rozpiski elfów VIII ed.

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

Zablokowany
Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: rozpiski elfów VIII ed.

Post autor: Szwentas »

to był tylko przykład i tak naprawdę jak by ktoś bardzo chciał to to10na 21dp dał rade:P nie nie ma sensu dzielić typować rozpisek po prostu zawsze na jakiś format wyrabia się standard i tyle ale tez zawsze znajdą sie ludzie co będą chcieli iść swoją drogą i jak im sie to będzie sprawdzać to super

Hehe sprawdziłem Andrzeja Andrzeja dwa lata temu mnie prześcigną o 60 punktów ale 3 i 4 lata temu był 118 i 600 :D
Obrazek

Awatar użytkownika
el Victor
Oszukista
Posty: 784
Lokalizacja: Kraków & Lewa Flanka Mielec

Post autor: el Victor »

Siweusz pisze: Owszem, masz rację, bolec jest dobry
EDIT: bolec NIE jest dobry, a ten kto mówi, że jest - NIE ma racji
Siweusz pisze:ale spokojnie można się bez niego obejść.
hehehe to zabrzmiało tak, jakby bolce były jakimś top standardem czy coś w tym stylu :D ileż tych rozpisek na bolcach ostanio łohohoho ;)

SŁUCHAĆ ANDRZEJA ! :D:D =D>
Traye MAGNETYCZNE + magnesy neodymowe http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=35481
kanał #1 YouTube (stary) - http://www.youtube.com/user/cotojest1000?feature=watch
kanał #2 YouTube (NOWY !) - http://www.youtube.com/channel/UCstzjTR ... ture=watch
Każdy wymiar, kolor, typ, opcja, dodatek... - ZAPRASZAM ! -->>> http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=35481

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

el Victor pisze:
Siweusz pisze: Owszem, masz rację, bolec jest dobry
EDIT: bolec NIE jest dobry, a ten kto mówi, że jest - NIE ma racji
Siweusz pisze:ale spokojnie można się bez niego obejść.
hehehe to zabrzmiało tak, jakby bolce były jakimś top standardem czy coś w tym stylu :D ileż tych rozpisek na bolcach ostanio łohohoho ;)

SŁUCHAĆ ANDRZEJA ! :D:D =D>
Gówno zrozumiałes z mojej wypowiedzi. :wink:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

[quote="Szwentas"]

Co do rozpisek nie typowych mają one ogromną przewagę nad typowymi właśnie tym że są nie typowe i jak ktoś składa swoją armie to nie pomyśli że nagle Szwentas wyleci smokiem i wielkim klockiem LSG(którzy mi się genialnie sprawują od początku edycji) [/quote]
No proszę, na smoku i LSG. Niewątpliwie odbiegłeś od hord wl. Mógłbyś przytoczyć rozpiskę? Nie mam zamiaru jej kopiować, jeżeli o to chodzi, narazie testuję tę swoją. Jestem zwyczajnie ciekawy. Tak jak mówisz, również dostrzegam nieobczajenie przeciwnika. Mały element zaskoczenia mile widziany.

Siweusz
Za obroty masz karę. Często na długim, to już -2. Czy wszyscy będą widzieć, z tym też różnie bywa. Bolec jest niewątpliwie wygodniejszy.I też fajnie działa z podanymi przez ciebie czarami. Nie mówię, że jest niezastapiony. Jednak w mojej rozpisce wydaje się być po prostu logicznym uzupełnieniem.

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Niby jaką karę?
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Za ruch?
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

Szlaban na wychodzenie na podwórko i na granie w głupie gry na komputerze :D

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

Rozpa na 2000
Lord HoF b.blade DA shield moondragon
BSB BoWD
MAg 2lv +1 czar High AoL
Mag 1lv niszczarka metal
35 lfg fcg war banner
26 wl muzyk czempion loec
2xkura

NA 2400 idzie star dragon bsb na orła z hof i słomką a mag z 2+wardem na magie dochodzą małe łuki a lsg mają przerzut ld.

PS. Nie mogę uwierzyć że tylko ja nabijam się z Andrzeja i jego 4 letniego bycia najlepszym HE :shock:
Obrazek

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

Wow. I jak sie sprawdza smoczunio?

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Widzisz Szwentas, bo to jest tak, że może i nie byłem najwyżej w lidze, ale nikt poza mną nie grał HE masterowo cały sezon i nie zajmował miejsc w top 10/15/20. Więc moje małe potknięcie z datą nie jest dla nikogo jakąś okazą do śmiania. A to, że Ty masz z tym jakiś problem, cóz. Pokaż w tym roku, na co Cię stać :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

Problemu nie mam. Po prostu zawsze dużo gadasz a nie zawsze Ci wychodzi:D a jak już piszesz że byłeś najlepszym he przez 4 lata to mnie to śmieszy bo było sporo lepszych graczy HE. Poza tym zawsze śmieszy mnie jak ktoś wyżej sra niż dupę ma:D
A w tym roku mam tak mało czasu na grę ze wykazać sie będzie ciężko:P
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Hej, przecież to BP, sranie jak najwyzej to pierwsze czego się tutaj uczysz :D Jasne, było sporo lepszych. Słowo klucz: było. Bo jak tylko pojawiły się nowe armię, to nagle okazało się, że stracili zainteresowanie HE :wink:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Mierzenie krótkich, elfickich kutasików. Słitaśnie. :mrgreen:

Dobra, teraz na poważnie. Endrjiu, w ciągu ostatnich 4 lat Twojego królowania było:
Kielon pojechał na Euro i pokazał klasę.
Robson w ostatnim roku był brany pod uwagę, nikt inny z graczy HE.
Szwenio wygrał Mastera.
Furion chyba wygrał mastera, lub był drugi. Nie pamiętam dokładnie.
Xet był 3.
No i jest jeszcze dinozaur Jankiel. Pewnie lejesz go za każdym razem? :mrgreen:
Czas Endrjiu zdobyć mastera i trafić na Euro. Póki studia. Potem doopa. Życie chłoszcze, jak mawia Malal. :mrgreen:

Teraz do Szwenia, ale trzeba przyznać, że Endrjiu nawala duże ilości turniejów i corocznie w lidze jest wysoko. Wśród graczy HE też, więc tak do końca nie jeździj po nim. :mrgreen:

PS. Endrjiu, żeby trafić do Tajnego Klubu Czempiona HE trzeba zrobić 20-0 dla Relosu. To pierwszy stopień wtajemniczenia. :wink: :mrgreen:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Siweusz pisze:Mierzenie krótkich, elfickich kutasików. Słitaśnie. :mrgreen:
Signed :twisted:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Dobra, zostawmy może ten temat, bo prawda jest taka, że nikt z nas nie ma sie czym chwalić i nie jest regularine w top 3 masterów, więc ta cała napinka jest śmieszna, a my wyglądamy jak banda chińczyków kłócących się, kto ma największego great eagla :mrgreen: Mniej gadać trzeba, zamiast tego pokażmy w końcu na masterach, że też umiemy grać :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Andrzej pisze: Mniej gadać trzeba, zamiast tego pokażmy w końcu na masterach, że też umiemy grać :D
Dokładnie.
Wróćmy do tematu. Niby dlaczego Endrjiu twierdzisz (razem z Belanearem), że jest kara -1 do strzelania po obracaniu bolca?
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Siweusz pisze:Mierzenie krótkich, elfickich kutasików. Słitaśnie. :mrgreen:
ZŁOTA CZCIONKA :mrgreen: :mrgreen:
Żałosne to było panowie...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

Mówiąc o karze, miałem na myśli łuczników. Może źle się wyraziłem. Generalnie niefajna jest ta kara, do której często dochodzi daleki, i nie wszyscy mogą widzieć. Poza tym, obracając się możemy się ustawić przeciwnikowi na elegancką szarżę od boku.

Awatar użytkownika
el Victor
Oszukista
Posty: 784
Lokalizacja: Kraków & Lewa Flanka Mielec

Post autor: el Victor »

Siweusz pisze:
Andrzej pisze: Mniej gadać trzeba, zamiast tego pokażmy w końcu na masterach, że też umiemy grać :D
Dokładnie.
Wróćmy do tematu. Niby dlaczego Endrjiu twierdzisz (razem z Belanearem), że jest kara -1 do strzelania po obracaniu bolca?
maszyny tera robią pivota w fazie shootingu więc nie ma mowy chyba o żadnej karze.... moim zdaniem
Traye MAGNETYCZNE + magnesy neodymowe http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=35481
kanał #1 YouTube (stary) - http://www.youtube.com/user/cotojest1000?feature=watch
kanał #2 YouTube (NOWY !) - http://www.youtube.com/channel/UCstzjTR ... ture=watch
Każdy wymiar, kolor, typ, opcja, dodatek... - ZAPRASZAM ! -->>> http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=35481

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

to było o łukach...przynajmniej tak to pojąłem
Obrazek

Zablokowany