ETC - relacja na zywca

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
katerek
Masakrator
Posty: 2986
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Re: ETC - relacja na zywca

Post autor: katerek »

bless jak szaranowicz :PP
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Gasipr traci ostatniego Crypt Horrora ze snajperki i sie zasmucił. Austriacki dwarf wali w Kadaia schowanego za wsgorzem z indirectow i zadał juz 3 rany. Kalafior zdejmuje organki ze snajperki na ld ale sam traci Death Rocket z misfirea. W ogole cos kiepsko z tymi misfirami, bo juz 5 mu wypadło... Debek poki co stracił treba. Rince czeka na skaveny i mowi o remisie. Marys dopadł jednymi Mournami czołg, ironguci dostali przeszkadzajke w postaci pieciu łukow a pod drugi oddział Mournow weszła kreska 8 rycerzy. 6 demisiow czai sie juz boku do kontry... Diuk ma juz warda na chosenach. Dark elficki mag siarnał własnie ifke na doom and darkness i z miscasta stracił level.
Obrazek

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

wymiana uprzejmosci miedzy Kalafiorem a chdwarfem trwa. Spada kolejny death rocket ale po drugiej stronie spada klopa. U Młodego sprawa sie komplikuje, bo lord z HKB dostawił sie do Abomki, ktora zaszarzowała na klocek rycerzykow. Młody chyba myslał, ze lord ktory był w kontakcie z gutter runnerami nie moze sie po walce odłaczyc od gutterow o przestawic do abomki... Abomka własnie dostała KB. U Debka sytuacja wyglada niezle. Bsb stoi z Crypt Horrorami. Miejmy nadzieje ze do konca bitwy. 6 Vargheistow zaszarzowało na 4 pegazy. Pewnie wampirki wygraja to starcie ale beda musiały overrunpwac a tam juz czeka na nie solidna kontra. Korzystna wymiana dla Debka.
Obrazek

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Cos kiepsko sie zapowiada :(
Jak Kalafior i Mlody nie pocisna to Stasiu, Duke i Rince beda musieli nadgonic...
Wlasnie, co tam u Stacha?
Ostatnio zmieniony 17 sie 2012, o 17:48 przez Daw, łącznie zmieniany 2 razy.
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
antonio
Chuck Norris
Posty: 529
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: antonio »

cisnąć cisnąć!

a w 40k nasi zjechali usa'owskie hamburgery, pretendentów do podium, 116:44 :twisted:

Awatar użytkownika
hellsing
Chuck Norris
Posty: 557
Lokalizacja: Toruń

Post autor: hellsing »

Daw pisze:Cos kiepsko sie zapowiada :(
Jak Kalafior i Mlody nie pocisna to Stasiu, Duke i Rince beda musieli nadgonic...
Wlasnie, co tam u Stacha?
Spokojnie nasi dadzą rade wierze w nich :wink:
Klub Gier Bitewnych Toruń https://www.facebook.com/Triclinum/
Blog https://miniaturepaintingstudio.blogspot.com/
Każdą moją prace publikuje na YouTubie https://youtube.com/channel/UC6DW9zlhA9 ... zFQ/videos
Facebook https://www.facebook.com/miniatureps/
Instagram https://www.instagram.com/miniaturepaintingstudio/
Szukam kogoś do współpracy przy malowaniu modeli Toruń i okolice

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Niemcy z Duńczykami na moje oko troszke słabo się po parowali (w obie strony), więc jest spora szansa że będzie jakiś remisik u nich.

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Napisz co tam u Wlochow jeszcze....
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Diuk wyszedł z rogu i ruszył do ataku. Własnie stoi przed armia delfow. Zapowiada sie kilka krwawych kombatow w najblizszych kilku turach. Stachu sie mizia z drugimi lizakami. Marys rozwalił mornami czołg i wpadł w klocek halabard. Nie sadze by z ludzikow zostało po tej szarzy cos wiecej niz gowno i kapcie. Na moje oko zapowiada sie tu maska na empire, bo ludziki juz nie bardzo maja czym walczyc. Ale jest jeszcze magia i dwie maszyny wiec nie przesadzajmy. Rince robi podchody ze szczurami ale poki co wiecej strat widze po jego stronie... Na cmentarzu leza juz dwa rydwany i połowa kusznikow. Ale poki co wciaz wszystko sie moze zdazyc. U Debka peszek, bo wysadziła sie duza magiczka... Troche słabo jak sie gra przeciwko VC. Wybucha tez trebek. Reszta bretoncow jest juz kpmbatach lub zaraz w nich bedzie. Młody cisnie bretke, ale poki co jest ostrozny w mowieniu o wyniku. U Kalafiora Kadaii wyszedł zza gorki i ustawia sie tyłem, zeby nie wziac na twarz rune of challange. U Gasiora sytuacja wyglada bardzo słabo, bo weszło kolejne słoneczko... Tym razem z boku armii na 30”!!!! Spada Mortis, 3 vargheisty i od cholery zombiakow. W dodatku wybucha Mortis. Z siła 4. Słabo.
Ostatnio zmieniony 17 sie 2012, o 18:15 przez bless, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

bless pisze:U Debka peszek, bo wysadziła sie duza magiczka
Szkoda :cry:
Ale dalej może ugra remis...
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Lipti
Falubaz
Posty: 1429
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Lipti »

Czy Kadajec przypadkiem nie jet ITP i MRoC na niego nie działa?
Obrazek

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Ano.
Obrazek

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Młody zrobił 15:5 z bretonczykiem. U Diuka poki co remisowo. Stasiu jest w odwrocie ale nie wiem , czy to znaczy ze przegrywa. Marys chyba zrobi mache. Cmentarzyk Rinca powiekszył sie o bolca. Po stronie szczurow nie widac wiekszych strat. Debek omiata kolekne oddziały trupow. Na stole został juz tylko kłocek szkieli z herosami i oczywiscie Crypt Horrory w walce z Bsb. Na moje oko Debek wygrywa. U Gasiora słabo. Wszyscy herosi weszli do ostatniego klocka na stole, czyłi Ghouli.
Ostatnio zmieniony 17 sie 2012, o 18:34 przez bless, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

sorki, chodziło o rune of challange na klocek warriorow z magiem. A Kadaii stanał normalnie do szarzy. Zle usłyszałem... :)
Obrazek

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Kalafior 12:8
Duke własnie dopadł kłocek Executionerow, wiec zacznie robic punkty. Na moje oko zapowiada sie jakies 15:5 a moze i wiecej. Stachu juz obszedł tamte lizaki i dalej pluje. Marys pozamiatal stoł. Debek stracił jedna lance ale własnse dobija klocek Horrorow swoimi dwoma Herosami (do walki właczył sie lord z HKB). Gasior ma bardzo trudna sytuacje ale to jeszcze nie jest maska w plecy.
Obrazek

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Debek 13:7
Gasior 5:15
Obrazek

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Powinno starczyc do maxa chyba... Dobrze ze gasior wybronil;) wszystko zalezy ile wyrwie duke i ile wybroni rince;)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Rince 8:12
Duke 10:10 - nie starczyło czasu by dobic delfy.
5 minut do konca. Stachu jeszcze gra.
Obrazek

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Mamy 83... Crus pewnie zrobi 13 i tracimy 4 pkt... Szkoda pecha Gasiora

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Czyli Austriacy urwą nam 4 punkty.. niedobrze...
A jak Włosi i Dania z Niemcami?
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ