Fillery do chadecji

Chaos Dwarfs

Moderator: esgaroth

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Fillery do chadecji

Post autor: Durin »

Jakieś pomysly?
myślałem na przykład o spawnach na łańcuchasz do ig
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Hmm, lepsze byłyby jakieś demony, np. stare psy Khorna na łańcuchach... CHD aż tak na mutacjach nie jadą żeby spawnów używać, za to na naginaniu demonów do swoich celow się znają.....
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Hmm fielry owszem mogą być albo raczej twoje pytanie powinno brzmieć: jaki i do czego.
No bo ten twój pomysł ze spawnem to do czego?
Do kawalerii nie, artylerii nie, ....???
Imo figurki Mantica są na tyle tanie, że kupić 2-3 klocki hammków (w zależności od rozpy) to i tak nic w porównaniu do cen GW za zwykłe krasie, nie wspominając o forge world.
Większe żydzenie i kombinatoryka to juz wynik oszczędności, przy czym należy pamiętać o sensowności.
KOlega sprzedaje Mantica - paczke chyba 25 hamków *tych zwykłych krasów za ok 70 dych... 20 chd 80 dych. Tak wiem że za 60 wychodzi 240.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Mam pokonwertowane zupełnie fajnie krasie, a na razie nie mam funduszy na więcej więc potrrzebuje jakiś dwóch fillerów po 4 modele.
Już pisałem do czego, to Infernal Guardow;p
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Hmm zamiast spawnów lepiej zrób chaos ogry, oryginalne są fajne, ale z Irongutów tez da sie wycisnąć coś ciekawego...
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
DawiZharr
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Opole

Post autor: DawiZharr »

jako fillery do chd, to chyba cos minotaurowatego/bykowo-demonowego najbardziej pasuje

ODPOWIEDZ