Mayer - Bretka i inne

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mayer - Bretka i inne

Post autor: Bayard »

Znalazłem galerię i się nie zawiodłem :wink: Gryf zapowiada się przecudnie, podstawka jest fenomenalna, generalnie czuć klimat, jak w innych Twoich pracach =D> Nie mogę doczekać się efektu końcowego i innych prac :wink:
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Awatar użytkownika
Dr. Lobo
Mudżahedin
Posty: 279
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dr. Lobo »

Wielkie dzięki za odpowiedz. Pełna profeska – pomysł, konstrukcja i wykonanie.
Nie mogę doczekać się zdjęć po zakończonej pracy.
=D> :shock:
Łajdaki nie usłyszą kiedy przyjdę. Nie kiedy powyrywam im uszy!

Awatar użytkownika
Lady Mayer
Wałkarz
Posty: 82
Lokalizacja: lanca ci w...
Kontakt:

Post autor: Lady Mayer »

Dobra - niech Wam będzie że jest finisz hipogryfa :wink:
Więcej z niego nie wyłuskam, acz cieszę się z malowania, raz - to moje dziecko :) dwa - przydatna nauka w kwestii samego lepienia w GS'ie. Teraz wiem co bym ulepiła inaczej, do czego bym sie bardziej przyłożyła, gdzie bardziej podłubać etc. Mówiąc inaczej - podczas malowania wylazły mi różne błędy, które zrobiłam w trakcie rzeźby.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jeszcze muszę to wszystko nałożyć na "podstawkę podstawki" i mam nadzieję wkrótce na zdjęcia z pola bitewnego. :D

Poza tym dzięki śliczne wszystkim za pomocną rekę i rady, tymczasem zabieram sie powoli do następnych projektów, czyli yoemen'ów i paru innych pieszczochów :)

pozdrawiam
"Żarty na bok, jak powiedział król Dezmod, gdy wśród uczty goście nagle zaczęli sinieć i umierać. "
A.Sapkowski

Awatar użytkownika
Madog
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: Madog »

Cudne!
Mój awatar to moja dusza.

Uuuuuuu....

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Chyba malowanie przerosło lepienie. Doskonała robota =D> .

Awatar użytkownika
michnik000
Kretozord
Posty: 1753

Post autor: michnik000 »

Łooł...normalnie pełen orgazm :mrgreen: =D>


Awatar użytkownika
MARDUK
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Cz-Wa

Post autor: MARDUK »

Cudna dzidzia =D>

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

rewelka, od jakiegos czasu wchodze na forum glownie po to zeby sprawdzic czy "juz" no i sie doczekalem, ogromne brawa =D> =D> =D>

ale przyczepie sie do patyczka za posrednictwem ktorego hipogryf przymocowany jest do ruin, wydaje mi sie ze fajniej by bylo bez niego...

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Chwilunia, efektów malarskich podkręcanych w PhotoShopie nie tolerujemy [-X :D
Na prawdę nie sądziłem, że tak zajebiście Ci to wyjdzie. Profesjonalne malowanie. Leć z tym na CMoN'a.

chomik
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Katowice

Post autor: chomik »

klasa sama w sobie 8)

Awatar użytkownika
Andrut
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Andrut »

Mózg w poprzek staje. Dużo więcej z tego modelu się nie da wyciągnąć, a i jest to najzacniejsza konwersja tej figurki jaką widziałem. Można liczyć na jakieś close upy?:)
Skaven: W/D/L 2/0/1

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

:shock: =D> Doskonałe! Koniecznie daj to na CMoN'a! Publiczność Cię kocha! Rozumiem, że cała armia będzie na tym poziomie? Jeśli tak, to wspaniale.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Lady Mayer
Wałkarz
Posty: 82
Lokalizacja: lanca ci w...
Kontakt:

Post autor: Lady Mayer »

łojezu, dzięki wszystkim za opinię :D
grabz pisze:Chyba malowanie przerosło lepienie. Doskonała robota =D> .
kurka, a bardziej lubię lepić, muszę w takim razie częściej siadać do gs'u :)
Niko pisze:ale przyczepie sie do patyczka za pośrednictwem ktorego hipogryf przymocowany jest do ruin, wydaje mi sie ze fajniej by bylo bez niego...
Tak dumam teraz nad ewentualnym krótszym patykiem, który by chował się bardziej po kropierzem bo faktycznie wizualnie może trochę może przeszkadzać. :)
Rasti pisze:Chwilunia, efektów malarskich podkręcanych w PhotoShopie nie tolerujemy [-X :D
Jak ot mawiają mistrzowie marketingu, wszystko wygląda lepiej na tle wybuchów, ot spaczenie zawodowe :mrgreen:
Andrut pisze:Mózg w poprzek staje. Dużo więcej z tego modelu się nie da wyciągnąć, a i jest to najzacniejsza konwersja tej figurki jaką widziałem. Można liczyć na jakieś close upy?:)
trochę ciemne zdjęcia ale coś tam widać ;)
Obrazek
Klafuti pisze::shock: =D> Doskonałe! Koniecznie daj to na CMoN'a! Publiczność Cię kocha! Rozumiem, że cała armia będzie na tym poziomie? Jeśli tak, to wspaniale.
uff puff... :) część swojej armii zaczęłam malować hm... hu, hu... 4 lata temu? Teraz wróciłam po długiej przerwie, poziom więc jest już teraz dość nierówny. Teraz też trochę bardziej mi się chce włożyć serce w model, zwłaszcza po tym jak widze efekty pracy przy hipogryfie, ot zmotywował mnie by się bardziej przykładać. Napewno część starych figurek trochę odnowię, zwłaszcza pegazom przydadzą się nowe podstawki. Tylko by było więcej czasu na to wszystko.. ;)

A na CMoNa.. ehś, zobaczymy :)

Pozdrawiam!
"Żarty na bok, jak powiedział król Dezmod, gdy wśród uczty goście nagle zaczęli sinieć i umierać. "
A.Sapkowski

Awatar użytkownika
Damik
Chuck Norris
Posty: 419

Post autor: Damik »

Wstaw na CMONa, leć na jakiś konkurs.. To jest coś... Łezka się w oku kręci ;) Więcej nie napisze, bo nie jestem w stanie..

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Lady Mayer pisze:muszę w takim razie częściej siadać do gs'u
Sam model wyszedł wyśmienicie, dynamika wgniata okrutnie. Odnośnie maziania to tunika i maść latacza w miejscach końskich (mam nadzieję że jest to choć odrobinę zrozumiałe ) prezentuje się doskonale.

Awatar użytkownika
Dr. Lobo
Mudżahedin
Posty: 279
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dr. Lobo »

Żajebisty kawał dobrej roboty =D> =D>
Świetne jest po prostu wszystko- konwersja, malowanie i końcowe wrażenie. Jedynie mógł bym się przyczepić to proporcja podstawki do modelu. Moim zdaniem podstawka lekko dominuje nad modelem i niestety przez to trochę odwraca uwagę od tego pięknego, misternego malowania. Co do wstawki na CMON-ie to jak jestem za 8)
Łajdaki nie usłyszą kiedy przyjdę. Nie kiedy powyrywam im uszy!

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

Coś wspaniałego =D> =D> =D> Kropierz to arcydzieło samo w sobie, a mordercza furia w oczach gryfa też jest świetna :wink: Co bedzie następne? :wink:
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

gratuluje takiego nierównego poziomu =D>
Model zapowiada się cudownie :D

Awatar użytkownika
Lady Mayer
Wałkarz
Posty: 82
Lokalizacja: lanca ci w...
Kontakt:

Post autor: Lady Mayer »

Dr. Lobo pisze:Żajebisty kawał dobrej roboty =D> =D>
Świetne jest po prostu wszystko- konwersja, malowanie i końcowe wrażenie. Jedynie mógł bym się przyczepić to proporcja podstawki do modelu. Moim zdaniem podstawka lekko dominuje nad modelem i niestety przez to trochę odwraca uwagę od tego pięknego, misternego malowania. Co do wstawki na CMON-ie to jak jestem za 8)
Zależało mi na tej formie architektonicznej, a gdy planowałam ją mniejszą to widziałam że wyglądałaby nienaturalnie pod wielkim gryfem. Taki problem rodem rodem z różnych strategii na PC gdzie bywają konie wielkości budynków :)
Bayard pisze: Co bedzie następne? :wink:
Yoemani. :) Właśnie doszły do mnie zbyt-długo-oczekiwane bitsy, czy oddział pistolersów, których konie i elementy posłużą do skonstruowania rodowitych bretończyków. :wink:
zielonatrawa pisze:gratuluje takiego nierównego poziomu =D>
Model zapowiada się cudownie :D
jeee, nowy achievement! - Mistrz Nierównego Poziomu :D To prawie jak Mistrz Painta, titiriti :D

poza tym jeszcze raz dzięki :wink:
"Żarty na bok, jak powiedział król Dezmod, gdy wśród uczty goście nagle zaczęli sinieć i umierać. "
A.Sapkowski

ODPOWIEDZ