Kabaret LL

Moderator: swieta_barbara

Zablokowany
Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Kabaret LL

Post autor: Jankiel »

Podobno szóstego miało jakieś głosowanie pójść, ale kogo by to miało niby interesować.
6 listopada.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Lohost, ja naprawdę wolę mieć Baśkę za wroga, niż Ciebie za przyjaciela. [-o<
Kłębią się u Ciebie jakieś silne emocje, pół-przemyślenia...
Czasem myślę, że to "Mafia Śląska" wymyśliła cię, by wrogów swych zdyskredytować... #-o
Jankiel pisze:
Podobno szóstego miało jakieś głosowanie pójść, ale kogo by to miało niby interesować.
6 listopada.
Argh... ](*,)
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

lohost pisze: tak nie powinno byc, nikt nie lubi monopolistow.
pewnie, ale żeby zlikwidować "monopol" to potrzebna jest sensowna konkurencja.
Jeśli dacie rade zrobić turniej, który może rozwinąć się w mastera to wtedy "monopolista" zapewne straci jeden z masterów a dostaniecie go Wy (obecnie po tematach w dziale turnieje widzę, że aktywne ośrodki to Budgoszcz i Włocławek)

Np. Szczecin pomimo kiepskiej lokalizacji zrobił bardzo dobrego dużego lokala (któregoś z rzędu) - niestety potem im środowisko się uśpiło i nie zdążyli dostać mastera. Gdyby przetrwali nadejście 8 edycji pewnie byłby kolejny master na północy (zapewne kosztem jakiegoś na śląsku lub w Babicach).
Obrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Czasem myślę, że to "Mafia Śląska" wymyśliła cię, by wrogów swych zdyskredytować...
Pytałem o to wszystkich, ale nikt się nie chce przyznać. Osobiście podejrzewałem, że to drugie konto Liddera
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3350
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Asassello pisze: lub w Babicach).

Eeeeeeee. Uwazaj sobie :wink:

Lohost - ogarnij się w końcu i spójrz z perspektywy Ślązaków, kiedy to oni mieli daleko na większość Masterów.
A jeżeli Przez Kozłów Gorzów nie dostanie DMP to pewnie wróci stary dobry Master Blaster :D

A tym czsem - nudna ta wasza gadka i te wasze przepychanki.
Ja sie starałem o jakaś tam reputacje przez trzy lata i kiedy ją zdobyłem to dostałem Mastera.

Proponuje Ci tez to zrób, ale nie w ten sposób.

Pozdro.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

lohost pisze:ja sie nie znam, od warmii i mazur ekspertem to jest Jankiel, on z pewnoscia ogarnie takiego masterka w \stawigudzie :) a przy okazji z kumplami asfalt przywiezie.
:shock: teraz to mnie szczęka opadła... Stary, skoro jesteś z Olsztyna, to do Stawigudy masz 10-15 minut samochodem. Przejedź się i zobacz, zanim zaczniesz pociskać AŻ TAKIE pierdoły
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

swieta_barbara pisze:Blokuje do jutra do poludnia, ochloncie sobie.
ja pisze:Myślisz, że pomogło? Przecież Lohost z Laikiem na bank mają sobie jeszcze bardzo dużo do powiedzenia
:lol2: :lol2: :lol2:

Pomijając już styl Lohosta, jego prowokacyjne jazdy, czy szukanie wrogów tam, gdzie ich nie ma, odniosę się do jego pomysłu z tym całym kryterium baraży i innych takich. Oczywiście jest on nietrafiony, ponieważ tak, jak bodajże Asasello napisał - do tego, to wszędzie musiałoby być zylion graczy i do tego musieliby być oni chętni, aby zorganizować cokolwiek. Tak oczywiście nie jest. Natomiast wystarczy brać pod uwagę jedno, kiedy głosuje się na mastery - mapę Polski i rozłożenie graczy na nich. Jak nie będzie przegięć w którąś stronę to i nie będzie wojenek. O ile na tym forum to jest w ogóle możliwe.

Hit dyskusji: zaprosić do mnie to zaproszenie do bijatyki i komentarz Jankiela =D> =D> =D>
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

@lohost, bez kitu rozbrajasz mnie. Nie umiesz sie bawić w takiej piaskownicy, to idź sobie do innej. Jak nie wiesz jak się "czelendże" rzuca, to Ci powiem. Rzucam Ci czelendż na Arenie. możemy się pobawić i pośmiać z gledzenia Twojego. Obiecuję bezciśnieniowe zagranie bitewki i pare innych atrakcji. Jednym zdaniem - wyjdź i zamknij za sobą okno
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Asassello pisze:zapewne kosztem jakiegoś na śląsku
:)
KrzysiekW pisze:Jeszcze jedna sprawa - na pewno nie będziemy się starać o drugiego "zwykłego" mastera, niezależnie od wyników głosowania na DMP.
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?p=814769#p814769
Jedy Knight pisze:Argh... ](*,)
Wytrzymasz lekturę tego do 6 czy jednak monitor pójdzie? ;)
Jedy Knight pisze:Czasem myślę, że to "Mafia Śląska" wymyśliła cię, by wrogów swych zdyskredytować... #-o
Określenie "Konfederaci z Południa" wolimy. :twisted:
"Mafia" to jak juz zaczniemy "zapraszać" ludzi w tym znaczeniu co pisali kolegi powyżej. ;)

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Krzysiu, co będziesz z Jankesami gadał...

http://www.youtube.com/watch?v=Bd1oA47T ... A26A6B973B
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Ale Lohost się po prostu z nami droczy, tak naprawdę docenia naszą miejscówkę i to bardzo :mrgreen:

Chwila szczerości Lohosta - o kandydaturach przy okazji ostatniego głosowania:
lohost pisze: 1. Silesia Un - Limited - najlepsze zaplecze
2. Bitwa o Białystok 2012 - super zaplecze + pakt Smile
3. Master we Włocławku -blisko + nowy osrodek
4. Bazyliszek 2012 - wzglednie blisko + renoma
5. Strategikon 2011 - Wroclaw + parowka
6. Arena 2011 BIS - jest bezposrednie polaczenie, fajny format
8. Kohortex 2011 -blisko + fajny format
11. Macki Wojny - dyplomacja
12. Poznański Master - sympatia do Kudłatego

dlaczego nie inne? Babice, bo wybralem dyplomatycznie macki wojny w lodzi, lublin- bylo jakis czas temu tam spore zamieszanie, nie wiadomo wogole kto to ogarnia itd, 3maisto-sypnela im sie miejscowka, poza tym to prawdopodobnie bedzie nasz najwiekszy konkurent gdy bedziemy chcieli sami zrobic mastera, drugi slaski master-co za duzo to nie zdrowo.
Mam nadzieje ze jakos specjalnie nikogo nie skrzywdzilem, choc sklamalbym gdybym powiedzial ze wybor w tym roku byl trudny.
pozdrawiam
Ja się specjalnie skrzywdzony nie czuje - rozumiem że w Kozłowie 2x to nie zdrowo, a w Babicach to już po prostu politycznie :wink:
Podoba mi się też Twoje publiczne okazywanie sympatii dla Kudłatego :mrgreen:
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

a kto nie lubi Kudłatego?
dajmy juz spokój z lohostem, niech Lidder skasuje te swoje alternatywne konto
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

ale wyjaśńij mi dlaczego chcesz coś zmieniac. Bo nagle masz daleko? Nikt Ci nie broni organizować turniejów i dogadywać sie z ludzmi na LL, żeby swoje kandydatury lansować. Nie umiesz się w te grę bawić, nie rób tego
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Zablokowaned do jutra do poludnia.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Odblokowaned. Laik i lohost dostaja ostrzezenie. Wiecej kultury.

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

lohost pisze:Czy jest mozliwosc przeniesienia czesci watku z masonskiej moderacji do tego tematu aby kazdy wiedzial za co dostal oraz jakie sa stanowiska i kultura niszowej czesci modow i adminow, np Jedy Knight?
Nie daję wyrazu na forum publicznym co myślę o Tobie. Jeśli interesują cię moje poglądy prywatne - to właśnie zostały Ci one przedstawione. Nie jestem modem ani adminem - jeśli uważasz, że za swoje prywatne opinie winienem odpowiadać - "Be my guest".
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Jeżeli sarkazm i ironia w moich postach to brak kultury to poproszę jeszcze bana może.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

kłódeczka [-o<
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Kłódeczka
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jak dobrze, ze ja sie nie wypowiadalem w tym temacie, bo dopiero by byla jazda. Widze, ze czesc moderatorsko-adminowskiej braci tez popuscila wodze. Zamkniecie tematu jest zdecydowanie najlepsza opcja.

Zablokowany