Mayer - Bretka i inne

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lady Mayer
Wałkarz
Posty: 82
Lokalizacja: lanca ci w...
Kontakt:

Re: Mayer - Bretka i inne

Post autor: Lady Mayer »

ale mi połechtaliście ego.... dzięki :)
Cookie Monster pisze:Wyszło ekstra! Tylko kopie zrobiłbym niżej opuszczoną;) Hmm zrobiłabyś zdjęcia tego wzorku na kropierzu i wrzuciła tu albo mi na PW;D
ano, kopia niżej byłaby świetna ale już nie chciałam majstrować przy bitsie, gdzie płaszcz był elementem ręki i mogłoby mi to niezgrabnie wyjść. Choć teraz trochę żałuje, miałby agresywniejszy charakter :twisted:
wzorek na kropierzu będzie chyba dobrze widać na zdjęciach niżej, jak pewnie sam zauważysz jest on dość abstrakcyjny. Rozwiązałam to tak jak wodze u tego graala gamezone'a - http://gamezoneminiatures.de/media/cata ... e_7017.jpg :)
Naviedzony pisze: Znakomite! Masz duży talent i robisz z niego dobry użytek. :)
dziękuję ślicznie :)
Madog pisze:Genialne! Talent to za mało! Te umazane green stuffem dłonie i... nieważne. :-)
ekhm... ;)
Rasti pisze:Jestem pod dużym wrażeniem! Pięknie wyszło. Szkoda tylko, że korpus został zasłonięty przez szmatkę i na fajna rzeźba piórek jest już niewidoczna. Teraz tylko pomaluj! :D
Wiesz, miałam dylemat czy zasłaniać mu pierze czy nie, na szczęście dość krótko :D Bretoński lord na "gołym" wierzchowcu? nieeee... ;) a malowanie? eh.. tego się boję najbardziej ;)

no i więcej zdjęć tak jak obiecałam
Obrazek

pozdrawiam :)
"Żarty na bok, jak powiedział król Dezmod, gdy wśród uczty goście nagle zaczęli sinieć i umierać. "
A.Sapkowski

Awatar użytkownika
wiadrowod
Mudżahedin
Posty: 298
Lokalizacja: Kutno

Post autor: wiadrowod »

jak dla mnie ... Bomba :D fajna bardzo dynamiczna poza :D kopii nie zmieniaj bardzo fajnie wygląda :) oby tak dalej :D super

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Eh przez Ciebie ciągle teraz myślę co mogę zrobić z tym modelem;D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

genialne! Naprawdę dużo wyciągnęłaś z tego modelu ;) wip-y jakoś mnie nie powalały, ale efekt końcowy gniecie.. nic tylko czekać na porządne pomalowanie tego okazu :mrgreen:

Awatar użytkownika
Wojteq
Chuck Norris
Posty: 570
Lokalizacja: Radom/Kraków

Post autor: Wojteq »

Nieco dziwnie wygląda pegaz z dziobem i szponami, ale na pewno będzie się wyróżniał na polu bitwy. Sama praca w GS-ie udana. Czekam na malowanie.

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Hipogryf jak malowany i trzyma bretoński klimat. =D>
Żaden pegaz.

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

Wojteq pisze:Nieco dziwnie wygląda pegaz z dziobem i szponami, ale na pewno będzie się wyróżniał na polu bitwy.
\:D/ \:D/ \:D/
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Awatar użytkownika
wiadrowod
Mudżahedin
Posty: 298
Lokalizacja: Kutno

Post autor: wiadrowod »

Wojteq pisze:Nieco dziwnie wygląda pegaz z dziobem i szponami, ale na pewno będzie się wyróżniał na polu bitwy. Sama praca w GS-ie udana. Czekam na malowanie.
toć to hipogryf xD łahahahahaha i to bardzo ładny hipogryf

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Lady Mayer pisze:
Rasti pisze:Jestem pod dużym wrażeniem! Pięknie wyszło. Szkoda tylko, że korpus został zasłonięty przez szmatkę i na fajna rzeźba piórek jest już niewidoczna. Teraz tylko pomaluj! :D
Wiesz, miałam dylemat czy zasłaniać mu pierze czy nie, na szczęście dość krótko :D Bretoński lord na "gołym" wierzchowcu? nieeee... ;) a malowanie? eh.. tego się boję najbardziej ;)
Raczej myślałem o takim zawinięciu szat do góry, jakby je podwiało przy pikowaniu 8)
No i tak gratki. Piękny model.

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

to jest tak genialne, że ja nie mogę. normalnie sam chyba ten model kupię i stworzę coś podobnego. no po prostu piękne. Jedyne co ja bym poprawił, z twoimi zdolnościami, to fakturę skrzydeł, bo są fajne, duże, ale takie trochę płaskie pióra mają. Chociaż z drugiej strony bdb pomalowane pięknie będą się prezentować. No i jeżeli nie robisz na szmacie freehandu, to też można by było o czymś tam pomyśleć. Może byś coś tam powiedziała, takie ogólne wskazówki jak zabrać się do lepienia CZEGOŚ TAKIEGO. Bo to jest po prostu geniusz. Brawa, brawa i jeszcze raz brawa ode mnie

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

No ja liczę, że ta szmatka to jeden wielki fresk będzie 8)

Awatar użytkownika
Wojteq
Chuck Norris
Posty: 570
Lokalizacja: Radom/Kraków

Post autor: Wojteq »

wiadrowod pisze:
Wojteq pisze:Nieco dziwnie wygląda pegaz z dziobem i szponami, ale na pewno będzie się wyróżniał na polu bitwy. Sama praca w GS-ie udana. Czekam na malowanie.
toć to hipogryf xD łahahahahaha i to bardzo ładny hipogryf
No fakt moje niedopatrzenie :oops:
Rasti pisze:No ja liczę, że ta szmatka to jeden wielki fresk będzie 8)
To on otynkowaną ma tą szmatkę :D ?

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Nie chodziło o sens dosłowny, a o efekt.

Nie róbmy offtopu w galerii.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Dobra robota! czekam na malowanie.

Awatar użytkownika
Lady Mayer
Wałkarz
Posty: 82
Lokalizacja: lanca ci w...
Kontakt:

Post autor: Lady Mayer »

że niby pegaz? pfff, pegazy to on będzie wciągał na śniadanie :wink:

Na kropierzu jak najbardziej będzie freehand, taka duża powierzchnia aż sama sie o to prosi :) może tylko najpierw poćwicze na mniejszej skali i w photoshopie zaprojektuje wzór. Jak już wspominałam, malowania boję się najbardziej :wink:
Matijjos pisze:Może byś coś tam powiedziała, takie ogólne wskazówki jak zabrać się do lepienia CZEGOŚ TAKIEGO.
ufff... może lepiej się jeszcze trochę podszkolę a potem z czystym sumieniem będę prawiła mądrości ;) myślałam tylko by spisać sobie w punktach spostrzeżenia które mi się napatoczyły podczas malowania ale to raczej tak dla siebie, dla uświadamianiu sobie specyfiki gs'u. Niemniej dzięki, pozytywny komplement :wink:

a póki co planuję sklejenie sobie paru Yeomanów, najpierw jednak skompletuje potrzebne bitsy.

pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję wszystkim za cenne rady i opinie, to motywuje :)
"Żarty na bok, jak powiedział król Dezmod, gdy wśród uczty goście nagle zaczęli sinieć i umierać. "
A.Sapkowski

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 927
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

Gratulacje! Kawał solidnej bretońskiej roboty ;). Z niecierpliwością czekam na malowanie.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Kończę z piciem i wracam do moich skavenów. Niewiasto! natchnęłaś mnie swoją pracą! Chcę więcej!

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Jak tam malowanie zaczęte?:)
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

No, widzę, że jest już gotowy do malowania. Tak trzymać. Jedyne, co bym wymienił to tylko czubek tej lancy, jakoś mi tak do Bretonni mało podchodzi. Za bardzo elfia.
Teraz tylko czekam na malowanie.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Lady Mayer
Wałkarz
Posty: 82
Lokalizacja: lanca ci w...
Kontakt:

Post autor: Lady Mayer »

dzięki raz jeszcze za komentarze, nawet nie wiecie jaką teraz czuję presję by go jako tako ładnie pomalować :)

właśnie maluję mu kropierz, jestem więc bliska nerwicy i popłakania sie w poduszkę ;)
za sobą mam już sierść hipogryfa, który został jabłkowitym siwkiem. Zdjęcia jednak wrzucę jak doprowadzę kropierz do akceptowalnego stanu ;)

pozdrawiam!
"Żarty na bok, jak powiedział król Dezmod, gdy wśród uczty goście nagle zaczęli sinieć i umierać. "
A.Sapkowski

ODPOWIEDZ