Galeria zielonych

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yahoo82
Kradziej
Posty: 970
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Re: Galeria zielonych

Post autor: Yahoo82 »

Kufa barbara weź to przemyśl jeszcze - za fajna ta armia, żeby się jej pozbywać ;)
Ile z tych figsów sam malowałeś? Bo część chyba rozpoznaję z galerii Raksa...
Obrazek

I może następnym razem ktoś łaskawie napisze co jest nieregulaminowe w podpisie zanim go wypierdzieli?

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Sam jeszcze nigdy nie ruszalem pedzla. Mniej wiecej 1/3 tych figurek to Kasia Piatek, ale sa tu tez modele malowane przez Slawka Wejnara, Arbitra, bem, blessa. Armia byla ujednalicana w te wakacje przez bem (motyw kratki i duzo czerwonego). Rakso pomalowal w tej armii tylko jeden model, ktorego na dodatek na tych zdjeciach nie ma - BSB z buta.

Awatar użytkownika
Natibak
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146

Post autor: Natibak »

@Szemkel: Nie rozumiem, jakie sępy? Po prostu mi się niektóre modele podobają i nie mogłem ich nigdzie indziej dopaść. Jeśli je kupię i tak idą do czyszczenia, bo mi malowanie nie odpowiada. Sam się nimi zajmę.

Awatar użytkownika
Varulf
Mudżahedin
Posty: 340

Post autor: Varulf »

Ożywię nieco temat:

Black Orc Warboss on Wyvern
Obrazek
a tu reszta fotek http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=29930
komentarze mile widziane :)

Awatar użytkownika
Belzebub
Wałkarz
Posty: 50

Post autor: Belzebub »

Witam.

Zamieszczam zdjęcia podstawki pod Arachnoroka. Za kilka dni wrzucę foty z pająkiem - jeszcze szamana muszę pomalować. Proszę o komentarze/uwagi.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Jak dla mnie całkiem całkiem =D> Jedyne co bym poprawił, to usunął piasek z krawędzi podstawki i pomalował boki na czarno - dużo schludniej to wygląda :)

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Chyba trochę za dużo się tu dzieje. Po dodaniu pająka całość będzie chyba przeładowana...
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Super podstawka, tylko zrób lepszy efekt krwii. Ja jeszcze za czasów jak malowałem używałem blood red + na to inka (miałem chestnut ink). Wyglądało realistycznie i fajnie.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

cowy, jaka krew, ten trupek powinien byc zasuszonym obessanym truchełkiem :wink:
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

Czemu ten imperialista nie ma butów :? Czyżby jakiś fetysz pająka :P

Awatar użytkownika
Belzebub
Wałkarz
Posty: 50

Post autor: Belzebub »

Witam,

Dzięki za komentarze.
quidamcorvus pisze:Jak dla mnie całkiem całkiem =D> Jedyne co bym poprawił, to usunął piasek z krawędzi podstawki i pomalował boki na czarno - dużo schludniej to wygląda :)
Rzeczywiście te krawędzie nie powalają. Wychodziłem z założenia, że jak regiment ma movement traye, własnie z ładnie zrobionymi bokami, to i takie duże modele też powinny. W przypadku gryfa czy rydwanu wyszło mi fajnie... tutaj coś nie do końca. Poprawię to zamiast zdrapywać i zamalowywać.
LoudLord pisze:Chyba trochę za dużo się tu dzieje. Po dodaniu pająka całość będzie chyba przeładowana...
Tutaj się nie zgodzę. To jest podstawka wielkości 3 rydwanów. Tu musi się coś dziać. Po nałożeniu pająka i tak większość tej sceny jest przykryta i nie ma (ja nie mam ;) ) wrażenia "przeładowania" akcji.
Kołata pisze:Super podstawka, tylko zrób lepszy efekt krwii. Ja jeszcze za czasów jak malowałem używałem blood red + na to inka (miałem chestnut ink). Wyglądało realistycznie i fajnie.
Jak dorwę inka to spróbuję ;)
Goglem pisze:Czemu ten imperialista nie ma butów :? Czyżby jakiś fetysz pająka :P
Jak widać niektórzy imperialiści są biedniejsi do bretońskich kmieci. Tam wszyscy chyba mają buty:)


Jak obiecałem zapodaję zdjęcia gotowej figurki. Nie bardzo umiem zrobić mu oczy, żeby fajnie wyglądały, więc zostawiłem czarne.
BTW. Nie wiedziałem, że tak dużym figsom tak ciężko jest robić foty.
BTW. 2 Żadnych bejc. Wszystko, to ciężka praca ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

rauliq
Chuck Norris
Posty: 376
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp

Post autor: rauliq »

No teraz to całkiem całkiem wypas się wszystko prezentuje.
Brawo teraz to zal nie wystawiać tego w rozpisce.
podpis był nieregulaminowy

Awatar użytkownika
Profi
Chuck Norris
Posty: 382
Lokalizacja: Worcław
Kontakt:

Post autor: Profi »

Bardzo fajny pająk =D> . Aż naszła mnie ochota na posiadanie własnego :) .


Franklin
Wałkarz
Posty: 95
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Franklin »

piękna figurka
ps.zdjęcie nr.2 najlepsze :D

Franklin
Wałkarz
Posty: 95
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Franklin »

Goglem pisze:Czemu ten imperialista nie ma butów :? Czyżby jakiś fetysz pająka :P
pewnie gobliny mu zabrały :lol2:

Awatar użytkownika
Erol
Mudżahedin
Posty: 240

Post autor: Erol »

Hahaha :lol2: A tak wogóle to Pajonk jest rewelacyjny =D>
Solo pisze: Wjeba***** taką maskę że stoły powinny się załamać pod jej ciężarem.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

I fajnie ze w jedynej słusznej wersji czyli z szamanem na grzbiecie =D>

Awatar użytkownika
Erol
Mudżahedin
Posty: 240

Post autor: Erol »

Czemu jedyną słuszną? Opcja z flingerem nie sprawdza się (nigdy pajonkiem nie grałem)?
Solo pisze: Wjeba***** taką maskę że stoły powinny się załamać pod jej ciężarem.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

siema , fajną figurke znalazłem. nazywa sie throt agrat i świetnie nadaje sie na savage orc big boss. pisze o tym bo tego z avatars of war długo starałem sie trafic i sie nie udało, nawet w sklepie monolith icon powiedizeli że im z włoch nie przysyłają juz.
nie moge znaleźć jego grafiki na necie wiec daje tylko link do allegro gdzie go trafiłem.

http://allegro.pl/tale-of-war-throt-aga ... 19890.html

można skleic go z ahw.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

ODPOWIEDZ