Strzelanie z armaty

Jak zaszarżować trzy oddziały na raz, strzelać z łuku ze sztandarem w ręku i schować przed ostrzałem wielkiego spaślaka w grupie pokurczów.

Moderatorzy: Shino, Lidder, kudłaty, Furion

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Re: Strzelanie z armaty

Post autor: Durin »

Jakbyś musiał po raz n-ty (gdzie n → Obrazek)
odpowiadać i wyłuszczać to samo też byś był złośliwy:D
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

krystian1wielki pisze:Eh Rob daj spokój - ci naukowcy matematycy i inżynierowie zawsze wiedzą lepiej od starych kanonierów :wink:
Jeśli już nawet Remo, który z reguły jest uparty przyznał rację Kudłatemu i jego wyliczeniom to coś w tym musi być i bym się nie spierał. :wink:
Ale rozumiem was bo znam dumę kanoniera - sam tęsknię za czasami gdy odległość trzeba było mierzyć intuicyjnie i przeliczając pole bitwy a nie kłaść templatki gdziekolwiek z dziecinną łatwością. :?
Trafienie z katapy w maga w lesie, czy w elfi bolec na odległość 56 cali i mina przeciwinika to było bezcenne... Mam nadzieję, że te czasy wrócą.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

+1
Zniknęły akurat w momencie kiedy nauczyłem się trafiać tam gdzie chciałem:)
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
krystian1wielki
Niszczyciel Światów
Posty: 4143
Lokalizacja: FENIX Włocławek/Gdańsk

Post autor: krystian1wielki »

To mnie najbardziej zabolało w 8ed.
Teraz to już nie to samo co trafienie centralnie w głowę skinka na końcu stołu w 7ed. teraz jest zero satysfakcji z trafienia bo trafiasz na x+ i tyle - no i mina przeciwnika przy zgadywaniu gdy trafiło się mu w malutki model była bezcenna eh...

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

DURIN gdzie dziewczyny :mrgreen: ??
Jak już walicie off-top, to ja ubóstwiam w 8ed brak deklaracji i brak 4+ w template, mortar stał się grywalny.
A ty Krystian trochę na siłę ( jak w eksperymencie o płatnym referacie) bronisz swojej teorii.
pozdro
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
X.Maciek
Falubaz
Posty: 1445
Lokalizacja: Lubelskie Stowarzyszenie Gier Bitewnych "Moria"

Post autor: X.Maciek »

Panowie ale nikt Wam nie każe kłaść placka tam gdzie chcecie. Przecież nadal możecie deklarować linię i zasięg :wink:

Awatar użytkownika
krystian1wielki
Niszczyciel Światów
Posty: 4143
Lokalizacja: FENIX Włocławek/Gdańsk

Post autor: krystian1wielki »

wiesz że myślałem o tym? Ale jednak chyba bym wyglądał jak debil gdybym tak robił :P

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

to zależy czy byś dobrze deklarował czy słabo :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
krystian1wielki
Niszczyciel Światów
Posty: 4143
Lokalizacja: FENIX Włocławek/Gdańsk

Post autor: krystian1wielki »

Ciut wyszedłem pewnie z wprawy :wink:

ODPOWIEDZ