2400 - potrzebny help!!

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lizak
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 136
Lokalizacja: Łódź

Re: 2400 - potrzebny help!!

Post autor: Lizak »

Jeszcze można dać Staff of the Lost Sun fajnie lata i wkurwia wroga, jedynym minusem jest że jak przeciwnik się uprze to go zabije :) ale za to nieźle odciąga ogień :D

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1148
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »

Fisch pisze:Dawaj skinka na teradonie!

Skinek, Terek, LA, Enchanted Shield, Spear

Odginaczka, dobry na maszyny, może się ruszyć po zbiórce, na vanguarda. Do tego by się przydały wtedy 3 oddziały terek, żeby już zupełnie oblecieć przeciwnika.

Aha. I 10 saurusów dla slanna to trochę za mało. jedna tura shootingu krasiów i nie masz slanna. Lepiej dać dużą kohortę albo 20 saurusów.
jak trafie na krasie to na pewno nie będę do nich szedł tylko stanę slanem za obeliskiem i będę ciskał co turę kometę z 5 kości i łańcuszek :wink:
jak krasie staną kupą w jednym rogu to nie ma bata żeby się do nich dopchać imho

a o tym żeby szefuncia na terka wsadzić to może być dobry pomysł, nawet ze stafem to w sumie 137p, niby sporo, ale też wiele armii nie miała by jak go ściągnąć... łatwo

Awatar użytkownika
Lizak
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 136
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Lizak »

Głównie magia, ale takto tylko jakieś strzelanie, ale znowuż on taki miękki nie jest :P nie schodzi od byle pierdnięcia.
Ja grałem z krasiami to pozamiatał 2 maszyny, po drodze strzelając do 2-3 oddziałów :) Niby nic konkretnego nie robi ale wkurwia ludzi :D

ODPOWIEDZ