Silesian Wars X

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Jak mi wczoraj Kuba pogratulował, to troszkę myślałem że mnie zmęczone oczęta mylą. Potem zajrzałem na HLoS i było :shock:
Potem zajrzałem jeszze raz i dalej było :shock: , bo bardzo ostrożnie szacowałem "może na Top10".
Szkoda z tą sędziówką (dlatego warto gdzieś sobie notować) a na HLoSie już trwa dyskusja o organizacji ogólnie, sędziowaniu itp. :) Mnie się podobało, tylko szkoda tych graczy, którzy mieli trafić na kogoś z podobnymi punktami, a trafili na jakiegoś masakratora. Ale to już Kuba napisał o co kaman i wyjaśnił.
MistrzMiecza pisze: troszkę się zrobił chaos, to fakt. Myślałem, że w trzeciej bitwie się trochę wybiję do góry, a tak trafiłem na Krzyśka z DL i musiałem się poddac jego dobrej passie (ale bitwa i tak super).
I z mojej strony podziękowania. :) Bardzo mnie cieszy, że starcie ze mną było dla Ciebie dobrą grą. Mnie też się starcie podobało, było sporo dramatycznych zwrotów i niespodzianek, a wszystko bez napięć i w atmosferze "friendly battle". Passę miałem rzeczywiście dobrą (a może wreszcie uwierzyłem w siebie? ). Teraz to utrzymać. :)
Pozdrawiam,
Krzysiek

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Kuba - chyba mialem wiecej od Ciebie pkt za malowanie skoro jestem za Toba swinko |:P
ja z bitew mialem 38p :) :P

Awatar użytkownika
Oskar
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Kraków / Żabiniec Imperium Zła

Post autor: Oskar »

bo wklepałem 2 maski ,a potem były wood elfy z magiem,bsb i lucznikami w domku)
Kłaniam sie nisko :) W sumie to przeze mnie nie wygrałeś turnieju , nie fart w losowaniu . BsB w domku jest przegięty :)

To były chyba najgorsze organizacyjnie SW na jakim byłem , a byłem na 7 lub 8 z 10 . I tak zajebiście sie bawiłem :P Zabrakło nagród i smalcu .
Wszystkie 3 bitwy na niezłym poziomie :)
Beka na maxa

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Te nie wyszły. Było drogo i nic w zamian.
Następne po staremu - tanie, z żarciem, bez nagród.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Oskar pisze:To były chyba najgorsze organizacyjnie SW na jakim byłem , a byłem na 7 lub 8 z 10 . I tak zajebiście sie bawiłem Zabrakło nagród i smalcu .
Jankiel pisze:Te nie wyszły. Było drogo i nic w zamian.
Następne po staremu - tanie, z żarciem, bez nagród.
No mnie brak skali porównawczej, bo byłem tylko na dwóch (X i VII bodajże) ale w rzeczy samej VII podobały mi się bardziej (choć tam zająłem podobne miejsce - przy założeniu odwrócenia tabeli... ). O organizacji i smalcu już pisałem.
Na kiedy (orientacyjnie) planowane są następne? (to żaden "pressing", tak pytam, bo jakby było coś wiadomo, to mogę zacząć coś planować)

Kilka fotek:
Piotrek kombinuje a Przemek chyba chce coś powiedzieć o dawaniu fleszem po oczach. ;)
Obrazek

Walka, walka. (Solo w pozycji dominatora ;) )
Obrazek

Zażarte walki toczyły się na korytarzu...
Obrazek

... i w innych pomieszczeniach.
Obrazek

Takie tło za przeciwnikiem może deprymować...
Obrazek

Komplet 14 (tylko 14, bo grałem, a wtedy trudno się rezalizować jako forograf ;) ) do pobrania tutaj: SW10.exe

Pozdrawiam,
Krzysiek

ODPOWIEDZ