7 ed. - nowe HE

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

to jest podstawka chariotowa :) jak sie chce miec uber smoka to sie ma :P

stry Korhil duzo lepszy,wogle widac niestety ze GW pozwalnialo kupe rzezbiarzy..

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

HyHy, ale coz, w ktorej erracie napisane jest ze smoczek lata na 50x50. (taki arykul o podstawkach). Wiec albo albo cos wpodreczniku jest o podstawkach.

Awatar użytkownika
Jonas
Wałkarz
Posty: 91
Lokalizacja: Skąd inąd.

Post autor: Jonas »

Nie wiem, mi ten smok wydaje się jakiś taki... mały w porównaniu do jeźdźca. Może to wina perspektywy i obfitej zbroi kolesia. To na pewno nie jest Drake?
Ogólnie model w pytkę, tylko nie podobają mi się w nowych HE te wielkie "uszy" na hełmach lorda i konnego herosa. Ale to kwestia gustu.
"Wake up, Mr. Freeman. Wake up, and smell the ashes..."

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Smoka w czapce to chyba Gave Thorpe rzeźbił :evil: ale Słodka Isho na wysokościach, spraw by ten gość na smoku nie był @$#%& z plastiku :roll: niczego więcej nie chcę od tej edycji, PROOOSZĘĘĘ...
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Jezdziec jest Chu,.. ALE

mozesz skombinowac sobie innego jezdzca- to nie problem. Konika sobie znajdziesz jakos tez. I mnozesz miec albo maga albo bohatera na koniu albo championa do silverkow czy czegos tam. Nic w przyrodzie nie ginie. Helm do dupska, ale to te da sie zastapic.

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1225
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Kolejny przykład na to, że warto zaglądać na stronę amerykańską GW. Jest już Sneak Peek HE! A na brytyjskiej jeszcze nie ma.

http://us.games-workshop.com/news/sneak ... efault.htm

Enjoy :)
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Awatar użytkownika
redyforaction
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41
Lokalizacja: konopnica near lublin

Post autor: redyforaction »

szczeze mowiac to ci swariorzy razem z anuarem mi nie przypadaja- te miecze lekko przesadzone- nie powinni miec tyle ozdobek. a caradryan spoko to samo korhil choc te twarze lekko odpadaja w stosunku do calej rzezby...

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1225
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Tekst z Warseera:

"The High Elf army deal is dropping on 10/22 with an American price tag of $195. It'll have the book (obviously), the new Prince/Noble kit, the new Archmage/Mage kit, 24 Archers, 30 Spearmen, 8 Silver Helms, 2 Bolt Throwers, and 1 of the new chariots.

The only thing this says to me is that the bolt throwers are probably staying 2 for 1 choice."
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Lord MC
Wałkarz
Posty: 85
Lokalizacja: dziedzina Chaosu

Post autor: Lord MC »

Ten lord na koniku imho zajebisty :D Czego tu chcieć? Imo ci charakterzy za bardzo przesadzeni. Te topory :-s

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

zarąbisty army deal :? 90% do przetopienia...
Obrazek
Obrazek

lith
Oszukista
Posty: 872

Post autor: lith »

Mi sie podoba, powrot do takiego klimatu 4/5 edycji. Mimo, ze obecni SW sa ladniejsi.

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Korhil jest zajebisty... Ten bydlasty topor jest imo extra... Ten hero na koniku taki sobie... jest dziwnie podobny do herosa Imperium... :roll:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Uh, bo wszystkie sety plastikowych herosow beda nawiazywac do imperialnego herosa, moze poza de bo ten bedzie na CO :wink:

A deal nedzny, ale co zrobic jak nowych core nie ma :lol2:

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Nie chodzi mi o to ze set herosa jest taki sam jak Imperialny... Ale o to ze kon ma prawie identyczna poze... Jezdziec tez...
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Celedor11 pisze:Korhil jest zajebisty...
a IMO najgorsza figurka z tych ktore sa pokazane, ma wyraz twarzy rzeznika marudera z polnocy a nie wysokiego elfa, topor jak z mangi, do starego Korhila ta figurka nie ma nawet co startowac... najlepszy jest chariot, ma gracje, jest taki jakby to ujac... zwiewny, taki HElficki ;)

Alith Anar rowniez gowniany, z opisu z V ed wynika ze to jest msciciel, zabojca, shadow walker... a nie ot elfik w bialym ubranku i lsniacej zbroi.. (malowanie max zenujace jak dla tego modelu)

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

Ci shadow warriorsi są IMO po prostu brzydcy... :( trzeba będzie se kupić trochę starych póki są... ale reszta za to w dechę ;)

Awatar użytkownika
Jonas
Wałkarz
Posty: 91
Lokalizacja: Skąd inąd.

Post autor: Jonas »

thurion pisze:
Celedor11 pisze:Korhil jest zajebisty...
a IMO najgorsza figurka z tych ktore sa pokazane, ma wyraz twarzy rzeznika marudera z polnocy a nie wysokiego elfa, topor jak z mangi, do starego Korhila ta figurka nie ma nawet co startowac... najlepszy jest chariot, ma gracje, jest taki jakby to ujac... zwiewny, taki HElficki ;)

Alith Anar rowniez gowniany, z opisu z V ed wynika ze to jest msciciel, zabojca, shadow walker... a nie ot elfik w bialym ubranku i lsniacej zbroi.. (malowanie max zenujace jak dla tego modelu)
A do tej przymulastej twarzy zbója dodali mu warkoczyki :lol2: Cały model ujdzie, ale głowa to porażka. Z Korhila wyszła jakaś Helga z toporem.

A Alithowi ktoś podbił oczy. To przykre, szczególnie, że takie malowanie może służyć zatuszowaniu niedoskonałości rzeźby.
"Wake up, Mr. Freeman. Wake up, and smell the ashes..."

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

@ Thurion

Widzisz mamy odmienne gusta... :wink: Korhil mi sie podoba... Ma posepne oblicze gdyz rozwali wszystko i wszystkich ktorzy by sie zblizyli do jego krola... :) A rydwan mi sie nie podoba... te plachty na koniach troche nie pasuja... a sam wozek wyglada jak jakas wyscigowka...
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

dla mnie spoko ale bez jakiś rewelacji (no moze oprócz konnego bo naprawde fajnie wygląda) a rydwan to wyglada jak wanna ciagnięta przez dwa koniki, które nawet mi sie podobają :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

Korchil miał rozpuszczone włosy i kilka warkoczyków a nie cały w warkoczykach i wyraz twarzy jakiś niezbyt ale caradryan udany ale mnie podoba ise wersja w siwych włosach nadaje mu gracji i powagi ;)

i rydwan mi sie podoba wygląda naprawdę elficko :D

Kosa masz fajna ilosc postów 1111

ODPOWIEDZ