Drużyny wsparcia vel. Weapon Teamy

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Re: Drużyny wsparcia vel. Weapon Teamy

Post autor: vocal »

trzeba korzystać póki ludzie nie znają ich siły i nie wiedzą jak sobie radzić/lekceważą bo są rzadko spotykanymi unitami;]

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »


Model z wyglądu i koncepcji rewelacyjny. Boli mnie w weapon teamach ten 1wo.
Powinno być 2. Nie wiem skąd oni wzięli tego jednego wounda dla jednostki skłądającej się z 2 modeli i to na kawaleryjskiej podstawce :-k
We fluffie zasadniczo gdy jeden ze skavenów zginie to drugi nie za bardzo sobie podziała - gdy w ratlingu zabije się gościa z korbką to strzelający nie ma amunicji. Ten przykład jest adekwatny do wszystkich WT

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Lazur pisze:raz Ci się spłaci a w 5 następnych grach zginie od jednego strzału z łuku na herosie :(
wątpię czy od takiego pojedynczego strzału by zszedł... 3+ armour i 4+ward :D
Goglem pisze:

Model z wyglądu i koncepcji rewelacyjny. Boli mnie w weapon teamach ten 1wo.
Powinno być 2. Nie wiem skąd oni wzięli tego jednego wounda dla jednostki skłądającej się z 2 modeli i to na kawaleryjskiej podstawce :-k
We fluffie zasadniczo gdy jeden ze skavenów zginie to drugi nie za bardzo sobie podziała - gdy w ratlingu zabije się gościa z korbką to strzelający nie ma amunicji. Ten przykład jest adekwatny do wszystkich WT
Brzmi sensownie ale ten drugi mógłby nadal walczyć w cc :> Są dwie figurki powinno być 2 woundy :D

Awatar użytkownika
krystian1wielki
Niszczyciel Światów
Posty: 4143
Lokalizacja: FENIX Włocławek/Gdańsk

Post autor: krystian1wielki »

to skaveny- chcesz żeby pojedynczy operator korbki walczył z wrogiem wręcz? Jasne że ten drugi ucieka gdzie tylko może :D

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

mógłby chociaż strzelać ale bez ruszania jak nie ma pomocnika do tachania betów:P

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

ale oni już nie mogą strzelać po ruchu #-o

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

mortar może a poza tym moga sie poruszac a strzelić w kolejnej, to by wcale nie mogli;]

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

krystian1wielki pisze:to skaveny- chcesz żeby pojedynczy operator korbki walczył z wrogiem wręcz? Jasne że ten drugi ucieka gdzie tylko może :D
Mam inny pogląd na tę sprawę. Nie ma sensu rozwiajać wątku właściewie bo i tak nic to nie zmieni. Może w kolejnej edycji zwrócą na to uwagę bo sporo osób się na to skarży ;)

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

no.. już przy proximity w 6ed guny miały ciężko z działami ale się zwracały przynajmniej jak ponaparzały do czegoś:P
ale o dziwo teraz nie jest az tak źle, rzadko mi zabijają teamy, sam je częściej wysadzam:P cover za własne unity dużo daje, do tego ward... a i snajperów mniej obecnie, do mało czego się nadają jak wszędzie latają kloce po 30-40 chłopa i strata 1-2 nie robi wrażenia...

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Ostatnio 3/4 weapon teamów zeszło mi od jednego uduchowienia :/
Obrazek

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Dziś grałem kolejną bitwę HE i oprócz impact hitów DF nie zdołał nic zrobić bo pomimo corner attack ubił go jeden głupi haj ułelv :[ hit, wound niezdany sejw i maszynki nie ma bo ma jednego cholernego wounda :[

Pedros
Oszukista
Posty: 856

Post autor: Pedros »

kiedyś liczyłem że mortar zabija średnio 2 (podstawki 20mm) modele na turę.
Słowa vocala.

Ciągle mortary są słabym pomysłem?

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

a dużo zmieniło się w statystyce?:D
od razu nadmienię że średnia może być ciut większa... bo nie zakładałem zabijania z misfirerów swoich modeli:P:P

Awatar użytkownika
Pacek
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3404
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Pacek »

słuchajcie, czy WFT strzela na odleglość jak salka artyleryjką, czy artyleryjska to długość templatki? W zasadach stoi, że strzela na odległość JAK breath weapon..Nie mogę do końca wybrać jednej opcji...
The messanger bowed low. "Speak-speak" snarled the Grey Seer, to agitated to appreciate the fawning. "Unexpected complications, most powerful of the potentates" said the Scurrier. Before the creature finish,Grey Seer sent bolt of lightning to roast him alive."Bad news can always wait" thougt the mage..

kufel007
Mudżahedin
Posty: 258

Post autor: kufel007 »

Przykładasz flejm-template tak, żeby się stykała z WFT, turlasz i przesuwasz na odległość artilery dice
Kupię:
Bretonnia
Ogre Kingdoms
Wood Elves

Awatar użytkownika
Pacek
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3404
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Pacek »

czyli jak salka?
The messanger bowed low. "Speak-speak" snarled the Grey Seer, to agitated to appreciate the fawning. "Unexpected complications, most powerful of the potentates" said the Scurrier. Before the creature finish,Grey Seer sent bolt of lightning to roast him alive."Bad news can always wait" thougt the mage..

Trubas
Falubaz
Posty: 1294
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Trubas »

Pacek pisze:czyli jak salka?
Tak.
Jeżus pisze:Trubas okazałeś się mieć większą choppę, więc masz swoją nagrodę:

Zawsze chciałem być w Nemezis :(
Obrazek

ODPOWIEDZ