Wrocław

ODPOWIEDZ
Xeratus
Wałkarz
Posty: 69

Re: Wrocław

Post autor: Xeratus »

loko pisze:no ale to jest chyba forum niezależne czy nie? a ustawki działają tak czy siak.
Forum wargaming to forum Boltera i dupa a nie niezależne. Ban dostajesz za każdą próbę rewolucji :)

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Xeratus pisze:
loko pisze:no ale to jest chyba forum niezależne czy nie? a ustawki działają tak czy siak.
Forum wargaming to forum Boltera i dupa a nie niezależne. Ban dostajesz za każdą próbę rewolucji :)
loko chodziło o to forum, na którym właśnie piszemy ;)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Xeratus
Wałkarz
Posty: 69

Post autor: Xeratus »

Smh pisze:
loko chodziło o to forum, na którym właśnie piszemy ;)
aha :)

No ale to jest ogólnopolskie :) i wfb only :)

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

a czy jest cos poza wfb?? ( a tak btw to chyba nie tylko wfb jest na tym forum )

ed jak sie postarasz i cie wezmą do gamblersów ( chociaż teraz już starać sie nie trzeba :wink: ) to bedziesz miał dostęp do ich podforum , wiec czysty wrocław i same vipy.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

ojej, popłaczmy wspólnie że się na Twoim geniuszu nikt nie poznał...
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

dymitr fajnie że odpisałes. tylko nie wiem o co Ci właściwie chodzi?
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

szkoda że nie zauważasz dlaczego czuję się urażony i jak tłumaczę sobie Twoje marudzenie i obrażanie się.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

czy kiedykolwiek dałem ci odczuć jakiś chłód z mojej strony? nie podałem ręki? nie dość szeroki uśmiech? no , to weź sie w garść .
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

loko jak to się nie trzeba starać żeby do gamblersów dołączyć?
mają oni swoje zasady dla nowych członków. z tego co pamiętam to trzeba mieć pomalowaną armię na 2500 i coś tam jeszcze. To że nie trzeba być graczem top10 w polsce nie znaczy że nic nie trzeba robić. Przecież gamblersi to nie ma być klub dla kilku wybranych osób tylko dla wrocławia i ludzi zaangażowanych w przesówanie figurek... :roll:

wiem bo byłem przy zakładaniu klubu i sam niestety nie spełniam kilku wymogów (brak czasu)

więc pierdo***** o szopenie że nic nie trzeba robić jest KŁAMSTWEM!!!
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Thomas
Falubaz
Posty: 1207

Post autor: Thomas »

no po chuj wywlekasz wewnętrzne sprawy organizacyjne klubu, którego nie jesteś członkiem, na forum publiczne?

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

"wywlekam" ? a co ja wywlokłem? jakieś detale? skandale obyczajowe? jedna mała uszczypliwość i już sracie żarem. przecież aspirant Jarczak w sposób absolutny zdemaskował moje kłamstwo, a nowy kolega jeśli wyrazi taką chęć osobiście zapozna się wymogami, bo do tego w gruncie rzeczy miał go mój post zachęcić. resztę "żali" drogi Tomku napisze Ci w pm. żeby nie wywlekać.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Thomas
Falubaz
Posty: 1207

Post autor: Thomas »

to było do jarka ziom, reszta na pm ;) #-o

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

do moda - może ktoś wykasować to pierdzenie nie na temat? już widzę ludzi rzucających się do grania widząc takie atmo na forum... ;)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

smh wez nie pierdol , bo takie rzeczy czyta sie najlepiej! wfb to nie tylko figurki to sposób na życie: miłość , namietnosc, zdrada , gniew! one wszystkie tu są ! czy wystarczy Ci jaj by wejść do dupy jaszczura?
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

loko pisze:smh wez nie pierdol , bo takie rzeczy czyta sie najlepiej! wfb to nie tylko figurki to sposób na życie: miłość , namietnosc, zdrada , gniew! one wszystkie tu są ! czy wystarczy Ci jaj by wejść do dupy jaszczura?
ja rozumiem, żeś nerwowy ze względu na nadchodzące święto (Gratz!), no ale od razu w dupę jaszczura? ;P
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

Dymitr teraz twoja kolej na spam. Jareczekk sie już wypowiedział.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Jareczek sie wypowie jescze raz:

nie nazywajce mnie jareczek tylko jarek ładnie prosze!

A po 2 chce ktoś jutro zagrać? Ja chce sprawdzić jedna rzecz wieć zrobie rozpe pod zasady silesiana ale na 2400 zeby dmpekowcy mogli pociwiczyc swoje rozpy.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
maciom
Chuck Norris
Posty: 613
Lokalizacja: wro

Post autor: maciom »

ja chce jutro w sfanie o 16

na 2600 silesian może jarek
czy jeśli mam przedmiot, który pozwala mi przerzucać każdego warda to, czy mogę też przerzucać ochronę magiczną?

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

16 za późno... ja musze rano bo o 20 wyjeżdżam.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
maciom
Chuck Norris
Posty: 613
Lokalizacja: wro

Post autor: maciom »

ja musze być w sfanie na 18 i chciałem wcześniej zagrać z kimś
czy jeśli mam przedmiot, który pozwala mi przerzucać każdego warda to, czy mogę też przerzucać ochronę magiczną?

ODPOWIEDZ