Vanaheim - Parówka na Dzień Matki. 2x1200 26.05.2012

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Catafractus
Mudżahedin
Posty: 231

Re: Vanaheim - Parówka na Dzień Matki. 2x1200 26.05.2012

Post autor: Catafractus »

DMP - jest chyba w sierpniu a ja niestety w sierpniu raczej nie dam rady - nie znam wprawdzie dokładnej daty, ale znaczną część tegoż miesiąca mnie nie ma. Co nie zmienia faktu, że drużynówka to jest chyba najfajniejszy aspekt battla i gram w to z ogromną przyjemnością - zwłaszcza, że nasz team jest całkiem spoko a przy większym ograniu - mogłoby być jeszcze lepiej.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

No ja też się zajebiście na DMŚ bawiłem...Dzięki mojej drużynie TRUE LEGION!!!! Na DMP chętnie pojadę ale musi być Butan - nasz wódz! :) Bez niego nie jadę:)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

W sierpniu to i ja mogę jechać, urlop aż się prosi o wykorzystanie ;)
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Xier
Falubaz
Posty: 1058
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Xier »

Może i ja bym pojechał :wink:
nieregulaminowy podpis usunięty - administracja

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

No - to myślcie nad przystąpieniem do klubu :) Nie wiem czy to warunek ale obecnie nic to nie kosztuje...:) Fajnie by było znowu reprezentować Kraków. Tylko musicie pamiętać ,że na DMP każda figurka musi być pomalowana minimum 3 kolory.!!
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Gremlin
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

My z kosiarzem umysłu równiez planujemy jechać, moze grag tez znajdzie czas, moze michał - czas pokarze. TYlko ta droga...

DMP w tym roku jest tydzien przed ETC, które tez jest w Gorzowie, a cały event ma miejsce bodaj w połowie sierpnia.
xYz

Captain Kocoń
Mudżahedin
Posty: 250
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Captain Kocoń »

Chciałem podziękować jeszcze raz wszystkim za wspaniały turniej na ktory na szczęscie udało nam się dotrzeć-nie bez problemów :D. Wszyscy mieli usmiechnięte twarze i slużyli pomocą. Dzięki przeciwnikom za bitwy, gratulacje za fajną organizację. Miło było znów odwiedzić Kraków.

ps1. Najbardziej ze wszystkiego podobał mi się kloc wielu longbeard rangerów. Bo prawdziwe krasnoludy nie bawią się w strzelanie panie Fluffy :D.

ps2. Jedźcie chłopaki na DMP. SS ma dużo graczy, którzy beda szukać teamów :P
Kapitan KOCOŃ stół nr. 6 xD
Bis dat qui cito dat.

Awatar użytkownika
Danrakh
Falubaz
Posty: 1103
Lokalizacja: Legion Kraków klub pijaków ;)

Post autor: Danrakh »

Dzięki za świetny turniej - faktycznie parówki są klimatyczne jak mało co.

Bitwy i przeciwnicy - pierwsza klasa, grało się miło i bezstresowo, chociaż nie przełożyło się to na wynik niestety. Mieliśmy podobne odczucia przed pierwszą bitwą jak Michał Bezdomny widząc paring Fluffiego na 3 bitwę - co prawda mamy już bye w garści ale przyszło dwóch młodych graczy, wrzucili 3 brakepointy (na 7) do jednego oddziału no to mamy pewną maskę. Pozory kurde bele mylą :D Gratki panowie Koconie i dyszymy rządzą rewanżu ;)
Captain Kocoń pisze:ps1. Najbardziej ze wszystkiego podobał mi się kloc wielu longbeard rangerów. Bo prawdziwe krasnoludy nie bawią się w strzelanie panie Fluffy :D
55 Longbeardów/rangersów + 2 herosów = moc ;)
Zniosę wszystko pod warunkiem, że to komplement.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

right :), cos nie policzyłem, bo dochodzi jeszcze latarka :). a 2gie giant raty walczyly dzielnie z działem ;D w kazdym badz razie bylo to niezamierzone i przepraszam, wygraliscie 13:7.
O, podli wałkarze. Bo w takiej sytuacji Gremliny mają tyle samo dużych co my i liczą małe kto na podium wchodzi :mrgreen:
Bo prawdziwe krasnoludy nie bawią się w strzelanie panie Fluffy
To były leśno-elfie krasnoludy. Elfy zlobbowały wzięcie monoshootingu, któy odbił się czkawką. Prawdziwe krasnoludy biorą armię nocnych goblinów :mrgreen:

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 918
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

Noooo pierwsza gra od...czekaj...kosa kiedy ja gralem u cinka? :D - od..5 lat. Gralo sie morowo :D Moze znow zaczne grac? :mrgreen:
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Syraf
Chuck Norris
Posty: 361
Lokalizacja: True Legion Kraków

Post autor: Syraf »

Ty nie grasz tylko trzymasz lewa flanke a to 2 rozne rzeczy:)

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 918
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

hyh konkret :mrgreen:
Ale i tak ; HOW TO PLAY AND WIN CITADEL GAMES by General Baga - w sklepach juz na dzien dziecka :mrgreen:
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Awatar użytkownika
michal
Chuck Norris
Posty: 554
Lokalizacja: Wroclaw/Krakow

Post autor: michal »

Syraf pisze:Ty nie grasz tylko trzymasz lewa flanke a to 2 rozne rzeczy:)
+1 :lol2: :lol2: :lol2:

Zdecydowanie Generale powinieneś się przerzucić na krasnale, one przynajmniej by cię tak szybko nie opuszczały jak halabardy

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Zamiast się miotać i szukać nerwowo temów proponuję jednak przemyśleć sprawę zostania członkiem True Legion. Nic to nie kosztuje (znieśliśmy składki) a daje pewne możliwości. Nie wykluczone ,że na tegoroczne DMP pojadą dwa teamy True Legion - miejsce znajdzie się więc dla każdego - ponadto jako klub zawsze organizujemy taki wyjazd od podstaw - a więc logistykę i pobyt na miejscu - co dla młodych ludzi nie jest chyba bez znaczenia... Będziecie też mogli zakupić koszulkę firmową z waszymi inicjałami. Wystarczy powiedzieć CHCĘ! - i zgłosić się do któregoś z nas... to chyba nie za dużo jest do zrobienia? Razem możemy więcej - mamy świetnego kapitana (Butan) i prawdziwego killera w osobie Catafraktusa - to zapewni Wam wsparcie... Ja jestem stary i wygodny więc wiele rzeczy Wam załatwię lub pomogę załatwić - Do tego dochodzi niewysublimowane poczucie humoru Undeada oraz solidność Seviego... Jednym słowem True Legion! Zapraszamy :)!!
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Znieśliśmy również obowiązkową "zapłatę" za każdą literkę "R" w ksywce :D

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Jest dokładnie jak pisze Piotr, wstąpienie do True Legionu każdemu z krakowskich graczy może wyjśc tylko na dobre.
Zachęcam tych którzy jeszcze się nie zdecydowali, np. Xiera ;) Syraf - pogadaj z Caledorem, bo chłopak gdzieś zniknął z forum, ja wiem że matura itd, ale w battla też trzeba grać :)
Oczywiście zapewniamy dojazd/pomoc w dojeździe na inne mastery/turnieje poza Krakowem. W tym momencie myślę o ewentualnym DMP, Silesianie, kolejnym DMŚ, czy zapowiadanym turnieju w Nowym Sączu.

Aha, no i jak chcecie uczestniczyć w masterach to musicie mieć wymalowaną armię, więc proszę nie zaniedbywać aspektów modelarskich ;)
Wisła Kraków.

Catafractus
Mudżahedin
Posty: 231

Post autor: Catafractus »

"NIewysublimowane" poczucie humoru - no bardzo ładnie i adekwatnie to zostało określone :D.

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 918
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

PiotrB pisze:Wystarczy powiedzieć CHCĘ!

No to CHCĘ! Moge? :P
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Musisz ściąć pejsy ;)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 918
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

no i zaczyna sie...a mialo byc prosto :D
A powaznie - chcialbym sie zapisac, moze by mnie to do grania zmotywowalo? =P~
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

ODPOWIEDZ