Silesian Un-Limited Tournament II, Master 17 - 18 IX, 2600

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2938

Re: Silesian Un-Limited Tournament II, Master 17 - 18 IX, 26

Post autor: Golonka »

Człowieku (mam nadzieję, że trafiłem z rasą?) skończ.
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

lub umrzyj.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

nindza77
Wodzirej
Posty: 770
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: nindza77 »

Jest jakieś zdjęcie tego Herdstone'a? :D Bo aż jestem ciekaw^
Natomiast wszystkim prawicowym purystom ideologicznym, co to rehabilitują nacjonalizm, moge powiedziec że odróżanianie nacjonalizmu od faszyzmu, przypomina poznawanie rodzajów gówna po zapachu;-)).

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

No, to była epicka akcja. Przychodzi do mnie Krzysiek:
KW: Lidder, patrze na ten stół i widzę dodatkowy obelisk na stole, którego nie ma na mapce. To stone od Klopsa, widziałeś?
L: Nie, a co taki fajny?
KW: No nie ma jakieś gigantyczne rozmiary!
L: Łosztykurwa(jest takie słowo), czemu nikt mu tego nie ściągnął?!
*le bieg do stolika*
L: Klops, co to jest?
K: Mój obelisk
*le śmiech*
K: ej, czemu go ściągasz?
L: nigga, plz...
Ł(przeciwnik Klopsa, właściciel ośrodka, woli jednak pozostać anonimowy): Stary, wiesz jak teraz zmieniłeś losy bitwy?

A potem z Krzychem przy stoliku wajcha na całego. Gadka na rybaka/licealistkę.
L: Kurde on miał tak z 20"
KW: No z 22" na pewno
L: Szkoda, że już schował bo fotkę chciałem zrobić

:mrgreen:

@up

ciężko go było "wyczaić". prosta dykta z poprzyklejanymi kamieniami, miejscami wysokimi. ogólnie taki łańcuch górski (by TruPank).

Awatar użytkownika
Thomas
Falubaz
Posty: 1207

Post autor: Thomas »

za to z sytuacji zdejmowania obelisku jest fota... Ł, KW i Lidder

Obrazek
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2011, o 08:34 przez Thomas, łącznie zmieniany 2 razy.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

:mrgreen:

To nawet ja zrezygnowałem z pomysłu wieży le zamek i wystawiłęm normalną rozpę, a tu proszę, ktoś mnie przebił :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

K**wa, Klops jest miszczem kreatywności. Klops, napisz coś jeszcze, to rano wstanę w dobrym humorze i z szerokim uśmiechem na twarzy- I like to think of myself as one of the happy generations
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Tak poważnie, to zaczynam podejrzewac że kpiny z Klopsa są po prostu nieetyczne..

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Thomas pisze:
tak, np uśmiech liddera odciśnięty w betonie ;)

Thomas paliłeś coś?
:D:D:D:D:
Co jeden tekst to lepszy

You made my day:D
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Terror
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 48

Post autor: Terror »

Ktoś powiedział nieetyczne? Call for Booooombaj! :P
Producent marki www.KartaPostaci.pl ! Ubieraj się w orginalne t-shirty !

Agencja reklamowa
www.ArsVestis.pl - zapraszamy!

Awatar użytkownika
PiotrekN
Chosen of Tzeentch
Posty: 999
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

klops to ten ziomek co mial na plecaku naszywke z the sims 2?

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Pedros pisze:Graliście na wszystkie magiczne tereny z booka? Czy któreś z nich uważaliście za przegięte/zbyt zmieniające rozgrywkę?
Z mety odpadły te wszystkie, które dają coś wybranej frakcji - Ordo/Destro. To wykluczyło większość budynków (bo chyba tylko wizard tower i sfinks działają równo na wszystkich). Drobnym modyfikacjom uległy też te użyte, np. fungus forest dawał tylko stupidity - bez stubborna dla gobbosów.
Wzgórza - wszystkie 3 typy były w użyciu (widziałem co najmniej 2x użyte temple of Skulls. Np. Kalafior miał championa letterów z 4 w :D)
Lasy - nie użyliśmy blood forest
Jeziorka - zasady rzek, nie użyliśmy boiling flood i river of blood. River of Light - losowy czar z Light poza sygnaturką.
Bagna - nie użyliśmy mist wrathed swamp
Monuments - użyliśmy altar of Khaine, bane stone, idol of gork, magic circle.

@Klops - chyba masz świadomość jak 25 calowy obeslik wystawiany w wybranym przez Ciebie miejscu wpływa na rozgrywkę (zasłanianie LoS, czy możliwośc rozstawienia sszamanów po niemal całym stole :) ). Wystarczyło go sfocić, opisać i podesłać z pytaniem czy taki przejdzie. Zagrywka w stylu 7 ed. lasku WE z dziurą w środku. ;)
Thomas pisze:za to z sytuacji zdejmowania obelisku jest fota... Lidder, KW i L
O kurde, u mnie nawet fryzura się zgadza. :D
Thomas pisze:tak, np uśmiech liddera odciśnięty w betonie ;)
Uzbrojonym.
Po zęby. :mrgreen:

Dobra, zejdźcie z Klopsa, bo to już jest jakiś mass hate.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Garść statystyk

Ilość armii na turnieju -

DE 10
WOC 8
WE 8
OG 8
DF 7
VC 7
SK 7
HE 6
EMP 6
TK 6
OK. 5
LIZ 5
DOC 4
BRE 2
BOC 1


Średnia punktów, z bitew, zdobywana przez poszczególne armie


SK 62,6
DOC 61,5
BRE 58,0
VC 52,9
LIZ 52,6
DE 49,5
EMP 49,0
DF 48,1
WOC 46,5
TK 46,5
OK. 46,0
BOC 44,0
WE 42,8
HE 42,7
OG 41,6

(to tak gdyby ktoś miał wątpliwości jak mocne są SK unlimited...)


Średnia punktów z malowania na armie (max. 20)

SK 18,7
BRE 18,5
WE 18,0
DOC 17,8
DF 17,1
TK 17,0
EMP 16,8
LIZ 15,8
WOC 15,3
OG 15,1
VC 15,0
BOC 15,0
DE 14,7
OK. 13,6
HE 13,5

Chyba jednak udało się graczom SK dopracować armię:), przyjemnie grało się też z Bretką i WE


Jeżeli jesteście zainteresowani innymi statystykami to piszcie.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

kurde, Laik załóż portal z takimi danymi z każdego mastera, świetny materiał!
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Klops pisze:Undead to jest defstar z którym grałem 1 bitwę, a obelisk na 25" nie był nigdzie zakazany w ograniczeniach. Zrobiłem sobie odpowiednią makietę, gram sobie 1 bitwę przeciwnik widział obelisk zapytał jak działa, podczas tej bitwy Lider widział ów twór. Podobna akcja była w 2 bitwie również zero odzewu od przeciwnika a w 4 turze przychodzi Lider i mi ściąga obelisk, i tylko pytanie czy chcę karniaki czy worsty. I tu moje pytanie do orgów o co chodzi, czyta człowiek sobie regulamin robi zgodnie z nim rozpiskę, robi pół dnia makietę, wiezie przez pół polski po czym w połowie 2 bitwy mu ją zdejmują. A po wszystkim dowiaduje się że dostaje 3 karniaki, mógłby mnie chociaż ktoś poinformować chociaż za co konkretnie ukarany i iloma punktami, ale ja nie zamierzam się już o nic spierać.

Królu Goblinów w rozmowach z Kudłatym (Lista Sędziowska) poruszałem temat uściślenia rozmiarów Herdstona i jak do czasu Silesiana okazał się on marginalny. gdybym bł chamski to przygotowałbym sobie zestaw segmentów i składał przed bitwą optymalnego herdstona i czarował bym tylko na 24" z deatha.

Klops zacytuje Gajowego, ktory po zobaczeniu, ze jeden z mlodych graczy na nasz wewnetrzny klimaciarski turniej chcial wziac 2xklepaczy tzincza na dyskach z dwurakami (a byla to 6ed i byli tez magami).

" Ty wez poszukaj w domu jakiegos mlotka, byle duzego i sie nim pier.....nij"

Klops
Falubaz
Posty: 1062

Post autor: Klops »

Co do Herdstona to nie wystawia się go w dowolnym miejscu na stole tylko we własnej strefie wystawienia więc zdarzyć się może że nie da się go sensownie wystawić. A znalazł się na środku stołu z powodu scenariusza.

Awatar użytkownika
grom88
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 136
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: grom88 »

Jedyne przegiecie w Skavenach to możliwa ilość elektrykow do wystawinia a tak poza tym to wszystkie jednostki mają swoje plusy i minusy. Nawet dwie abomki da się zabić. Dobry wynik na turnieju zawdzięczają dobrym graczom i dozie szczęścia potrzebnej przy rzutach. Zresztą DOC i BRE miały niewiele gorsze średnie na turnieju.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

to wszystko i tak nieważne. Najważniejsze, że dobiliśmy do 50 stron :mrgreen:
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

Mało. Czemuż to, czemuż, nie było tematu Andrzeja? Jest potencjał na znacznie więcej stron!

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

to niech ktos opowie te impreze:P
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

ODPOWIEDZ