Różne różności by Niko (PMotM Ogrowy BSB - więcej fotek)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Re: Różne różności by Niko (orkowy hero + pomalowane lobby)

Post autor: Rasti »

No nie powiem, rozmnożenie prawie idealne ;) Nie widać żadnych niedopracowań po pomalowaniu.

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Uuuu przesyte! Lubie tu zaglądać :D

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

Moi Łowcy czarownic, pomalowani na początku czerwca ale jakos nie moglem sie zebrac zeby ich tu wrzucic... ale jako ze maja isc na PMotM a moj fotograf jedzie na urlop trzeba bylo sie spiac :P

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

=D>
fajne drobne konwersje:)
wszystko schludnie, tkaniny idealne.. ale odcień skóry WP taki dziwny przypomina tego orka z filmu Powrót Króla :wink:

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

faktycznie go troche przypomina, ale to dlatego ze moj ksiadz jest srogim zabijaka... a ogolnie to wielokrotnie zlamany nos i podbite oczy to standard u duchownych :)

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Trzyma klimat Mordheim, podobają mi się. Zamiana broni też mi się podoba, odważyłeś się skrzywdzić oryginalne metale do Mordheim [-X ale z jakim efektem :)

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Klimat jest =D> Już czuję smród palonych heretyków ;)
Skalf to skonwertowany doomseeker?

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

taka tam konwersja... wymiana broni imo to zadna konwersja ale tak Skalf to doomseeker i jego tez odwazylem sie skrzywdzic :)
a czesc oryginalnych metali do mordheim krzywdzilem w czasach kiedy nie byli tak cenni i trudno dostepni, mozna ich bylo normalnie kupic w sklepie, potem wiele lat walali sie po mieszkaniu az brat mnie namowil na granie, wiec trzeba bylo ich odnowic...

BAAGRRAA
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 178

Post autor: BAAGRRAA »

Zgadzam się z poprzednimi krytykami. Figurki trzymają klimat.
Zapraszam do komentowania
Savage Orc Armybook - http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=37&t=31550

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

Jakos nie mam czasu/checi na regularne updaty mimo tego ze w ostatnim czasie zrobilem sporo roznyhc rzeczy... ale tak sie zlozylo ze dzisiaj udalo sie pstryknac kilka fotek wiec cos tam wrzucam :) na poczatek Fifniakowy slan:)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No i cos ciut innego... tereny robione wraz z bratem dla innego kolegi ktory wymyslil sobie ze chce miec na stole (i na podstawkach) zime... wiec ma :) ogolnie terenow jest troche wiecej bo np lasy i gorki sa 4, na fotkach brakuje tez trzeciego wiekszego impasa... w najblizszym czasie dojda jeszcze ruiny, domek i byc moze wieza... tereny sa szare bo tak sobie wymyslil zamawiajacy tj Draco :) a snieg strasznie slabo wyszedl na zdjeciach, w rzeczywistosci wyglada lepiej.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Dzoooma
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Stolica, Wola - "Gamonie"

Post autor: Dzoooma »

Na bajerze. Mam nadzieję, że dzisiaj zobaczę. Do czego ten "śniegowy" motyw? Bestie?
Obrazek
Zapytaj mnie co sądzę o GW...

Awatar użytkownika
ninjaska
Chuck Norris
Posty: 386

Post autor: ninjaska »

Oi,
Slann bomba. Tereny rownzie swietnie wykonane. Zes kiedys wspominal, ze zrobisz tereny w stylu Lustrii. Mysle, ze beda ekstra.
Obrazek

Holan
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 182

Post autor: Holan »

Widzę, że twoja praca pomaga Ci rozwijać się artystycznie :wink:
Dopiero teraz zauważyłem ten temat i muszę przyznać, że wyrobiłeś się jak gacie w kroku :mrgreen:
Może to już czas, aby zaprzęgnąć Cię o malowania na zlecenie :wink:

Pozdro
Holan

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

Dzoooma pisze:Do czego ten "śniegowy" motyw? Bestie?
zobaczyles i juz wiesz ze sa pod Dracowe DE
ninjaska pisze:Oi,
Slann bomba. Tereny rownzie swietnie wykonane. Zes kiedys wspominal, ze zrobisz tereny w stylu Lustrii. Mysle, ze beda ekstra.
tak mowile? pewnie u Ciebie? tzn ze bylem pijany :)
Holan pisze:Widzę, że twoja praca pomaga Ci rozwijać się artystycznie :wink:
Dopiero teraz zauważyłem ten temat i muszę przyznać, że wyrobiłeś się jak gacie w kroku :mrgreen:
Może to już czas, aby zaprzęgnąć Cię o malowania na zlecenie :wink:

Pozdro
Holan
No wiesz,troche czasu minelo od kiedy "razem" robilismy u mnie tereny pod kampanie ;) a praca jak praca, zaproszenie na kawe nadal aktualne :)
Ale chyba nie myslisz ze bede malowal twoje okraglaki?

Milord
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 107

Post autor: Milord »

Hah, chcę identycznie pomalować Slanna, jak malowałeś skórę? Od Liche Purple? A ten cielisty kolorek?
.

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

Milord pisze:Hah, chcę identycznie pomalować Slanna, jak malowałeś skórę? Od Liche Purple? A ten cielisty kolorek?
Malowałem go jakieś dwa tygodnie temu i już za bardzo nie pamietam ale na bank poczatek byl Liche Purple ale nie wiem czy czysty :| Raczej tak ale nie jestem w 100% pewny... tak czy siak potem stopniowo go rozjaśniałem Tentacle Pink. A ten "cielisty" to Fiery (albo Blazing) Orange stopniowo rozjasniany róznymi Flesh'ami, naprawdę nie pamiętam dokładnie co i jak ale fajnie że sie podoba (bo skoro chcesz tak samo malowac to zakładam że się podoba) :)

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

Znowu minelo kupe czasu... pomalowalem sporo ale jakos dopiero gigant natchnol mnie do zrobienia upa no forum :)
Malowany dla brata... i fotografowany przez niego... zdjecia troche splaszczyly skore ale ogolnie chyba sa ok.
Na podstawke pojdzie jeszcze ta jasna trawka, taka jaka na pozostalych podstawkach jego OiG.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Porządnie pomalowany ale podstawka wygląda ubogo...

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

Kefas pisze:Porządnie pomalowany ale podstawka wygląda ubogo...
To samo z mojej strony.
Ale kawał porządnej roboty.
Obrazek

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

Podstawka jest jego bazowa podstawka z boxa, tylko pomalowana 0 dodatkow... dojdzie jeszcze tylko trawka i moze wtedy bedzie wygladalo lepie... no chyba ze wlasciciel wymysli cos jeszcze ale chyba juz troche za pozno ;)

ODPOWIEDZ