nie wiem :) )

16 TG (FCG,Huanchi's Blessed Totem)

21 Saurusów (FCG,Quetzl)
2x20 Saurusów (FCG,Quetzl)


W tej drugiej wersji normalnie zamiast jednego klocka bym dał stegadona ale narazie wole postawic na ilosc. Takie 4 klocki tworzą całkiem ładny murek. Chociarz chyba pierwsza rozpiska na pierwszy rzut oka wydaje sie mocniejsza.

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Jasne , ze pierwsza mocniejsza przynajmniej IMO, ale druga ma prawdziwy klimat jeszcze stegadona tylko brakuje do swietnego fluffu

Awatar użytkownika
Siemek
Chuck Norris
Posty: 479
Lokalizacja: :P

Post autor: Siemek »

druga jest fajna,nie wydaje mi sie zeby byla jakas mocna ale fajna
pzdr

Awatar użytkownika
Gogol
Masakrator
Posty: 2305

Post autor: Gogol »

uważam że 16 TG to troche mało ... zejdzie zawsze kilku ze strzelania/magii a potem reszta w cc bardzo szybko płynie

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

ja zawsze wystawiam 16-tkę i bardzo ładnie mi się sprawdza :wink: pozatym jak nie musze to tego odzialu do cc nie pcham

pierwsza rozpiska jest dużo lepsza, druga mi się nie podoba, bo nigdy nie kojarze plewne=klimatyczne :P

Karol J
Chuck Norris
Posty: 492

Post autor: Karol J »

Gogol pisze:uważam że 16 TG to troche mało ... zejdzie zawsze kilku ze strzelania/magii a potem reszta w cc bardzo szybko płynie
16 gram od zawsze i na turniejach zgineli mi tylko kilka razy (w sumie chyba około 4-7 przy czym Slann umarł chyba tylko 3 czy 4 razy).

ODPOWIEDZ