Piłka nożna

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Yourself
Mudżahedin
Posty: 295
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna

Post autor: Yourself »

Ja słyszałem że Tito odpowiadał za taktykę w co najmniej równym stopniu co Pep. Również jego pomysłem było ustawienie Messiego w roli fałszywej 9. Więc o jego zdolności analityczne się nie martwię :wink: . Problemem może być faktycznie posłuch w szatni bo asystenci nie zawsze cieszą się szacunkiem( a już na pewno nie takim samym co główny trener). Ja jestem jednak dobrej myśli i z optymizmem patrzę w przyszłość.( W przyszłym roku tryplet :P )
matilizaki napisał:
Na brete

wybiegac biegaczem do przodu i wbijac sie od tyłu w kawalerie jak sie wyjdzie z tyłu

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Shadow Warrior pisze:( W przyszłym roku tryplet :P )
Chyba tryper :wink: Jakoś tego nie widzę - oni są już syci i nie wiem, czy coś się z nich jeszcze da wykrzesać...

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »


Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Wenger na koniku jest genialny :lol2: :lol2: :lol2: .

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Dokładnie !

A teraz już mniej humorystyczne, a wręcz bardzo smutne i krzywdzące : http://www.sadistic.pl/stadiony-nienawisci-vt118904.htm
Wszyscy wiemy, że problemem w naszym kraju są kibole. Ale mówienie : "nie przyjeżdżaj do Polski bo możesz wrócić w trumnie" to po prostu absurd.
Zresztą pragnę przypomnieć, że to nie w Warszawie ale w Londynie nie tak dawno wcale mieliśmy wielkie uliczne walki. To na ulicach tottenhamu działy się dantejskie sceny.

Yourself
Mudżahedin
Posty: 295
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Yourself »

W 100% się zgadzam. I potem się rodzą przykre stereotypy o Polakach #-o . Dziwi mnie zwłaszcza to ,że taki program wyemitowała tak uznana stacja jak BBC.
matilizaki napisał:
Na brete

wybiegac biegaczem do przodu i wbijac sie od tyłu w kawalerie jak sie wyjdzie z tyłu

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

A mnie nie.
Euro się kończy się 1 lipca, a niecały miesiąc później jest Olimpiada w Londynie.
Przeciętnego obywatela WB nie stać na to by jechać za swoją drużyną na euro, a potem jeszcze wydawać pieniądze na olimpiadzie.
Dlatego przesłanie jest proste - nie jedź do Polski, pieniądze zostaw u nas.

Otwarta Europa kończy się kiedy zaczyna chodzić o pieniądze.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Niestety - czasem tak wyglądają ligowe stadiony :( . I nie ma się co obrażać, że BBC puszcza takie filmy. To nie jest jakiś fotomontaż, tak to również wygląda czasem... Ale przecież wielu z nas jest z tych kiboli dumnych - tak to przynajmniej wygląda z niektórych wypowiedzi choćby na tym forum :mrgreen: Nazywa się ich odjazdowo - nasi kibice :shock: ...

Z drugiej strony - jest wiele takich przypadków na stadionach zachodniej Europy, a o tym jakoś BBC zapomina... W Hiszpanii rasistowskich reakcji kibiców jest sporo, nie tylko zresztą tam...

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

To jest fotomontaż, bo nikt nie był łaskaw wspomnieć o tym że kibice klubów potrafią też zachować się bardzo dobrze - organizując zbiórki na rzecz pomocy dzieciom, etc.
Po drugie pokazano nie miasta w których rozgrywane będą mecze (poza Warszawą) ale te jakby najbardziej jaskrawe przykłady. A gdzie Poznań, Wrocław czy choćby Gdańsk ?

Zresztą w ogóle mówienie o kibolach klubowych w kontekście rozgrywek międzynarodowych jest co najmniej śmieszne.


I nie popieram wcale kiboli, takich trzeba tępić.
Ale ten program był bardzo stronniczy.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

To nie jest fotomontaż, Ingen, nie wlepiano nieistniejących rzeczy do filmu... A o kibolach trzeba mówić również w takim kontekście. Pamiętasz chyba mecz na Litwie, czy też u naszych południowych sąsiadów... Tam byli właśnie "nasi kibice". Nie dziwię się, że pokazano nas w takim kontekście - właśnie w takim SAMI SIĘ POKAZUJEMY - również za granicą i również w meczach naszej reprezentacji... wiem, że to smutne, ale taka jest rzeczywistość. Oczywiście - są chwalebne przykłady, ale to powinna być norma, natomiast tępienie kibolstwa może doprowadzi do krańcowego zmarginalizowania tego zjawiska - oby [-o< .
Ostatnio zmieniony 29 maja 2012, o 20:12 przez smiejagreg, łącznie zmieniany 1 raz.

Yourself
Mudżahedin
Posty: 295
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Yourself »

Tak ale trzeba pamiętać że jest to dosyć niewielka grupa kibiców i wysuwanie wniosków tylko na ich podstawie to przesada.
matilizaki napisał:
Na brete

wybiegac biegaczem do przodu i wbijac sie od tyłu w kawalerie jak sie wyjdzie z tyłu

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ale oni działają jak łyżka dziegciu w beczce miodu - cały miód jest do dupy... Wszak 1 awanturujący się pijak potrafi zepsuć całe wesele, jeżeli się go nie "spacyfikuje" odpowiednio wcześnie - że użyję takiego porównania...

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Ok, walczmy z tym zjawiskiem. Tyle, że mówienie "z Polski możesz wrócić w trumnie" to już wysuwanie argumentu ad absurdum.
A w WB też nierzadko zdarzają walki kiboli z policją.
Czy to znaczy, że miałbym nie jechać do Londynu gdyby tam się euro odbywało ?



Pamiętam dobrze mecz z Litwą, pamiętam też wiele innych meczów, nasi kibole potrafią zniszczyć całe widowisko. I należy ich za to pałować do nieprzytomności, bo argumenty ich nie przekonają - są na to za głupi.
Ale nie można dopuszczać by na ich podstawie oceniano stan bezpieczeństwa - nie podawszy statystyk policji, nie sprawdziwszy przygotowania policji i wreszcie nie porównawszy tego z meczami reprezentacji.
Mimo wszystko mecze reprezentacji są dużo spokojniejsze.

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Czyżby angolom miękła rura?
wątpię :twisted:
Obrazek
http://s6.ifotos.pl/img/Kibole201_rwrrqww.jpg
smiejagreg pisze:łyżka dziegciu w beczce miodu
Ale i tak, jak miło.

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Ahahaha
Ja czekam na przybycie kibiców z Rosji i Niemiec.

A teraz trochę inny filmik : http://www.youtube.com/watch?v=v9aUzBn4 ... r_embedded

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

To jeszcze aktualny artykuł o wrednych polskich kibicach:
http://ekstraklasa.net/fuck-euro-odpowi ... 0611010000

A holenderski filmik trochę inteligentniejszy niż ten z BBC.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Polecam przeczytanie artykułu, a jeszcze bardziej komentarzy do niego :mrgreen: .

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Temat poezja, martyrologia narodu kibolskiego.
"Oprócz kar dla klubów za różnego rodzaju transparenty czy pirotechnikę, mocno wdała się we znaki fanom policja,wyłapując kibiców za wulgaryzmy, czy niestosowanie się do poleceń ochrony. Ten aspekt działań najbardziej odczuli na własnej skórze kibice Korony Kielce i Jagiellonii Białystok, a szczególnie ci pierwsi, co ostatecznie poskutkowało zawieszeniem działalności na meczach u siebie. "
Nie no, przecież jak idziesz na stadion to wolno ci wszystko. Pluć, wyklinać i dewastować. Khorne byłby uradowany.

A komentarzy nie czytam, bo chcę zachować zdrowie umysłowe.

Yourself
Mudżahedin
Posty: 295
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Yourself »

Oni czują się pokrzywdzeni i to jest najgorsze. Potem kluby narzekają na słabą frekwencję która wynika nie tylko z niskiego poziomu gry ale również z powodu strachu normalnych kibiców którzy boją się zabrać rodzinę na stadion przez kiboli........
matilizaki napisał:
Na brete

wybiegac biegaczem do przodu i wbijac sie od tyłu w kawalerie jak sie wyjdzie z tyłu

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ku pokrzepieniu serc :wink: :
Obrazek

ODPOWIEDZ