Mroczna Galeria

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Grumsha
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 37

Re: Mroczna Galeria

Post autor: Grumsha »

świetny ten chromowany jugger :D
Ostatnio zmieniony 27 cze 2012, o 09:59 przez Grumsha, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Wklej poprawne linki, albo zdjęcia na forum, bo te coś nie halo.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Obrazek

Grumsha
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 37

Post autor: Grumsha »

dopiero zaczynam zbierać armie więc wygląda to tak:
demon prince
Obrazek
Obrazek
Obrazek
chaos khorne exilted hero
Obrazek
Obrazek
Obrazek
lord khorna na juggernaucie
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
chaos knights
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
dodam tylko, że jestem początkującym malarzem i dziękuje za wszelką konstruktywną krytkę oraz porady co mogę poprawić w swoim malowaniu

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Dobra robota oby tak dalej, a z każdą kolejną figurką będzie Ci szło coraz lepiej. Musisz trochę bardziej zapanować nad pędzlem bo w niektórych miejscach widać że Ci "zszedł" ale generalnie początek armii prezentuje się bardzo dobrze =D>
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Grumsha
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 37

Post autor: Grumsha »

generalnie to strasznie mi sie ręce trzęsą;/

Awatar użytkownika
Mauler
Wodzirej
Posty: 734

Post autor: Mauler »

Walnij lufę przed rozpoczęciem malowania - pomaga :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Albo oprzyj łapę o biurko, wtedy mniej lata :mrgreen:

Grumsha
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 37

Post autor: Grumsha »

no własnie zawsze opieram :mrgreen: ale i tak nieraz mam problemy z cieńkimi liniami...

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Wrzucam fotkę maruderów, stanowiących początek regimentu. Więcej fotek w topicu:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... &start=200
Obrazek

Grumsha
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 37

Post autor: Grumsha »

świetni są :), a na mnie czeka jeszcze 20 marudów..ehh normalnie pełna demotywacja...a do tego jeszcze 10 psiaków 12 warriorów i 5 knightów nie wspomne o lordzie na chimerze... kiedy ja to wszystko pomaluje ><

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Grumsha pisze:świetni są :), a na mnie czeka jeszcze 20 marudów..ehh normalnie pełna demotywacja...a do tego jeszcze 10 psiaków 12 warriorów i 5 knightów nie wspomne o lordzie na chimerze... kiedy ja to wszystko pomaluje ><
Spoko, zrobisz bez problemu. Obecnie z samego WoChu mam ok. 200 figsów do pomalowania :wink: , do tego co najmniej tyle kraśków, więc nie załamuj się :mrgreen:

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Ekstra marauderzy, Greg. Sam mam kilku takich :) Nostalgia, czasy metalu i złomu na półkach :D

Grumsha
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 37

Post autor: Grumsha »

smiejagreg pisze:
Grumsha pisze:świetni są :), a na mnie czeka jeszcze 20 marudów..ehh normalnie pełna demotywacja...a do tego jeszcze 10 psiaków 12 warriorów i 5 knightów nie wspomne o lordzie na chimerze... kiedy ja to wszystko pomaluje ><
Spoko, zrobisz bez problemu. Obecnie z samego WoChu mam ok. 200 figsów do pomalowania :wink: , do tego co najmniej tyle kraśków, więc nie załamuj się :mrgreen:
0.o haha xD dobra widzię, że jestem w dużo lepszej sytuacji :mrgreen:

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Grumsha pisze:
smiejagreg pisze:
Grumsha pisze:świetni są :), a na mnie czeka jeszcze 20 marudów..ehh normalnie pełna demotywacja...a do tego jeszcze 10 psiaków 12 warriorów i 5 knightów nie wspomne o lordzie na chimerze... kiedy ja to wszystko pomaluje ><
Spoko, zrobisz bez problemu. Obecnie z samego WoChu mam ok. 200 figsów do pomalowania :wink: , do tego co najmniej tyle kraśków, więc nie załamuj się :mrgreen:
0.o haha xD dobra widzię, że jestem w dużo lepszej sytuacji :mrgreen:
To zależy, jak na to patrzeć :wink: :P

Grumsha
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 37

Post autor: Grumsha »

smiejagreg pisze:
To zależy, jak na to patrzeć :wink: :P
w lepszej jeśli chodzi o ilość ale ja mam mniej do malowania :mrgreen:
co nie zmienia faktu, że i tak jestem strasznie zdemotywowany zwlaszcza, że nie sądziłem ze moje figsy będą aż tak źle wyglądały :) no nic trzeba sie bardziej starać i zakasać rękawy :twisted:
ale jak oglądam nie które zdjęcia to się zastanawiam jak można tak ładnie malować tak małe figurki... ><

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Grumsha pisze:
smiejagreg pisze:
ale jak oglądam nie które zdjęcia to się zastanawiam jak można tak ładnie malować tak małe figurki... ><
No właśnie :!: #-o. Każdy z nas ma takie samo odczucie, niezależnie od poziomu, jaki reprezentuje... No, może za wyjątkiem paru malarzy w Polsce :wink: .

Grumsha
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 37

Post autor: Grumsha »

smiejagreg pisze: No właśnie :!: #-o. Każdy z nas ma takie samo odczucie, niezależnie od poziomu, jaki reprezentuje... No, może za wyjątkiem paru malarzy w Polsce :wink: .
za parę lat będę jednym z tych malarzy :mrgreen:

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

I to jest właściwa postawa! Ale kończmy ten offtop, bo to Galeria jest :oops: , najwyżej Admin wytnie te parę postów...

Ninos
Wałkarz
Posty: 91

Post autor: Ninos »

Szukam inspiracji na fillery do pieszych maruderów. Może ktoś się jakimiś pochwalić? :)

ODPOWIEDZ