Alternatywne figurki dwarfów

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Re: Alternatywne figurki dwarfów

Post autor: Barth »

Kto powiedział, że krasnoludzice (jak to sie w ogóle w rodzaju żenskim odmienia? #-o ) muszą być brzydkie :wink:
Chociaż teraz wiem czemu jest ich tak mało, skoro zostają slayerami :mrgreen:

Obrazek


Nowy figs od Hasslefree miniatures w calkiem niezłej cenie £3.34 +VAT

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Obrazek

Nowe krasnoludy z Forgeworlda :)
Obrazek

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Ciężko na ten moment cokolwiek o nich powiedzieć. Ja tam aktualnie rozważam zakup kuszników z BTD
Miał ktoś je w rękach?
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
de_wil
Mudżahedin
Posty: 217
Lokalizacja: nie-tak-daleko-od-Warszawy

Post autor: de_wil »

Rakso_The_Slayer pisze:Obrazek

Nowe krasnoludy z Forgeworlda :)
słabe zdjęcie, ale potencjał jest. o klasę lepsze od plastików robionych przez GW. będzie na co kaskę wydawać... :)

a i trochę dziwny ten command - slayer (o ile to slayer, ale tylko oni mają irokezy) nie bardzo mi pasuje na championa... :roll:
...

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

Felix was rozpieszcza brzydale :wink:

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

nie podoba mi się -_-'
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3079

Post autor: Morsereg »

mnie tez sie nie podobaja.
straszny chaos w tym regimencie. brody dziwne, jakby nieuczesane. bardzo przypominaja krasnoludy chaosu, troche za bardzo.
ta pacynka na sztandarze, dafaq? ma rozbawiac przeciwnikow?
kolczugi to jakis smiech na sali.

tarcze fajne :D a konkretniej to jedna tarcza bo nie wiem czy wszystkie wygladaja tak samo.
o ile dobrze pamietam to ktos na forum, sam sobie takie tarcze z piachami tworzyl :)
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Bo te wyroby nie są dla Was, drodzy przedmówcy :wink: One są zrobione z myślą o nowych fanach dwarfów, którzy nie będą mogli patrzeć na nowy wysyp krasi od GW i dla których takie krasie będą szczytem rzeźbienia figsów nowych czasów :mrgreen:...

A poważnie - te figsy po prostu nie pasują charakterem do armii... No chyba, że ktoś nie zbiera staroci...

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Też mam mieszane uczucia :? Podobają mi się naramienniki (choć do klimatu przeciętnej armii raczej średnio pasują). Poza tym raczej bez szału. Sztandaru nawet nie chce mi się komentować...Nie wiem, który jest gorszy. Ten u slayerów, czy ten.

Chciałbym zobaczyć opcje z dwurakami. Ci i tak podobają mi się bardziej niż Ci z GW, a akurat z longami i warriorami, od czasów wejścia nowej edycji, mam problem, więc może bym się nawet skusił.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Łukasz_ pisze: a akurat z longami i warriorami, od czasów wejścia nowej edycji, mam problem, więc może bym się nawet skusił.
Zaopatrz się w staroedycyjne figsy - wiem, że drogo dosyć wychodzi, ale imho warto. Longi - starsze i nowsze metale - są świetni, a warriorów możesz spokojnie montować z dowolnych starszych figsów. Do wyboru - imperiale, norsmeni, clansmeni - figsy genialne na swój sposób. W plastiki nie warto iść w ogóle...

Awatar użytkownika
Beldrin
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: Beldrin »

Wyglądają jak miniaturowa banda norsów... ;/

Muthare
Mudżahedin
Posty: 294

Post autor: Muthare »

Gdyby glowy byly glebiej osadzone to efekty bylby o wiele lepszy, ale to da sie skonwertowac. Stylistyka jest bardzo fajna, bardziej naturalistyczna niz wygladajace karykaturanie dwarfy bez kolan. Mysle ze po zmieszaniu bitzow mozna osiagnac reewelacyjne efekty. Sztandar jest definitywnie na minus- ja bym swojego przodka nie nabil na pal.

Ile kosztuja na zl?

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Mi sie podobaja bardziej niz te ktore mma od gw (te przy gw sa pikne i roznorodne :D ).
Ciekaw jestem ile beda kosztowac jak ta 20 slajerow to biore napewno :P
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

smiejagreg pisze:
Łukasz_ pisze: a akurat z longami i warriorami, od czasów wejścia nowej edycji, mam problem, więc może bym się nawet skusił.
Zaopatrz się w staroedycyjne figsy - wiem, że drogo dosyć wychodzi, ale imho warto. Longi - starsze i nowsze metale - są świetni, a warriorów możesz spokojnie montować z dowolnych starszych figsów. Do wyboru - imperiale, norsmeni, clansmeni - figsy genialne na swój sposób. W plastiki nie warto iść w ogóle...
Zastanawiam się ilu członków krasnoludzkiej braci chwyci po przeczytaniu mojego posta za swe młoty i topory i zacznie mnie szukać ale mówi się trudno :wink: Jeśli mam być szczery, to starzy longbeardzi (mówię tu o "najnowszych" metalach) raczej średnio mi się podobają. Fakt, że jako pojedyncze modele są świetni, ale w klocku, to dalej klony :?

Hamków kupiłem z GZ. Longi z tej firmy już mnie tak nie przekonują, więc dalej mam problem. Zastanawiam się jak wyglądałby klocek zrobiony z modeli kilku firm (np. GW i GZ). Na pewno bardziej różnorodnie. Pytanie tylko, czy nie za bardzo :? Muszę pokombinować. A może Wy znacie jakieś fajne figsy z dwurakami nadające się na wojów albo dziadków? :wink:

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Ja ujmę to tak figurki mogły by być lepsze jeśli chodzi o AoW, ale jak widać firma idzie bardziej w stronę agresywnej stylistacji. Pewnie do krasi z GW ten oddział nie będzie pasował na stole, ale jestem na tyle uzależniony krasiami, że oddział kupie pomaluje i postawię w gablotce ;)
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Czy ja dobrze widzę, czy champion tego oddziału z AoW ma.... kolano ! :shock:
Kurde, chyba się skuszę na ten klocek.

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3079

Post autor: Morsereg »

to jakis blad. wszyscy wiedza, ze karasnoludy nie maja kolan ;)
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

To dyskwalifikuje ich jako dwarfy :mrgreen:

Awatar użytkownika
blona
Wałkarz
Posty: 86

Post autor: blona »

Generalnie z AoW mam slayerów i ci są spoko, wojownicy bardziej wyglądają na Krasie Chaosu niż nasze poczciwe pokurcze ;)
Tak czy siak jestem zwolennikiem metalowej klasyki.

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Morsereg pisze:to jakis blad. wszyscy wiedza, ze karasnoludy nie maja kolan ;)
No to chyba faktycznie to jest chadecja. Teraz przynajmniej już wiemy co skusiło naszych biednych braci do przejścia na stronę bogów chaosu... mutacja powodująca wyrośnięcie kolan! :twisted: A na serio się przymierzałem do zakupu :?

ODPOWIEDZ