Vanaheim 1600 10.03.2012

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Re: Vanaheim 1600 10.03.2012

Post autor: Fluffy »

Tych nie znam, niech się Butan wypowie :mrgreen:

Swoją drogą, fajnie jakby Arena też była na te zasady. Już zamówiłem Skarsnika :mrgreen:

Awatar użytkownika
Xier
Falubaz
Posty: 1058
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Xier »

Jest tylko 1 w dodatku z dupy xD
nieregulaminowy podpis usunięty - administracja

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Swoją droga, kiedy gramy kampanijną bitewkę? Proponuję wtorek 17+, w Vanheimie.

Catafractus
Mudżahedin
Posty: 231

Post autor: Catafractus »

Ze specjalnymi na 2800 :( ?!

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

A co w nich nie tak?

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Przy graniu na 2800 z drobnymi restrykcjami, spec herosi mogą być urozmaiceniem (oczywiscie na zasadach mlotkowego), a główne przegięcia i tak się wyciąga bez dodatku Speców :)
Jednak wpierw chciałbym ich przetestować na jakims lokalu.

Co do najblizeszego poswiatecznego nie wiem czy EURO nie bedzie lepszym wyborem. Tak na prawdę zależne jest od Ajwajheimu <- jak długo chce im się nas gościć :)

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

no to prawda - ostatnio trochę przegięli kończąc turniej o 1h wcześniej nie pozwalając dograć ostatnich bitew. Myślę ,że to była samowola Przemka - ale teraz zostanie przykładnie ukarany :mrgreen: ....My wszystko widzimy i notujemy [-X
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

PiotrB pisze:
Bretonnian pisze:
Nie ma restrykcji, bo sam AB ich dostarcza. Poza tym w tej armii nie ma czego ograniczać. A armię jeszcze wznowią nie bądź taki pewien. Oprócz limitu maszyn i kilku bubli w niektórych armiach (np.MoS w Demonach) -> Euro imo daje dobre ograniczenia (TAK uważam że ograniczenie pendantai i shadowa w DE są dobre)

Ale Ty chyba nie zrozumiałeś co ja napisałem . Większość armii ma zły paring z Bretonią a mimo to nie została w żaden sposób ograniczona. Dla przykładu DE na poprzednie Euro z pedantem na koniu i pełnym Shadowem grając z Bretką zdobywało średnio 6 pkt!!! Jakie wyniki będą teraz? Średnio 3 pkt??? I ty uważasz ,że to jest sprawiedliwe ,że DE mają kompletnie przemodelowaną armię a Ty nie masz żadnych zmian ??? Oczywiście pozwoli Ci to dużo łatwiej wygrywać z DE ale czy na pewno o to chodzi w "usprawnianiu" systemu???
Która większość? Przepraszam ale bredzisz. Nie podawaaj przykładu z drużynówek, do tego nie wiadomo ile było Bretek a ile DE. I to raczej ty patrzysz na to źle - ograniczyli moją armię -> wielka tragedia. Obiektywnie patrząc Euro jest dobre - poza ograniczeniem maszyn i zbytnie ścięcie demonów. Reszta jest OK :wink:

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Suchy ja tylko mówię ,że Euro nie jest dobrze zbilansowane i tyle. Większość cięć wynika z polityki a nie z faktycznych potrzeb , dlatego ja uważam Euro jako zło konieczne i gram tylko w ostateczności kiedy nie mam wyjścia - proste :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

No to spójrz łagodniej pokombinuj nad rozpą, a co najważniejsze pograj nią. Wtedy z dużym prawdopodobieństwem zobaczysz że gra na euro nie jest wcale złem koniecznym,a wprowadza pewien balans przegięć :wink: Pozdro Szykuj rozpę na wtorek -> Ciekaw jestem cóż tam wykombinujesz :wink:

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

co innego robić rozpę pod konkretnego przeciwnika a co innego na turniej :D Nie martw się rewanż zagramy OPEN i zobaczysz różnicę w skali trudności :mrgreen:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

jak pisałem jestem za Euro,

ale 2800 też biere, ale pozwólcie ciut więcej proxów (takich normalnych ;) )

a tak na marginesie to 2800 to maksymalna ilośc punktów jesli chodzi o format turniejowy? Coby się stało jakby podnieśc do 2999, oczywiscie bije do areny. Chyba tylko jeden problem wynika, może się to odbić na frekwencji a to jest spory problem, czy i tak mi się tylko to wydaje?
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Gremlin
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

bardziej niz format punktowy na frekwencji odbije się glosowanie na dmp ;D

poza tym imo format euro na najblizszym turneiju jest bardziej wskazany - z wiadomych wzgledów. Na arenowe wyskoki macie cały maj, czerwiec.
xYz

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Gremlin pisze:bardziej niz format punktowy na frekwencji odbije się glosowanie na dmp ;D

poza tym imo format euro na najblizszym turneiju jest bardziej wskazany - z wiadomych wzgledów. Na arenowe wyskoki macie cały maj, czerwiec.
Aby osiągnąć jakąś frekwencję, musi się wpierw turniej odbyć :) A jeszcze nie wiemy czy wystartujemy ze zgłoszeniem Areny/czy otrzymamy odpowiednią ilość głosów. Rozmawiałem z Krisem i doszliśmy do wniosku, że jak otrzymamy mniej niż 40 głosów to nie ma sensu turnieju organizować :D

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Tak jak napisał Butan ... 2800 ze spec.

A co do Areny ... musimy to zorganizować o wynik głosowania absolutnie bym się nie martwił :wink:
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Tylko proszę niech osoby które wypowiadają się za formatem były pewne że uda im się na turnieju pojawić. Inaczej ich posty są bez sensu :wink:

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Wiesz Suchy, ja naprawdę lubie grać w battla. I zgłaszam się na turnieje nie dla jaj, tylko po to, żeby przyjść i zagrać.
Niestety, czasami zdarza się gorący okres w robocie który krzyżuje moje plany.
O pierwszeństwie kwestii życiowo - zawodowych nad ludkami chyba nikogo nie muszę przekonywać? :wink:

Ps. co do terminu turnieju w V, też wolałbym 21. 14 moge mieć problem z dotarciem :wink:

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Więc 2800 ze specjalami 21.04? :wink:
Wisła Kraków.

Syraf
Chuck Norris
Posty: 361
Lokalizacja: True Legion Kraków

Post autor: Syraf »

tez jestem za 21.4 a format proponouje ojro a powod prosty trudnosc z wystawieniem no chyba ze ktos bedzie tak mily i zalatwi spora ilosc modeli/proxow to moge sie zglosic na 2800

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Myślę, że możemy pomeczyć Ojro na tydzien/dwa przed masterem w Babicach.

ODPOWIEDZ