Vanaheim - Parówka na Dzień Matki. 2x1200 26.05.2012

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kudlaty960
Mudżahedin
Posty: 223
Lokalizacja: Kraków, AjWajHajm,

Re: Vanaheim - Parówka na Dzień Matki. 2x1200 26.05.2012

Post autor: kudlaty960 »

Ok zwracam honor. Może przerzucamy się już do nowego tematu?
"Dobry żołnierz wykonuje rozkazy bez chwili zwątpienia, dobry dowódca wydaje je bez cienia wątpliwości".
TRUE LEGION KRAKÓW

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Kosa pisze:
kudlaty960 pisze:Spam to domena tego klubu :wink: .

wcale nie :P

ja sam mam więcej postów niż cały TL razem wzięty, w spamie w Krakowie mnie nikt nie prześcignie [-X
Bo Andrzej nie pisze w krakowskich tematach :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

jak będzie kogo trollować z krakowskiego środowiska to szybciutko go przegonię, toć niecałe 1000 postów róznicy tylko ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Kosa pisze:Bezdomny bracie, nie daj się omamić tymi miłymi słówkami, nie zapominaj, że bezdomni mają zawsze przesrane.
No chyba, że Piotrek będzie tak miły i zaoferuje nam dom, to przystepujemy :D
Nie prawda! Sami wybieracie swoją drogę :) .... My jesteśmy otwarci na wszystkich. Ja uważam ,że krakowskie środowisko jest na tyle małe - że warto skupić się w okół jednej organizacji - a ,że w Krakowie nie ma innej wybór jest oczywisty. True Legion! . Mamy swoje wady i zdajemy sobie z tego sprawę - faktem jest jednak ,że nie ma alternatywy. Kochamy Was więc Bezdomni i chętnie Was przygarniemy :) Zarówno Kosa jak i Michał są ważnymi postaciami w krakowskim środowisku i my o tym wiemy! Przemyślcie to i przybierzcie nasze czarne barwy:) Pamiętamy o Waszych sukcesach - zarówno Bretki i Krąsków Michała jak HE Kosy. Przyglądamy się im bacznie i gratulujemy!... W czasie ostatniej wyprawy wojennej często rozmawialiśmy o tym co dzieje się w Krakowie. Również i o Was (Kosa i Michał) - wiemy ,że na razie nie chcecie wiązać się z klubem ale mamy nadzieję ,że zapracujemy na Wasze zaufanie... prosimy tylko o szansę!

TL się rozrasta i cieszymy się z tego - mamy nadzieję ,że wszyscy będą zadowoleni :)....
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
kudlaty960
Mudżahedin
Posty: 223
Lokalizacja: Kraków, AjWajHajm,

Post autor: kudlaty960 »

Problem jest tylko taki, że TL się tak rozrasta, że nam zaraz Vanaheimu zabraknie.
"Dobry żołnierz wykonuje rozkazy bez chwili zwątpienia, dobry dowódca wydaje je bez cienia wątpliwości".
TRUE LEGION KRAKÓW

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

PiotrB pisze: wiemy ,że na razie nie chcecie wiązać się z klubem ale mamy nadzieję ,że zapracujemy na Wasze zaufanie... prosimy tylko o szansę!
Miśku, to nie tak. Wiązać czy nie, ja tam wolę sympatyzować a to już jest pewne powiązanie :)
Jestem z TL całym sercem bo wiem, ze jest szansą dla krakowskiego grania ale nigdy nie byłem w klubie i nie chce jakoś specjalnie, ot taka pustelnicza postawa ale w razie czego chętnie będę pomagał.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
michal
Chuck Norris
Posty: 554
Lokalizacja: Wroclaw/Krakow

Post autor: michal »

PiotrB pisze: Nie prawda! Sami wybieracie swoją drogę :) .... My jesteśmy otwarci na wszystkich. Ja uważam ,że krakowskie środowisko jest na tyle małe - że warto skupić się w okół jednej organizacji - a ,że w Krakowie nie ma innej wybór jest oczywisty. True Legion! . Mamy swoje wady i zdajemy sobie z tego sprawę - faktem jest jednak ,że nie ma alternatywy. Kochamy Was więc Bezdomni i chętnie Was przygarniemy :) Zarówno Kosa jak i Michał są ważnymi postaciami w krakowskim środowisku i my o tym wiemy! Przemyślcie to i przybierzcie nasze czarne barwy:) Pamiętamy o Waszych sukcesach - zarówno Bretki i Krąsków Michała jak HE Kosy. Przyglądamy się im bacznie i gratulujemy!... W czasie ostatniej wyprawy wojennej często rozmawialiśmy o tym co dzieje się w Krakowie. Również i o Was (Kosa i Michał) - wiemy ,że na razie nie chcecie wiązać się z klubem ale mamy nadzieję ,że zapracujemy na Wasze zaufanie... prosimy tylko o szansę!
Dobra, przyznajcie się kogo zatrudniliście do pisania tej wazeliny z loginu PiotraB :)

Awatar użytkownika
kudlaty960
Mudżahedin
Posty: 223
Lokalizacja: Kraków, AjWajHajm,

Post autor: kudlaty960 »

Sienkiewicza
"Dobry żołnierz wykonuje rozkazy bez chwili zwątpienia, dobry dowódca wydaje je bez cienia wątpliwości".
TRUE LEGION KRAKÓW

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Vanehaim ma się dobrze i True Legion namawia do zakupów w tym sklepie! Każdy musi z czegoś ,żyć dlatego zanim kupisz na Allegro o 2 zł taniej to się zastanów i idź kupić do "V"!!! Obsługa jest miła i wspierają nasze skromne inicjatywy. No i jest gdzie zagrać! Dbajmy o ten sklep !!!! Bądźmy wierni!!!:)..

Dzięki Kosa za miłe słowa - niestety większością głosów "starych" klubowiczów -True Legion zrezygnował z Areny...głównie z powodów finansowych. Dlatego na razie nie będzie możliwości sprawdzić Twojej deklaracji pomocy:)... Nie mniej jednak liczymy na Ciebie przy tworzeniu teamów na DMP ! Może choć czasowo przywdziejesz nasze barwy :)

Suchy - my wiem ,że sercem jesteś z nami ale przez zasiedzenie należysz do SS. Duży szacun dla Ciebie i za to co potrafisz!! :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

ekhm ...to naprawdę ja:)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Czyśpiłdziśco?
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Narazie jeśli chodzi o DMP to jadę z Gremlinem i Bezdomnym z wiadomych powodów :D ale jakby nie wyszło chętnie bym zagrał, raz już grałem na DMP w barwach TL :) (a moze dwa? nie pamietam już).

Ale moją mocą w rozwijaniu tego środowiska jest chyba stały czas i chęć do grania jak i Suchego, a uważam że jest to chyba najbardziej istotne. Czasem się dziwie czemu młodsi starzem gracze nie próbują się umawiać na bitwy (chodzi mi tu głownie o uczniów z Krakowa, nie studentów, wszakże jest ich sporo) jak nie będą grać to się nie rozwiną, co więcej wtedy i True Legion się nie będzie rozwijał, wiadomo, ze wszystko rozbija się o granie, nie o sam klub, prawda? :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Gremlin
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

nowy PR ;D, niejeden wilk przywdziewał owczą skórę
xYz

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Spokojnie możecie zagrać z Gremlinem ,Michałem i Ty oraz ktoś od nas jako team TL .... wszystko jest do dogadania.

Oczywiście chodzi o granie i rozwijanie "środowiska"... klub nie jest najważniejszy i sama przynależność do niego nic nie znaczy:).. Mnie zależy na tym ,żeby Kraków powrócił do "dawnej chwały" . Za moich czasów wystarczyło powiedzieć ,że jestem z Krakowa a już wszyscy mieli respekt!...
Nie da się tego osiągnąć bez ośrodków wokół których skupiają się gracze- a więc sklep "V" oraz True Legion!

Nie - nic dziś nie piłem - po prostu mam trochę wolnego czasu i postanowiłem po udzielać się społecznie:)...
Może nie wiecie ale to ja 15 lat temu budowałem BARDA jego potęgę i całe krakowskie środowisko ! Skoro wtedy się udało to nie widzę powodu dla którego nie miało by się udać teraz:)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 918
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

:shock: ależ pozytywne opinie :shock:
Dobra koniec malwania - oltarz wyglada fajowo - krew i snieg!!
Blood, snow and Hochlaand battle banners :mrgreen:
Musze powiedziec ze maluje sie to tak samo przyjemnie jak sie tym gra :]
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Catafractus
Mudżahedin
Posty: 231

Post autor: Catafractus »

Ty kurde maluj falangę i Saracenów a cudze ołtarze.

ODPOWIEDZ