Euro 2012 w piłkę nożną

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Euro 2012 w piłkę nożną

Post autor: QQrydza »

Jeszcze Chorwacja ; p
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

ja tam będę kibicował Czechom ;)

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

+1 - pokazali, że nie trzeba mieć gwiazdek żeby grać w piłkę skutecznie - zespołem :)
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Ingen175
Kradziej
Posty: 950

Post autor: Ingen175 »

http://www.ligamistrzow.com/aktualnosci ... ntuzjowany
Ja nie wiem, jak oni trenują ... to podczas meczu, gdzie gra bywa bardzo ostra nie mają problemów, a potem połowa kontuzji jest wynikiem treningów ...
Co oni tam robią ...

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Zaczyna się, zawszony Lato już próbuje sztuczek z ciotą Majewskim. :roll:
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/konf ... tykul.html
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Ingen175
Kradziej
Posty: 950

Post autor: Ingen175 »

A ten znów swoje.
To już lepiej trener zza granicy. I zwolnić obsługę PZPN, wtedy akurat nas będzie stać na kogoś na poziomie. Bo nasi krajowi, choćby nie wiadomo jak byli utalentowani odstają jednak od europejskich o lata świetlne.

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Ale szkoda tych Chorwatów :roll:
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Spalony, ręka, bramka - tradycyjny hiszpański antyfutbol. Jak można takiej nudnej grze kibicować?

Ingen175
Kradziej
Posty: 950

Post autor: Ingen175 »

Mi tam Irlandzkich kibiców szkoda. Chyba najlepsi na euro, a tak krótko się mogli cieszyć. W ogóle jak znajomy z Poznania mi mówił, to bardzo fajni ludzie są. W przeciwieństwie do nas nie szukają wszędzie winnych, tylko bawią się dalej.

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

Matko... gol ze spalonego + tradycyjny wielokrotny orgazm naszych wspaniałych komentatorów przy każdej wzmiance o Hiszpanii... co za żal. I znowu pewnie na krzywy ryj przeczołgają sie bardzo daleko. No nic mam nadzieję, że Francja albo Anglia nakopie im do dupy.

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1823
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

Bestialski_Brokuł pisze:Matko... gol ze spalonego
Nie było spalonego
Bestialski_Brokuł pisze: tradycyjny wielokrotny orgazm naszych wspaniałych komentatorów przy każdej wzmiance o Hiszpanii... co za żal.
Niestety w tvp chyba sądzą, że oni nieźle komentują
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Ingen175
Kradziej
Posty: 950

Post autor: Ingen175 »

Z tego co powtórki pokazywały, to spalonego nie było. Niemniej też chcę żeby Hiszpania odpadła. Dość już ich mam. Wszędzie te zachwyty jacy to oni są cudowni (zwłaszcza duet Iniesta + Fabergas).

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Oby to byla taktyka na chorwacje. Na moje oko VdB ustawil powstrzymywanie, set gra pilka + chwila odpoczynku + gra bez ryzyka, ustawil najwolniejsze tempo i tak dojechal do konca. Ja bym w FM sie bal tak zagrac :P

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Niech jeszcze trochę pograją :mrgreen: , nie ma co ich wysyłać do domu tak wcześnie. Na razie poza odpadnięciem Rosji bez niespodzianek w sumie...
Co do trenera - pewnie kolejne eliminacje spierdoli jakiś majewski (celowo małą literą!), bo nie będą wiedzieli, co zrobić z tą reprezentacją... A byłoby szkoda, bo paru piłkarzy w niej jednak jest i jest na kim oprzeć trzon zespołu. I WYP...LIĆ MURAWSKIEGO :!: :mrgreen: .

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

@BestialskiB - zgoda, najlepiej niech odpadną w meczu z wymienionymi dwoma godnymi szacunku ekipami, w którym- życzę im - będą mieli 90% posiadania piłki i trylion skutecznych podań. Nie trawię już tego.
Tęsknię do dawnej Hiszpanii, która może nie miała takich wyników ale swoja grą nie powodowała że człowiek mimowolnie był za ich przeciwnikami, jak tu.
Jedyna nadzieja w tym że osoby podające i odbierające podanie co pozwoli podać im ładniej niż poprzednio do drugiego mistrza podań odgryzającego się ładniejszym podaniem co stwarza przymus do wyprowadzenia podania bardziej jeszcze wysmakowanego w oczekiwaniu żeby kolejny raz podać aby znowu otrzymać podanie pod którym znajdą się przed bramką przeciwnika co stworzy im wyśmienitą okazję do.. podania nie będą już młodsze i najlepsze już chyba za nimi.
Temat coś nudny ostatnio.. znacznie lepiej się czyta wątek obok gdzie Vallarr i Kołata nie bawili się w klepanie podanek, tylko nastrzelali goli paru amatorom :D .. aż sędzia przerwał mecz
Ostatnio zmieniony 18 cze 2012, o 22:35 przez DZIK, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Spokojnie, Barca trafiła na rywala, na którym sobie połamała zęby, to i Hiszpanie trafią. Ten styl gry jest również ich przekleństwem, bo nie potrafią grać inaczej. Ktoś w końcu stanie im okoniem i nic nie zrobią bijąc głowa w mur. Już to oglądaliśmy...

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

ja yebie ... jakiś siwy cap w okularach stwierdził właśnie tvp że ukraina nie ma za dobrej drużyny wymienia jakie to słabe elementy mają bla bla bla kuuuuuuuuuuuuuuu rrrrwaa a naszymi to sie zachwycał tak że kisiel w majtkach, że potencjał że bogowie herosi. i co? i gooowno, przy calej mojej niecheci do ukraińskiej nacji rozjechaliby nas jak purchawke.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

No będziemy mieli niedługo okazję się przekonać :mrgreen:

Ingen175
Kradziej
Posty: 950

Post autor: Ingen175 »

Ja tam nie wiem czy nasza reprezentacja to "brak potencjału" czy coś w ten deseń. To że trener skopał sprawę nie znaczy, że piłkarze są do kitu. Jest Wolski, Mierzejewski, Grosicki którzy tak na prawdę za dużo nie pograli. Na bramce Szczęsny/Tytoń. Do tego trio z Borusii, Polański, Perquis.
IMO to nie są kiepscy zawodnicy. Zabrakło nam taktyki. Lewandowski powinien mieć partnera, rozgrywać powinien ktoś kto ma pojęcie o tym - czyli nie Murawski.

Gdyby ktoś dobrze się zaopiekował reprezentacją, to Ukraina by tak łatwo nie miała (nie mówię, że byśmy ich zbili, ale powalczyć można by nieźle).


Obserwują naszą reprezentację od ponad dekady i na prawdę ci ludzie mają potencjał. Mają też wiernych kibiców, mają teraz świetne obiekty do trenowania. Brakuje jeszcze tylko klubów, które wreszcie wyszły by z Polski.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Jak o lat przegladam Onet i powiem szczerze, że wartośc komentarzy jest zerowa to ten naprawdę mnie rozbawił :) :
Dlaczego przegraliśmy z Czechami: Wina leży po stronie Czech!!!!!!!!

Czesi nie dostosowali się do naszych założeń taktycznych, co było kompletnie wbrew zasadom fair play! Szczególnie „skręcenie” w polu karnym naszego biednego obrońcy i zwycięska bramka to jakieś kuriozum, bo okazało się, że polski tytoń nie działa na czeskiego piwosza! Ta bramka padła bo bezczelni Czesi zapominając o naszej gościnności też chcieli awansować, a oferowany nam przez nich, przed meczem sąsiedzki podział punktów sami żeśmy odrzucili no to mamy!!!!
Szczególnie raziło mnie chamstwo jakim wykazali się Czesi bezwzględnie przecinając nasze podania, zamiast jak nasi stać i patrzeć jak piłka toczy się do adresata podania! Po prostu ci cali Czesi byli moim zdaniem skandalicznie inteligentni - tacy ludzie niech idą na studia zamiast grać we piłkę. U nas to jest nie do pomyślenia, żeby piłkarz potrafił przewidzieć tor lotu piłki, inteligentnie zagrać na wolną pozycję, czy dobrze się ustawić. Taki ktoś niech sobie będzie inżynierem, nie piłkarzem. Osobna rzecz to stronniczy szkocki sędzia. niesłusznie uznał strzeloną przez Czechów bramkę, którą jak widać na powtórkach padła w chwili gdy nasi byli rozkojarzeni, i doznawali szoku ze stresem, ze Czesi wciąż grają a Franz nie wie co robić!!!!?????co jest równorzędne ze spalonym!Poza tym nasi zawodnicy nie mieli do kogo podać bo partnerzy widząc, że grozi im podanie odwracali sie plecami... to oczywiście wina partnerów naszych zawodników, a nie naszych zawodników. No i jeszcze błąd w taktyce: naszych było moim zdaniem za mało na boisku.powinniśmy zagrać ustawiniem: 6 6 3 plus jeden bramkarz na przedpolu i jeden cofnięty na linię bramkową. Brakowało również jakiegoś trenera…bo Franek Smuda…jako trener gospodarzy musiał unieść na swoich barkach odpowiedzialność za całe Euro2012 w Polsce!!!!!Dalsza anliza: zasadnicze przyczyny są dwie:
1) obecność kulistego przedmiotu na boisku - gdyby nie on, grałoby się łatwiej
2)obecność przeciwnika na boisku - to też sprawy nie upraszcza poza tym
3)kibiców Polski było zdecydowanie za dużo, byli za głośni, przeszkadzali naszym, którzy lubią w ciszy i skupieniu konstruować akcje ofensywne w dodatku taka duża flaga na trybunach nie pozwalała w pełni skupić się na grze.
4) nasi nie lubią grać w soboty o 20.45, bardziej wolą np. w niedzielę o 09.00
5) sędzia był ze Szkocji i trudno się było z nim dogadać po szkocku!
6) trawa przygotowana przez UEFA była zbyt równa i za dobrze przycięta!
7) stroje były jakieś takie workowate, krępowały naszym ruchy
9) bo zawodnicy Czech byli nieogoleni i nieostrzyżeni a ich nieestetyczny wygląd męczył wzrok i utrudniał prawidłowe krycie
10) bo nasi pamiętali cały czas taktykę z meczu z Rosją, żeby tylko zremisować, a zapomnieli że muszą wygrać, aby awansować do kolejnej rundy.
11) no i ten deszcz, który wyraźnie zainicjowany był przez sztuczną chmurą nasłaną przez Ruskich!!!
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Zablokowany