Galeria Krasnoludów

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Re: Galeria Krasnoludów

Post autor: Robo »

Ludzie gadają, że ten model jest brzydki, ale udowodniłeś że tak nie jest =D> .
Tylko metalliki na broni bym poprawił, poza tym świetne malowanie.

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

kto gada że model brzydki niech się przyzna! Ja po prostu widziałem ten model zawsze w 3 kolorach w tym złotem zalany i pełno czerwieni ;]
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

No mój król też powinien się niebawem ukazać lecz nowy model;), a figurka naprawdę piękna kiedyś kupię;)
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Dzięki wszystkim, nad książką popracuję jeszcze dzisiaj, a co do metalików to musze jakiś tutorial ogarnąć bo słabo mi ogólnie wychodzą.


Denn pisze:Nie rozumiem o co chodzi z tymi podstawkami?

Jak sie popiesci to sie zmiesci na mniejszym, Wy sobie sami te podstawki dobieracie or what?
za czasów edycji w której wydano ten model stał on sobie po prostu luźno, bez ściśle określonej wielkości podstawki. Natomiast odkąd pojawił się nowym model określono, że musi stać na podstawce 40x60 jak nowy model się na nią mieści bo pod nią został robiony tak ten stary ni chu chu...
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
de_wil
Mudżahedin
Posty: 217
Lokalizacja: nie-tak-daleko-od-Warszawy

Post autor: de_wil »

malowanie bardzo mi do gustu przypadło :D
a podstawka? hmmm... a to nie jest tak, że podstawka nie może być mniejsza, niż ta dołączana do modelu?
co szkodzi, żeby umieścić króla na podstawce np 60x60? :roll:
...

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

oto kawałek opisu tronu ze strony GW:\

"This pack contains High King Thorgrim Grudgebearer - a finely detailed resin cast kit that comes in 14 components, and is supplied with a 40x60mm base. This miniature is supplied unpainted and requires assembly - we recommend using Citadel Super Glue and Citadel Paints."
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Denn
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164
Lokalizacja: Karaz-Wawa

Post autor: Denn »

Booxi pisze:
Denn pisze:Nie rozumiem o co chodzi z tymi podstawkami?

Jak sie popiesci to sie zmiesci na mniejszym, Wy sobie sami te podstawki dobieracie or what?
za czasów edycji w której wydano ten model stał on sobie po prostu luźno, bez ściśle określonej wielkości podstawki. Natomiast odkąd pojawił się nowym model określono, że musi stać na podstawce 40x60 jak nowy model się na nią mieści bo pod nią został robiony tak ten stary ni chu chu...
Dzięki! +piwko :)
Woot?

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Booxi pisze:Dzięki wszystkim, nad książką popracuję jeszcze dzisiaj, a co do metalików to musze jakiś tutorial ogarnąć bo słabo mi ogólnie wychodzą.


Denn pisze:Nie rozumiem o co chodzi z tymi podstawkami?

Jak sie popiesci to sie zmiesci na mniejszym, Wy sobie sami te podstawki dobieracie or what?
za czasów edycji w której wydano ten model stał on sobie po prostu luźno, bez ściśle określonej wielkości podstawki. Natomiast odkąd pojawił się nowym model określono, że musi stać na podstawce 40x60 jak nowy model się na nią mieści bo pod nią został robiony tak ten stary ni chu chu...
Też probowałem i nie da rady. Jednak ja swojego nie będę "wyginał" i zrobię go na podstawce 60x60 tak jak jest optymalnie. I kto mi coś zrobi? Sędzia na turnieju który się nigdy nie odbędzie? (3200 ze special bohaterami - yeah right co miesiąc są takie po prostu... :wink: ) czy kumpel który ucieszy się że zamiast kowadła wziąłem na duża domową bitwę model za prawie 800 pkt? :mrgreen:

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

oczywiście, racja tyle tylko, że ja chciałem go używać jako fillera do oddziału na stałe więc zastępując 6 modeli wydawał mi się bardziej optymalny niż 10
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »


Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
Gnorst
Wałkarz
Posty: 53

Post autor: Gnorst »

Witak , w tym tygodniu miałem urodzinki i chciałem się pochwalić wspaniałym wyrobem mojej ukochanej żony o to on ;)
Obrazek
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

najlepszego ;] widze iż żonka podziela pasję ;] ty na stole a ona w kuchni :P:P
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

100 lat :D a żonie gratulacje 8)
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Golden Demona dla żony :!: :!: :!: Najlepszego :D :D :D

Awatar użytkownika
Gnorst
Wałkarz
Posty: 53

Post autor: Gnorst »

Dziękuję bardzo ;) a żonie przekaże nagrodę :D

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

Wszystkiego dobrego, a dla żony brawa =D> =D>
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Dla mnie cudo! Gratulejszyn i sto lat dla ciebie i żony :)

ODPOWIEDZ