Kminy i kombosy Fischa_Arena 2800

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Kminy i kombosy Fischa_Arena 2800

Post autor: Fisch »

terki jakoś mi tu bardziej pasują

są mobilniejsze, wytrzymalsze, lepiej odginają, lepiej walczą z maszynkami a do tego zrzucają kamienie

jedyne co robią gorzej to zapluwają - ale od tego mam ponad 100 skinków w corach

co do magii to death jest karcący. shadow w tej rozpisce zupełnie nie pasuje. co miałbym rzucać? pitkę? - mam lepsze słoneczko. obniżanie statsów? - mam snajperki. Do tego doom and darkness pod który ta rozpa jest trochę napisana.

terki są też lepsze od kameleonów na lizzaki i to dla Was tak dużo ich wystawiam;]

pzdr i dozo na arenie
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

No na lizaki terki sa lepsze to prawda.
W shadole masz obnizarek duzo, tak samo pitke, brzytwe - ktora rozwiazuje kwestie pancerne.
Tylko zapominam, ze death bardziej scoruje, a ty do walki pchac sie nie bedziesz.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Pod templi musi byc death, doom and darkness rzadzi!

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Doom + salki jest mocne to prawda.
Chociaz obnizanie T + salki tez.
W deathie jeszcze ma super czar -1S-1T, ktory z salkami tez spoko dziala.

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2947

Post autor: Golonka »

Bardzo fajna i nowatorska w sumie rozpiska bazująca na bardzo dobrym strzelaniu, mocnej magii (chociaż nie najmocniejszej), oraz bazie z TG. Uważam, że można tym spokojnie zawalczyć o top5, chociaż osobiście uważam, że to lekka zdrada te terki na nas ;)
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Fisch »

Rozpiska się sprawdziła na Arenie.
Co prawda zdobyłem tylko 66/100 punktów ale dwie ostatnie bitwy były dość ciężkie (mirror z Golonką i z WoCHem Duka).
Można było walczyć o top 3 - wystarczało mi zwycięstwo 14:6 w ostatniej bitwie do podium.

Zamiast terek i kameleonów w ostatniej chwili wrzuciłem trzech kowboi na cold onach i muszę powiedzieć, że to zazwyczaj oni zdobywali punkty w każdej bitwie.

Szkoda, że teraz turnieje parowe na masterach. Wydaje mi się, że niewiele brakuje, żeby ograć rozpiskę i wygrać w końcu mastera;]
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

3 kowbojow to fajna kmina, bo spokojnie mozna sensownie kazdego dobrze wyposazc, granie na jednym jest takie sobie, ale od razu 3 jest imho przemyslane, bo kazdy ma t5 i +1AS.

ODPOWIEDZ