Euro 2012 w piłkę nożną

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Yourself
Mudżahedin
Posty: 295
Lokalizacja: Warszawa

Re: Euro 2012 w piłkę nożną

Post autor: Yourself »

Dobre :lol2: .Hart też niezłe miny robił ale na szczęście nieskutecznie :D
matilizaki napisał:
Na brete

wybiegac biegaczem do przodu i wbijac sie od tyłu w kawalerie jak sie wyjdzie z tyłu

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Hart to zamiast miny stroić, to powinien nauczyć się bronić. Przy akcjach jest niezły, ale z karnymi sobie zupełnie nie radzi. Nic nie wyciągnął.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Angole się męczyli przy karnych, spinali strasznie - nawet Gerrard, normalnie myślałem, że tego nie strzeli... A Pirlo sobie podszedł, strzelił tak, że mucha nie siada =D> =D> =D> . Nie wiem, czy to właśnie nie był decydujący moment przy karnych. Anglicy wyglądali na kompletnie sparaliżowanych.
Żeby była chociaż jakaś namiastka równowagi, będę kibicował Hiszpanom, choć wk...ją mnie swoją grą na tych mistrzostwach. I Włochom, naturrlich :mrgreen: .

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Co to za kibicowanie dla równowagi ? Drużynie która ma posiadanie piłki bliskie 75% ?
Kibicuj tym co tej piłki raczej nie mają.


Co do karnych. Rooney jako jedyny chyba sprawnie to załatwił. Reszta tak jak mówisz strasznie się denerwowała. Dziwne, bo przecież wszyscy oni grają w poważnych klubach i karne zdarza im się wykonywać.

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Czemu temat o piłce nożnej zamknięty? Po dzisiejszych losowaniach coś ruszyło w normalniejszej piłce. Nie tylko ten kolorowy cyrk istnieje.

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Temat zamknięty do zakończenia Euro. Jeszcze kilka dni. Wytrzymasz.

Obrazek

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

Ingen175 pisze:Hart to zamiast miny stroić, to powinien nauczyć się bronić. Przy akcjach jest niezły, ale z karnymi sobie zupełnie nie radzi. Nic nie wyciągnął.
To że ktoś nie obronił żadnego karnego nie znaczy, że musi nauczyć się bronić... Bardzo słaby tekst...

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »


Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Hiszpanie rozłożeni na części : http://www.ligamistrzow.com/publicystyk ... -barcelony

Typujemy wynik ?
2:1 dla Portugalii wg mnie.

Yourself
Mudżahedin
Posty: 295
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Yourself »

Też liczę na zwycięstwo Portugalii, obojętnie w jakim stosunku byleby wygrali :wink:
matilizaki napisał:
Na brete

wybiegac biegaczem do przodu i wbijac sie od tyłu w kawalerie jak sie wyjdzie z tyłu

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

0:0 i w dogrywce wygrywają hiszpanie :/ tak obstawiam, mimo że kibicuje Krystynie ;)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ja twardo 1:0 dla Hiszpanów :mrgreen: .

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

A mnie jest obojętne kogo Niemcy pokonają w finale :mrgreen:
Lest we forget:
Obrazek

Franklin
Wałkarz
Posty: 95
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Franklin »

Zaklinacz Kostek pisze:A mnie jest obojętne kogo Niemcy pokonają w finale :mrgreen:
Wolę żeby pokonali Hiszpanię z Portugalią mieli by zbyt łatwo :twisted:

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Ja tam się na piłce nie znam aż tak. Ale krystyna po prostu gra gosu. Błyszczy na tle innych graczy.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

na razie hiszpani nie ma na boisku ;) niewazne kto awansuje, to nie wiem czy niemcy/wlochy beda w stanie tak przycisnac hiszpanow :)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Mecz wygląda jak pojedynek Iniesta - obrona Portugalii. CR7 prawie niewidoczny - dobrze go póki co neutralizują. Śmierdzi bezbramkowym remisem.

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

Robson, jak czytam twoje komentarze, to przez cały czas się zastanawiam jakie Ty mecze oglądasz? :P

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

smiejagreg pisze:Mecz wygląda jak pojedynek Iniesta - obrona Portugalii. CR7 prawie niewidoczny - dobrze go póki co neutralizują. Śmierdzi bezbramkowym remisem.
To ja chyba inny mecz oglądam. I widzę świetnego CR7 i bezradną tikisriki. Jest nadzieja :twisted:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Grolshek pisze:
smiejagreg pisze:Mecz wygląda jak pojedynek Iniesta - obrona Portugalii. CR7 prawie niewidoczny - dobrze go póki co neutralizują. Śmierdzi bezbramkowym remisem.
To ja chyba inny mecz oglądam. I widzę świetnego CR7 i bezradną tikisriki. Jest nadzieja :twisted:
No chyba faktycznie oglądamy różne mecze. Dla mnie mecz absolutnie wyrównany :D ...

Zablokowany