rozpiski elfów VIII ed.

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

Zablokowany
Awatar użytkownika
Tebryn
Wałkarz
Posty: 71
Lokalizacja: Warszawa

Re: rozpiski elfów VIII ed.

Post autor: Tebryn »

Zwykłe Dispel Scrolle miał. Jesteśmy początkujący w 8 edycji i po prostu nie doczytaliśmy zasad. Jako że wygrałem to się na niego nie obrażę :mrgreen:
"Ulthuan shall never fall!!!"

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Tebryn pisze:Zwykłe Dispel Scrolle miał. Jesteśmy początkujący w 8 edycji i po prostu nie doczytaliśmy zasad. Jako że wygrałem to się na niego nie obrażę :mrgreen:
duzo się zmieniło.

Ja też dopiero od niedawna gram w 8ed. i zmian jest pełno z perspektywy 7ed. więc poczytajcie rulebooka i szybko załapiecie wiekszosć zmian :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

@Cichy
Mudżahedin
Posty: 289

Post autor: @Cichy »

Slayer pisze:
@Cichy pisze:Chciałem dowiedzieć się o rozpisce, więc 3majcie się tematu.

Czyli robię nobla z downstone i savem an +2.
No lore jaki masz jak masz shadow +BoH i kloc włoczni to ujdzie ale jak masz inny lore to ja sie pytam po co te włocznie? Nie masz wiecej WL ? Jeden kloc w mgnieniu oka zejdzie i wykruszy sie od spelli i strzelania, a kawa da tobie cos jedynie na słabe scierwo ktorego jest malo.
Przeważnie gram shadow na dużym i life albo fire na małym. Niestety moge wystawić tylko 30 WL.

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

[quote="Tebryn"] Jako że wygrałem to się na niego nie obrażę :mrgreen:[/quote]

Moje gratulacje :D Szkoda że dulersy weszły tak późno,i kosztem arcymaga :evil: Mroczne proroctwa PiotraB się jednak nie ziściły :D

Awatar użytkownika
Tebryn
Wałkarz
Posty: 71
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tebryn »

Dziękuję :D Proroctwa nie ziściły się pewnie też z tego powodu, że nie mieliśmy rozpisek dotartych tylko opierających się na posiadanych figurkach. Dobrze, że w ostatniej chwili pożyczyłem kilku WL i trochę łuczników bo miałbym 5 osobowy oddział PG, który by po prostu był :lol2:
"Ulthuan shall never fall!!!"

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

To co Cichy przyjmujesz challenge? Nigdy nie grałem przeciwko HE wiec kiedyś musi być ten pierwszy raz :wink:

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

Dobra Cichy BoH na te pkt jest tak słabe że śmiech na sali w BB pokaże ci moją rozpę i porównasz sobie ;)
@Slayer a tym czym grasz ?
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ja pierdziele, ale żałosne so HE na 2000 euro. Nic sensownego nie da się złożyć :?
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

Andrzej pisze:Ja pierdziele, ale żałosne so HE na 2000 euro. Nic sensownego nie da się złożyć :?
Andrzej no 3x20Wl nie wejda ale już 2x24 ;) wiem że to mało ale trzeba se radzić
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Rozkminiałem coś takiego:

1 Archmage @ 360.0 Pts
General; Magic Level 4
Book of Hoeth [100.0]

1 Noble @ 168.0 Pts
Great Weapon; Battle Standard
Armour of Caledor [25.0]
Dawnstone [25.0]

25 First Archers @ 321.0 Pts
Longbow; Standard Bearer; Musician
Banner of Eternal Flame [10.0]

1 Captain @ [10.0] Pts

16 Archers @ 181.0 Pts
Longbow; Musician

30 Phoenix Guard @ 456.0 Pts
Halberd; Heavy Armour; Musician

30 Phoenix Guard @ 456.0 Pts
Halberd; Heavy Armour; Musician

1 Great Eagle @ 50.0 Pts


Dochodzi do walki to wrzucamy na PG brzytwę, ewentualnie obniżanie T, działa podobnie. Zawsze wejdzie z ifki przynajmniej brzytwa, jest pitka na czołgi i inne paskudztwa, jest miasma...
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Gdyby w fazie magii było minimum 5 kości dla Ciebie, ta rozpa byłaby mocna. A tak... :wink: pozostaje 2 x 30 WL. :mrgreen:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
Tebryn
Wałkarz
Posty: 71
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tebryn »

Banner of Sorcery nie przewidywany? Chodzi o to, że przy słabych wiatrach magii kluczowe czary mogą nie wejść(13+ i 18+) a jakieś bonusowe kostki mogłyby wtedy być mile widziane.
"Ulthuan shall never fall!!!"

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

To rozpa na Euro.
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
Tebryn
Wałkarz
Posty: 71
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tebryn »

A to pardon :D
"Ulthuan shall never fall!!!"

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

E tam, zawsze mam przynajmniej 6 PD na turę, więc to nie problem :P Tylko skąd ja wezmę tylu PG? :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Andrzej pisze:E tam, zawsze mam przynajmniej 6 PD na turę, więc to nie problem
A potem na masterze 1,1 ; 1,2 ; 1,1 ; 1,3 i macha. :mrgreen:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

Szymon pisze: @Slayer a tym czym grasz ?
Ja na 2 klockach WL maly mag i duzy BSB puszka, kurki i luki no i pare włoczni do trzymania duzego +zabawki na bohaterach i WL

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Raczej na klocuszkach :wink:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

Nie to miałem na myśli xD ale ok
Widzę że bardzo podobna do mojej 8)
Andrzej idź wytrzeźwiej :D
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Caledor19
Oszukista
Posty: 841

Post autor: Caledor19 »

Andrzeju gralem na 2000 pkt z euro ograniczeniami na 30 PG i 20WL arcy z bohem(shadow) i malym magiem z SW(life) i puszka bsb i poszlo mi bardzo fajnie.
Mimo 3 czarow life barzo fajnie uzupelnia shadow dzieki czemu PG staja sie naprawde twardymi kozakami o ile bedziesz mial ten czar :D

Mam nadzieje ze w odslonie 8ed PG stana sie troche lepsza piechota np z dodatkowym atakiem lub o 1 pkt sily wiecej bo wtedy bedzie bardziej grywalna
Warhammer to nie jest sport

Zablokowany