Warszawa-Bemowo Klub Walkiria

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Re: Warszawa-Bemowo Klub Walkiria

Post autor: gervaz »

no to ból...

Awatar użytkownika
Yegr
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 115

Post autor: Yegr »

W piątek 20ego maja w ramach 5ciolecia art.bem'u będziemy mieli prezentację, w trakcie której można też będzie przyjść i normalnie zagrać w godzinach 16-22.
Stanowisko będziemy przygotowywane od 15ej, więc można przyjść również wtedy i szybciej zacząć grac.

Zapraszam.

{Poza tym w sobotę też będzie otwarte jak zwykle- w sali 216}

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

To na sobotę ja bym się chętnie wybrał (a na piątek - jeszcze chętniej, ale niestety pracuję :( ). Gdyby coś się zmieniło, to dam znać.

Awatar użytkownika
Yegr
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 115

Post autor: Yegr »

Dodam jeszcze, że stworzyłem forum klubu, które ma posłużyć w ułatwieniu umawiania się- ma ono charakter tymczasowy – dlatego jest tak surowe jakie jest – bo na początku czerwca ruszy portal Stowarzyszenia Klubów Gier Bitewnych, na którym też będzie forum z możliwością umawiania się (oprócz szeregu innych funkcjonalności) nie tylko u nas ale i w innych warszawskich klubach (oraz kieleckim...) .

www.kgbwalkiria.fora.pl

Awatar użytkownika
Orris
Mudżahedin
Posty: 276
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Orris »

Witam wszystkich!

Jestem graczem z wieloletnią przerwą w WFB. Chciałem się zapytać, czy ktoś gra w 8. edycję i czy podjąłby się nauczenia mnie nowej mechaniki. Ostatni raz na poważnie grywałem w czasach 6. edycji. Mam sporą armię, w większości niepomalowaną, a do ArtBemu mam 10 minut na piechotę. Na stronie na FB zobaczyłem, że w większości gracie w Flames of War lub WH40k i chciałem się zapytać, czy ktoś jeszcze gra w Warhammera.

Awatar użytkownika
Yegr
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 115

Post autor: Yegr »

Z klubowiczów grających w whfb został właściwie tylko Monodominant -mogę się go dopytać czy nie chciałby zagrać. Mam tylko takie pytanie mówisz dobrze po angielsku lub grecku, żeby się z nim dogadać? - bo po polsku na poziomie rozmowy o mechanice gry może byc kiepsko.
Poza tym jest jeszcze paru nie-klubowiczów, którzy grywali u nas lub mieszkają nie daleko: ironhead, gervaz, hirek.

Awatar użytkownika
Orris
Mudżahedin
Posty: 276
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Orris »

Mówię dobrze po angielsku, dzisiaj nawet przez telefon dogadywałem się z jednym Grekiem :wink: .
W takim razie jak się umówić? Czy przyjść jutro do ArtBemu z jakąś niedużą rozpiską?

Awatar użytkownika
Yegr
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 115

Post autor: Yegr »

Posłałem mu wiadomość, że jesteś chętny do grania.

Awatar użytkownika
Orris
Mudżahedin
Posty: 276
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Orris »

Dobra, to w razie czego, to prosiłbym na priva. Chyba jutro wpadnę mimo wszystko so ArtBemu, aby się rozejrzeć jak to wygląda wszystko. Dzięki!

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

I ja bym chętnie z Tobą zagrał Orris - ucząć Cię zasad ósmej edycji, uczyłbym też samego siebie ;)
Niestety realny termin gry, to dopiero druga polowa sierpnia/pierwsza polowa wrzesnia. Daj znac, czy Ci pasuje - jesli tak,. to będe informowal z odpowiednim wyprzedzeniem.
A - i dość dobrze mówię po polsku ;)

Awatar użytkownika
Orris
Mudżahedin
Posty: 276
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Orris »

Dzięki! Z pewnością skorzystam, a do tego czasu może nauczę się jakiś podstaw. Zacząłem od lektury tego tematu: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... %3Bquot%3B
Jak będziesz już mógł się spotkać, to daj znać. Jeszcze nie jestem pewien, ale powinienem być w Warszawie.

hirek
Mudżahedin
Posty: 236

Post autor: hirek »

Hej,

Ktoś chętny na bitewkę 30 lipca w art bemie? Format od 2400 w górę, godzina od 14, gram szczurkami.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Yegr
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 115

Post autor: Yegr »

Komunikat parafialny - wyjeżdżam do puszczy, Rantor też jest poza Warszawą, w związku z czym sala będzie zamknięta 30ego lipca. Zapraszam ponownie 6ego sierpnia.

Jeśli jest ktoś kto chce się przyłączyć do grona posiadających uprawnienia -a z drugiej zobowiązujących się otwierać salę - to proszę o kontakt. Takie sytuacje jak w/w będą się rzadziej zdarzać, lub nie będą się zdarzać wcale kiedy będzie więcej kluczników.

Awatar użytkownika
Orris
Mudżahedin
Posty: 276
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Orris »

Czy jutro ktoś będzie grał w ArtBemie w Warhammera FB?

hirek
Mudżahedin
Posty: 236

Post autor: hirek »

Hej,

zagram w sobotę w artbemie jeżeli znajdzie się jakiś inny chętny do grania, od 14.oo, najlepiej 2400 Euro.

Awatar użytkownika
Dyd
Mudżahedin
Posty: 244

Post autor: Dyd »

wyślę Ci na priv telefon do kumpla, ktory na bank ma klucze do Walkirii. Pewnie bedzie mogl wpasc, z tego co pamietam tez chcial sobie pograc w VIII ed (gadalismy z miesiac temu). Pzdr

Awatar użytkownika
Orris
Mudżahedin
Posty: 276
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Orris »

Chciałem się dowiedzieć, czy klub funkcjonuje i czy można wpaść na jakąś bitwę do ArtBemu. Czy ktoś gra u was w Ogniem i Mieczem? Wyczytałem, że gracie w Flames of War, więc prawdopodobnie powinniście mieć jakieś makiety do OiM. Prawdopodobnie korzystałbym od czasu do czasu z możliwości zagrania partyjki ze znajomym z Bemowa.

Dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam.
Podpis niezgdony z regulaminem forum

Awatar użytkownika
Yegr
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 115

Post autor: Yegr »

Zainteresowanie graniem w art.bem'ie bylo znikome. Z końcem tego roku zwijamy się stąd i wracamy do 'grania po domach'; bo nie ma mocnej ekipy dla której warto by trzyma miejscówkę w art.bem'ie. Kombinujemy nad wynajęciem nowego miejsca (obskurnego, taniego i ciągle dostępnego- jak to dawne, gdzie była większa frekwencja) - jak jesteś zainteresowany dokładaniem się do czegoś takiego to daj znać (jeśli poważnie myślisz o regularnym graniu).

Jak szukasz przeciwników do grania na Bemowie- w whfb,wh40k, flamesy, BFG - to mogę Cię skontaktować z odpowiednimi osobami związanymi z klubem. Tereny które mamy zostaną rozparcelowane, żeby był z nich maksymalny pożytek. Jeśli chodzi o ogniem i mieczem to jeśli jesteś w stanie wyposażyć obie strony do grania to pewnie i gracze się znajdą.

p.s. - wszedłem tutaj przypadkiem (rzadko zaglądam) - więc najlepiej jak masz sprawę to po prostu dzwoń (telefony są na blogu).

Awatar użytkownika
Orris
Mudżahedin
Posty: 276
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Orris »

W sumie otrzymałem pełną odpowiedź i dziękuję za nią. Żeby być szczerym - nie planowałem regularnego grania, a tylko sporadyczne. W takim razie podziękuję za propozycję. Szkoda, że tak bliska miejscówka pada.

Pozdrawiam!
Podpis niezgdony z regulaminem forum

ODPOWIEDZ