Warsztat Flameona

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Flameon
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47
Lokalizacja: Kraków

Re: Warsztat Flameona

Post autor: Flameon »

Jagal pisze:
Rasti pisze:No szlag, to wygląda jakby było zrobione gradientem w photoshopie
Miałem to samo skojarzenie :D

Wypaśny ;)
Z pędzelkiem Winsor & Neewton i sporą dawką cierpliwości można zdziałać naprawdę wiele :mrgreen:

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Zasługa pędzla? Trololo. Jesteś zbyt skromny :D

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Pędzelek mam i jakoś tak samo mi nie wychodzi #-o . Pewnie nie mam cierpliwości :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

Awatar użytkownika
Flameon
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Flameon »

A oto i nowy model ode mnie:

Obrazek

Figurka była w malowaniu taka sobie, znalazło się kilka elementów które robiło się fajnie ale i sporo takich które były ciężkie. Jakość odlewu w wielu miejscach była straszna, np. na rękawach, na wszelkich zakończeniach zbroi, kielichu, włosach, zakończeniach tych fifrołków niebieskich pod spódnicą. Jednym słowem było ciężko w ogóle zaczać malowanie ze względu na wiele poprawek które trzeba było wykonać. Teraz rozumiem po co jest ten liquid GS, pójdę i w tym tygodniu zdecydowanie kupię słoiczek, bo przy tych dziurach bez niego ani rusz. ;) No ale mam nadzieję ,że mimo wszystko wampirzyca prezentuje się w miarę ciekawie. Podejrzewam ,żę różowa suknia na modelu do tej mhrocznej armii może budzić kontrowersje, ale wygląd samej rzeźby oraz kokardy i kwiatki sugerowały mi, że postać ma być właśnie taka. ;)

A gdyby ktoś chciał dać ocenę to zapraszam: http://www.coolminiornot.com/298340

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

=D> świetne malowanie :) Jedyne co wg mnie rzuca się w oczy to inny kolor skóry nóg i cycków a inny twarzy :) Całość generalnie prześliczna ;)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Kuźwa, Azgaroth, jak Ty tam dostrzegłeś skórę na nogach #-o , chciałbym mieć takiego rentgena w oczach :mrgreen: .
Wampirzyca bardzo pyszna =D> , wszystko mi się baardzo podoba, oprócz... błota na sukni. Jakoś mi nie podchodzi, choć nie bardzo wiem, czemu... Może za szeroka warstwa i zbyt równa, błoto powinno być bardziej postrzępione, w niektórych miejscach wyżej, w innych sporo nizej. Nie wiem, czy wyrażam się jasno :oops: . W jednym Azgaroth ma rację - odcień skóry na cyckach inny niż na twarzy...
A, jeszcze jedno - kolumienka wyszła również świetnie...

Awatar użytkownika
Siena
Chuck Norris
Posty: 512
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże

Post autor: Siena »

Genialne malowanie =D> =D> =D> Różowa suknia i niebieskie falbany, kokardy doskonale się komponują.

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

oprócz tego że jest pomalowane wszystko genialnie, to faktycznie- cycki i twarz na minus. Ja bym też tą jej kieckę na taki różowy nie pomalował. Trochę mi to nie pasuje i się gryzie. Ale jak kto lubi

Awatar użytkownika
pepe
Mudżahedin
Posty: 212
Lokalizacja: Kęty

Post autor: pepe »

Malowanie super. Smiejagreg tak się składa że na nogach jest skóra. Jak nie wierzysz to popatrz sobie na malowanie na stronie GW.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Też mam ten model, na szczęście ja musiałem tylko uzupełnić ubytek w brodzie i zakończenia gorsetu. Malowanie jeszcze przede mną.
A na zdjęciach twoje malowanie świetnie się prezentuje =D>

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Racja , pepe #-o :oops: , jednak już słabe oczy u mnie :wink: . Ale tam są ciemniejsze obszary i odcień skóry może być inny. Natomiast na twarzy i cyckach jest spora różnica - Cycki mają u mnie odcień fioletowy a twarz jest w odcieniach szarości. Ale może to wina karty graficznej.

Awatar użytkownika
Flameon
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Flameon »

Bo ona jest stylizowana na XVII wieczną Francuską damę w balowej sukni i z upudrowaną na biało twarzą, trupio siny kolor skóry na reszcie ciała ukazuje jej prawdziwą naturę ;)


Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Genialne malowanie.. już oddaje swój głos na cmon :D

Awatar użytkownika
Flameon
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Flameon »

Cześć, zmalowałem ostatnio takiego oto pana, mam nadzieję ,że wam się spodoba ;)
A jak coś się nie podoba to piszcie, mam go nadal w domu tak ,że mogę coś jeszcze poprawić ;)

Obrazek
Ostatnio zmieniony 31 sie 2012, o 17:03 przez Flameon, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Stary co tu poprawiać, model jest genialnie pomalowany :shock: =D> I ten sztandar... REWELACJA, normalnie prysznic z dupy ](*,) =D>
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Model osiągnął odpowiedni poziom zajebistości. Pytanie tylko, czy na żywo też się tak błyszczy, czy to wina lampy?

Ave
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Zajebistość ;)
Świetnie oddane światło na modelach. Jednak jakoś dziwnie mi wygląda tył sztandaru. Nie pod względem tego, że jest usty ale na tym zdjęciu wygląda dziwnie słabo. Pewnie wina zdjęcia.

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

odkryłem nowy poziom zajebistości malowania figurek :shock: mam nadzieje że kiedyś też będę wstanie malować w stopniu choć zbliżonym do tego :D a sztandar mieli wszystko, pławie się w blasku jego zajebistości 8)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Mi najbardziej podoba się ryjok herosa, płaszcze i ogólnie czystość malowania =D> =D> =D> . Będę dążyć usilnie do osiągnięcia chociaż trochę zbliżonego poziomu [-o< :wink:

ODPOWIEDZ