Troche inne krasie - JochnyWalker

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Troche inne krasie - JochnyWalker

Post autor: Brushlicker »

Witam, na forum jestem od niedawna, maluje trochę dłużej. Lubię Wh40/30k (Space Wolves) , Mordheim (Reikland w malowaniu Ostermarku) i Imperium WFB w tymże samym schemacie. Pomyślałem, że warto będzie pokazac jak się rozwija moja armijka. W założeniu malowanie fajnie by było TT , ale jak jest faktycznie ocenicie sami :wink:

Wizualnie ,moim pomysłem jest, aby kolorowi imperialiści kontrastowali z podstawkami przedstawiającymi Miasto Potępionych/ południowe rubieże prowincji, przy granicy z Sylvanią.

Na pierwszy ogień model testowy moich KO- Abomination's Bane. Jest to stowarzyszenie zrzeszające drobną szlachtę , zaprzysiężone przed władcą prowincji, mające na celu chronę południowych rubieży i okazjonalne rajdy na wąpierze i ich podgniłe sługi:
Obrazek
Obrazek

Teraz kapitan do Mordki, podejrzewam że w WFB podejmię się tej samej funkcji:
Obrazek
Obrazek
Niestety, pani fotografia nie okazała się dla niego łaskawa :?

Teraz Duelliści w Mordheim służacy jako championi , a w WFB prawdopodobnie jako sierżanci w state'ach:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No i na koniec troszkę seregowych- milicjant (w mordheim młodzik) i kusznik (w Mordheim marksmen), na ten poziom chciałbym pomalowac resztę armii
Obrazek
Obrazek


PS; wiem, mould line na KO
Ostatnio zmieniony 15 lip 2013, o 12:57 przez Brushlicker, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

tyle przejrzeń i zero komentarza :oops:
Obrazek

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Trudno cokolwiek powiedzieć bo zdjęcia są słabe. Malowanie wydaje się być w porządku. Taki Table top.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Stormtrooper
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Rawicz/ Leszno / Wrocław

Post autor: Stormtrooper »

Popraw konia, jest za ciemny, ogólnie malowanie schludne i niczego sobie, ale figurkom brakuje oczu
podpis był nieregulaminowy

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

oczu nie będzie.

Zdjęć lepszych nie pozwala mi pani natura zrobic.... ciemno jak w dupie, albo buro

PS; a kare koniki mają to do siebie , że są ciemne i bure.... w klocku będzie zróżnicowanie kolorystyczne
Obrazek

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

dobra riposta =D>

dali ci porady i krótko wyjaśniłeś co i jak :D

ale bez lepszych fot będzie ciężko ;)

maluj dalej ładni ci idzie, na skórę walnij washa brązowego (ja uwielbiam washe, brudne, brzydkie, naturalne) ah :D

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

skóra to wash brązowy ..... Biały podkład->ogryn flesh koniec.
jakies rady odnosnie fotografowania? bo starałem się jak mogłem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Strasznie rzuca się w oczy linia podziału na nogach rycerza, i krawędzie pancerza mogłeś zrobić trochę staranniej tym srebnym, ale nie jest źle;]
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Odnośnie fotografowania. Kup lustrzankę i obiektywy do fotografowania małych rzeczy. Koszt to 4k zł :D
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

Cookie Monster pisze:Strasznie rzuca się w oczy linia podziału na nogach rycerza, i krawędzie pancerza mogłeś zrobić trochę staranniej tym srebnym, ale nie jest źle;]
wiem, linia już usunięta, choć kosztem paintjobu.
Lining nie jest moją mocną stroną, staram się mało go używać....ale u KO to mus.
Obrazek

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

A to spoko w takim razie;) A próbowałeś na mithril silver czarny wash? Czasem nie potrzeba liningu;p
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

kiedyś sprawdzę, na tych KO chce mieć jednolite, ale kiedyś ogarnę :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Silesian_Heretic
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 158
Kontakt:

Post autor: Silesian_Heretic »

Malowanie solidne, poczytaj tutki i ucz się na kazdym kolejnym modelu a armia bedzie coraz lepsza. W ogóle lubie takie sklimacone pomysły na budowę armii, sam mam taką więc będę do Cię zaglądać ;)

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

pocwicz robienie oczu i postaraj się później domalować, to dużo daje. ogólnie to fajne, super podstawki, nie mogę się doczekać jak z tym zagram :)

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

Robię też stół z makietami w tych (Sylvańsko-Mordheimowych) klimatach, śweitnie wpasuje się z Twoją armijką... Już niebawem sie sprawdzimy :twisted:
dzisiaj dorzucę fotkę barykadki
Obrazek

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

zdradzisz moze jak robisz te podstawki? z czego sa te skałki?

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

kora sosnowa... wql możemy się ustawic na niedzielę w rzeżniku, to dogadamy co i jak ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

1wsza barykada do WFB/Mordki, kilka jeszcze na warsztacie

Obrazek

I generał mojej starej armii. Bardzo słaba fota
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Foty nie są jakieś tragiczne! Proszę nie płakać ale musisz je poprawić. Ode mnie dwa proste tipy: Kup wielki arkusz kolorowego matowego szorstkiego papieru jest idealny na tło + rób zdjęcia w dzień. I wrzucaj, wrzucaj, wrzucaj!

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

JochnyWalker pisze:kora sosnowa... wql możemy się ustawic na niedzielę w rzeżniku, to dogadamy co i jak ;)
co masz na mysli? myslalem ze tylko czekam na gotowość twojej armii i pykamy :), cos jeszcze trzeba dogadac?

ODPOWIEDZ