rozpiski elfów VIII ed.

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

Zablokowany
Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: rozpiski elfów VIII ed.

Post autor: Andrzej »

Wow, respect. Jakim cudem zmieściłeś tylko 1 oddział do walki? Ja bym tak nie umiał. Masz pkt w jakiś głupich rzeczach typu rydwan, a nie masz ni do walki. No i strasznie kiepsko złożony prince...
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

wertex
Chuck Norris
Posty: 359

Post autor: wertex »

Na magu mam mieć shadow. Zbrzytwowani włócznicy ścięli 16 GG. Dragoni ładnie kroją Black Nights, prince poluje na wampira, a 20 SM ładnie skroi ghule, mam 30 ataków z czego zabijam koło 20 :D
EAT SLEEP CONQUER REPEAT

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

Andrzej pisze:Wow, respect. Jakim cudem zmieściłeś tylko 1 oddział do walki? Ja bym tak nie umiał. Masz pkt w jakiś głupich rzeczach typu rydwan, a nie masz ni do walki. No i strasznie kiepsko złożony prince...
dano nie zapodałes rozpy Andrzej:> takze zamiast krytykowac wszystko napisz na czym grasz;]

pozdro
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Na razie nie mam dostępu do AB, jak będę miał to może coś wrzucę :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
ainuin
Chuck Norris
Posty: 473

Post autor: ainuin »

Andrzej pisze:Wow, respect. Jakim cudem zmieściłeś tylko 1 oddział do walki? Ja bym tak nie umiał. Masz pkt w jakiś głupich rzeczach typu rydwan, a nie masz ni do walki. No i strasznie kiepsko złożony prince...
No właśnie, może ty nie umiesz a inni potrafia [-X, każdy orze jak może. Rydwan singlowy może i głupi. Spear Elfy, Swordmasters, Dragon Princes, jedna coś do walki jest, chyba że nic co nie jest White Lionami nie nadaje się do walki. Wiem Wiem wredny troll ze mnie.
wertex pisze:Na magu mam mieć shadow. Zbrzytwowani włócznicy ścięli 16 GG. Dragoni ładnie kroją Black Nights, prince poluje na wampira, a 20 SM ładnie skroi ghule, mam 30 ataków z czego zabijam koło 20 :D
Magia jest zawodna, szczególnie na małym magu.

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

Andrzej pisze:Na razie nie mam dostępu do AB, jak będę miał to może coś wrzucę :)
nie ma co sie bac:> kazdy chyba wie ze rozpiski same nie graja:>
czekam;]
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Spoko, moze nawet za chwile cos wpadnie.
ainuin pisze:nic co nie jest White Lionami nie nadaje się do walki.
Masz racje.

:D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

...
Ostatnio zmieniony 25 lip 2011, o 11:28 przez Andrzej, łącznie zmieniany 1 raz.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Po co Ci Gleaming Pendant?
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

No nie powiem andrzej, zaskoczyłeś mnie tymi 3 oddziałami WLów:>
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

To też mnie dziwi i zastanawia, szczególnie, że ostatnio pisałeś, że bałbyś się wystawić 25tkę..
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

diuk pisze:Po co Ci Gleaming Pendant?
pewnie po to że jest zajebisty i za 5 punktów ratuje czasem dupe . przy tylu klocach bsb nie ma jak być wszechobecny...

Już lepiej 20 sm wystaw przynajmniej ma 30 A. 20 wl może być za mała...
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

diuk pisze:Po co Ci Gleaming Pendant?
Hmm, na przykład po to, że jak BSB poleci za WL, to fajnie byłoby zdawać paniki, feary i reformy.


Aldean pisze:No nie powiem andrzej, zaskoczyłeś mnie tymi 3 oddziałami WLów:>
diuk pisze:To też mnie dziwi i zastanawia, szczególnie, że ostatnio pisałeś, że bałbyś się wystawić 25tkę..
Bałbym się wystawić dwie 25tki :D Jak się tak zastanowiłem nad moimi bitwami, to te 30tki są strasznie mało mobilne i zawsze mi je wymanewrowywali. Takie 3 oddziały bardzo ciężko zablokować, mniej bolą mnie templatki, można robić fajnie boki itp. Jedyny ból jest taki, że teraz już nie mogę przyjąć każdej innej hordy na klatę. 30 WL spokojnie przyjmowałem 30 demonetek, 2x20 vs 30 demonetek już tak łatwo nie jest. Ale po to właśnie jest prince. Stawiam go na boku i z tych swoich 4 ataków zawsze coś tam zabije.


Szwentas pisze:Już lepiej 20 sm wystaw przynajmniej ma 30 A. 20 wl może być za mała...
Ty może byś i wystawił :) Ale dla mnie w tej rozpie 20 SM to samobójstwo. Dlaczego? Brak stubborna. W mojej rozpie wszystko idzie taką linią:


8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) .... 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) ..... 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) .... 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) ..... 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

............................... :) :) arcy BSB :) :)

8) WL
:) włócznicy


Jak zamienisz jeden z tych oddziałów na SM, to wszystko się sypie. Dlaczego? Bo można się przez nich przebić w jedną turę i zajebać arcy z BSB. WL zawsze ustoją, a potem zrobią boki. No i nie padają jak much od strzelania.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

a ja wystawie ale 7:P smieje sie przecież... wl bez ld gieńka też szału nie robią:P
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

No to dlatego jest w nich prince, a za nimi bsb. 10 ld z przerzutem to dość sporo, nie sądzisz?
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

moie że ciężko bedzie te 12 " na trzy klocki trzymać:P
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

No to na częsci będzie BSB, a na reszcie gienio. Poza tym to już nazywa się skill :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

nie na kazdym stole ustawisz taką fajna linie 3 oddziałów WL :mrgreen:
imo troszke za szybko te dwudzieski lionów stracą wartość bojową od ataków zasiegowych, ale kazdy gra jak mu wygodnie :)
btw. Shield na bsbku ma jakies znaczenie taktyczne :mrgreen: ?

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

To tylko 2 pkt, a czasem potrafia uratować dupsko, jak trzeba wybiec gdzieś z oddziału.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4759
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

jakis czas temu graelm na 3x24 WL i to bylo stanowczo za malo... byle klopa czy jakis inny ostrzal redukowal te odzialy ponizej minimalnej skutecznosci bojowej... przez co te kloce poprostu ginely w kontakcie z jakas inna horda...
Obrazek
Highborn Elves Only!

Zablokowany