WoCh Grześka - up 2014.06.24 chaos ogryns captain

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Re: WoCh Grześka - up 2011.12.11. Czarujący goście.

Post autor: smiejagreg »

Ty nigdy nic nie kończysz :mrgreen: . Jak zapodasz ten regiment, to będzie koniec świata :D .

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

smiejagreg pisze:Ty nigdy nic nie kończysz :mrgreen: . Jak zapodasz ten regiment, to będzie koniec świata :D .
Challenge accepted :D

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Po sporej przerwie wrzucam coś nowego, moje pierwsze próby robienia rdzy na ostrzach broni, zapraszam do pastwienia się:

Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 11 maja 2012, o 18:57 przez smiejagreg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Ekspertem nie jestem, ale wygląda super!

Awatar użytkownika
sorinmarkov
Chuck Norris
Posty: 525

Post autor: sorinmarkov »

quidamcorvus pisze: (...)
Nie podoba mi się ostrze miecza, zarówno z tyłu jak i z przodu - szczególnie z przodu - to ma być rozgrzany metal? czy odbicie?
strona 8 galerii


Sory za offtop ale nie mogłem strzymać :lol2: Toż to nie powinien być płomień a twarzyczka pana Demona uwiezionego w mieczu archaona :). I faktycznie powinna być tylko po jednej stronie, gdyż twarz przeważnie jest z jednej strony u kogokolwiek :mrgreen:

Jeszcze raz excusemua :wink:
Kupię:
Thunder Canon
Giant
4x Sabertusk

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Kurde, sorin, oglądam ten mieczyk, który imho jest chyba najgorszym elementem tego figsa i nijak mi się nie kojarzy :wink:

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Wrzucam siódemkę maruderów. Jest to początek regimentu, który mam zamiar ciągnąć czas jakiś. Zapraszam do komentowania:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 1 lip 2012, o 10:28 przez smiejagreg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Bardzo fajnie wyszli;)
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

Oldsql

bardzo ładne malowanie i modele
Obrazek

Awatar użytkownika
Noire
Mudżahedin
Posty: 245

Post autor: Noire »

Grześ ślicznie nie mam się do czego doczepić. Bardzo podoba mi się Twoje malowanie.
PK w sumie jest takie samo jak PVP tylko jesteś czerwony i wszyscy chcą Cię zabić

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

ooooo panie smiejagreg prezentują się bombowo, zajebiste podstawkii fajna skóra. Czemopin najlepszy, a jak zrobisz cały oddział w ten deseń to będzie gitara.

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

najs

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4473
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Świetna skóra i podstawki. =D>

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

smiejagreg pisze:Wrzucam siódemkę maruderów. Jest to początek regimentu, który mam zamiar ciągnąć czas jakiś. zapraszam do komentowania:
Zamierzasz dociagnac do 40-tu ?

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Zobaczę, póki co mam 30-tu...

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

O dobry poczatek. Sporo ich lapnales :)

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Wszystko bardzo zacnie tylko topór brodacza jakoś tak po macoszemu, u regimentowych gitara a u bosa jakby czegoś brakło.
Skóra naprawdę dobra, kolorki jeśli łaska.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

No - masz rację, do przemalowania. Generalnie mam zawsze problemy z ostrzami broni - nie wychodzą mi najlepiej...
Skórę malowałem następująco: Najpierw warstwa Medium fleshtone Vallejo MC, potem mieszanka tej farby z Dwarf fleshem do dwarf flesha, rozjaśnienia Carne base Vallejo MC, na to ogryn flesh. Potem wyciągałem tymi samymi farbami i jeszcze raz bardzo rzadkim ogrynem...

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Fajni maruderzy, czekam na cały taki klocek 8)

Co do ostrzy to faktycznie słabiej.
smiejagreg pisze: Generalnie mam zawsze problemy z ostrzami broni - nie wychodzą mi najlepiej...
Dlatego ja np. przerzuciłem się na NMM, metaliki nigdy do mnie nie przemawiały :P

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Rasti pisze: Dlatego ja np. przerzuciłem się na NMM, metaliki nigdy do mnie nie przemawiały :P
A ja lubię metaliki, może ze względu na rodzaj armii, lubię srebrne farby i możliwości ich barwienia washami, do NMM jakoś na razie chyba jeszcze nie dorosłem :wink:

ODPOWIEDZ