Pomysły na konwersje

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Durg
Wałkarz
Posty: 78
Lokalizacja: Lusria

Pomysły na konwersje

Post autor: Durg »

Co byście powiedzieli na konwersje Saurusa który ma 4 ręce, objętne czy Scara czy Oldbooda. Np. w 2 miałby 2 ręczną broń w 3 miał tarcze a w 4 miecz. co otym myślicie?

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Srednio mi sie widzi taki pomysl - lizaki to nie chaosowi mutanci... Ale to tylko moje zdanie...

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1177
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »

zasadniczo każdy pomysł na konwersje to krok w dobrym kierunku...
jednakże doklejanie rąk drugiej głowy podwójnego ogonka mi osobiście bardziej pasuje do chaosu... bo to mutacje... więc ja raczej jestem na nie

...ja natomiast mam pomysł na tanie salamandry... pomysł nie całkiem mój, bo Ptasznika... ale zamierzam go zrealizować z większą precyzją :wink:
...otóż zamierzam przerobić cold one( te starsze-DE)... doklejając im z GS takie pióropusze..z tego co widziałem to wyglądało to nieźle... no i jest tanie :wink:

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Syrius kiedys mi opowiadal wlasnie o tym jak zrobil salke z cold ona - w sumie az tak duzo nie trzeba sie napracowac...

Awatar użytkownika
Durg
Wałkarz
Posty: 78
Lokalizacja: Lusria

Post autor: Durg »

A na odwut prubował :P

Santi
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Wołów, klub Karak Var

Post autor: Santi »

Durg pisze:Co byście powiedzieli na konwersje Saurusa który ma 4 ręce, objętne czy Scara czy Oldbooda. Np. w 2 miałby 2 ręczną broń w 3 miał tarcze a w 4 miecz. co otym myślicie?
Mam własnie takiego ;p, jest on czempionem w klocku saurusów, ale chwilowo uzywam go jako biegacza :)

Karol J
Chuck Norris
Posty: 492

Post autor: Karol J »

Mapet pisze:zasadniczo każdy pomysł na konwersje to krok w dobrym kierunku...
jednakże doklejanie rąk drugiej głowy podwójnego ogonka mi osobiście bardziej pasuje do chaosu... bo to mutacje... więc ja raczej jestem na nie

...ja natomiast mam pomysł na tanie salamandry... pomysł nie całkiem mój, bo Ptasznika... ale zamierzam go zrealizować z większą precyzją :wink:
...otóż zamierzam przerobić cold one( te starsze-DE)... doklejając im z GS takie pióropusze..z tego co widziałem to wyglądało to nieźle... no i jest tanie :wink:
Ja mam takie 2 salki - z CO tych z 6 edycji (tych starych z 6 edycji - nie tych Lustryjskich).

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

jaszczura sie nie dorabia odnurzy maja zawsze 2 rece 2 nogi 1glowe i 1ogon i to ja mowie ten ktory mutuje figurki i nie tylko

a co do pomyslow to lizardy mozna z gumowych dinozaurow stworzyc iele razy juz to widzialem i nawet fajnie to wyglada
albo poprostu zamiast sklejac ich jak w boxie zmienic im pozycje rak its za pomoca gsa nie wiem co jeszcze z 1000 pomyslow jest a ciezko je tak wypisywac
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Ja generalnia staram sie przerabiac moje saurusy przy uzyciu czesci od tyranidow(generalnie chodzi o plyty pancerzowe bo reszta jest oblesna)


Juz mam bsbka na co zrobionego na bananowo, z plyta panerza na glowie od tyranda wyglada na przejebanegfo typa :twisted: .

moze jutro wkleje zdjecia jak wytrzezwieje :lol:

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

max pisze:jaszczura sie nie dorabia odnurzy maja zawsze 2 rece 2 nogi 1glowe i 1ogon i to ja mowie ten ktory mutuje figurki i nie tylko

a co do pomyslow to lizardy mozna z gumowych dinozaurow stworzyc iele razy juz to widzialem i nawet fajnie to wyglada
albo poprostu zamiast sklejac ich jak w boxie zmienic im pozycje rak its za pomoca gsa nie wiem co jeszcze z 1000 pomyslow jest a ciezko je tak wypisywac

Chaos sobie rob z zabawek , lizakow ani mi sie waz - nie obrzydaj mi mojej armii... Gry bitewne to nie jest zbiorowisko gumowych zabawek jakbys nie zauwazyl... Tu konczymy ten temat , bo nie chce mi sie na ten temat wiecej gadac...

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

Ziemko pisze:Chaos sobie rob z zabawek , lizakow ani mi sie waz - nie obrzydaj mi mojej armii... Gry bitewne to nie jest zbiorowisko gumowych zabawek jakbys nie zauwazyl... Tu konczymy ten temat , bo nie chce mi sie na ten temat wiecej gadac...
nic nie mam z zabawek w armi i nie zamierzam mowie tylko ze mozna zrobic bo widzialem pare takich stegadonow to spoko byly
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Awatar użytkownika
Durg
Wałkarz
Posty: 78
Lokalizacja: Lusria

Post autor: Durg »

A propo stegadona, to ostatnio mam taki mały pomysł by go odruznić od pozostałych. Może dać by jeszcze jednego skinka który by siedziałby na jego głowie [w tym rowku na czubku głowy trzebaby dorobić jeszcze moż jekieś kszesełko lub coś] i on by trzemał łancuch lub sznurek który byłby przeczepiony do dolnych rogów lub jak u konia w jego paszczy, taki mały akcent

Napalony Jeremiasz
Wałkarz
Posty: 61
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Napalony Jeremiasz »

ze stegadonem to dobry pomysł może Ci go ukradne =P =) ja tam robię skinki wystające z wody - a przynajmniej w zamierzeniu tak to ma wyglądać =)

Awatar użytkownika
Naureis
Warzywo
Posty: 11

Post autor: Naureis »

jeśli chodzi o konwersje to ja proponuje zrobić scar-veterana na cold one z ręką zwykłego saurusa(lewą) trzymającą Skavena bez głowy. kiedyś chciałem coś takiego zrobić, ale nie miałem green stuffu bo zwykły skaven będzie brzydko wyglądał, a musi być trzymany za kołnierz... oczywiście nikt nie trzeba się tak babrać i po prostu przykleić skavena do ręki, ale to niezbyt ładnie by wyglądało, no i trza się popisać umiejętnościami modelarskimi.. :lol2:
Nie wiem jak Ty, ale Elvis, Hendriks i Jackson żyją.

Awatar użytkownika
J.B.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: J.B. »

pomysl jest fajny, tylko zamiast skavena bez glowy niech trzyma glowe skavena :)
a w drugiej miecz (np. z boxa saurusow) w takiej pozycji jakby ja dopiero scial. a jak sie jeszcze chce gsem babrac to mozna zrobic bryzgajaca krew na mieczu i z glowy (zeby efekt byl taki jak tu:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Naureis
Warzywo
Posty: 11

Post autor: Naureis »

raczyłbym zauważyć, że głowa skavena jest raczej bezkształtna i byłaby słabo widoczna, za to całe ciało - wiadomo, o co chodzi. a jeśli naprawdę ktoś się przyczepi do zrobienia tej krwi to polecam odcięcie ręki czy nogi i tam jej uformowanie.

a jeśli ktoś się chciałby przyczepić do samego skavena, to mozna go było zrobić jak cold one go depcze czy gryzie. albo sam saurus, gdyby był not-mounted. wszystko zależy od tego, co kto woli...

J.B.: lizardmeni nie uzywają mieczy, lecz czegoś w rodzaju ostrych maczug w kształcie miecza, a tym się nie da uciąć głowy - to byłoby trochę nierealistyczne.

a co powiesz na saurusa z kastetami? albo tak, żeby był odwrócony i gestem ręki(łapy?) zachęcał do walki?
Nie wiem jak Ty, ale Elvis, Hendriks i Jackson żyją.

Awatar użytkownika
puszkin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: puszkin »

.B.: lizardmeni nie uzywają mieczy, lecz czegoś w rodzaju ostrych maczug w kształcie miecza, a tym się nie da uciąć głowy - to byłoby trochę nierealistyczne
Broń z kawałkami obsidianu, potrafi wbić się na 15cm w ciało - taka broń jaką używają indianie z ameryki łacińskiej widziałem testy na świniach.

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

LOLOLOLOL

o ja pierdole, ale temat. jeden post lepszy od drugiego

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Uwaga jeżeli nie chcecie bym obrzydzał wam waszą armię nie czytajcie rzeczy poniżej :twisted:

-zauważyłem po złożeniu stegadona zostaje pełno części i w zawiązku z tym wpadłem na pomysł paru konwersji

Cold-one chariot - zrobić z cardu dwa obsydianowe kółka i wpakować tam część platformy, oczywiście w załodzę będzie saurus trzymający lejce pary cold one oraz gromadka skinków. Nie znam się ale lepiej w takiej konwersji wpakować na rydwan plujki lub czakę niżeli silnik(zbyt cenny by pozostawić go w rękach dziwnego wehikułu kierowanego przez saurusa).

Old-scholowy silnik bogów- po zmontowaniu nie eginowego stedzia egine można by go zamontować na carnosaurze(silnik nie stegadona), można by jeszcze dodać trochę masy GS oraz dać drugi zestaw rogów i kołnierz stegadona(do carnosaura nie silnika).

Dla nieco bardziej skąpych myślę że fajnie by wyglądały razodony zrobione z dark elfikich coldów, zostaje dodatkowo pełno elfów i ich części do urozmaicenia podstawek.
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ty tu pomyslami na konwulsje rzucasz :D :lol2:

ODPOWIEDZ