WoCh Grześka - up 2014.06.24 chaos ogryns captain

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Re: WoCh Grześka - up 2012.09.16 Duży

Post autor: smiejagreg »

Kupiłem go nie aż tak drogo, bo coś za 140 zł - 150 złociszy bodajże. Ale był w katastrofalnym stanie - zaciaprany jakąś olejną chyba farbą. Jedyny plus - że był kompletny. Trochę mi zeszło żeby go dostać do stanu używalności (Dettol pomógł, ale nie za jednym razem). Przyjemnie jest potem wspomnieć, co było przed malowaniem - człowiek wyzbywa się kompleksów :mrgreen: :wink: .
Co do porównania z Raksem - dzięki wielkie, ale jest ono mocno na wyrost. Jestem wielkim admiratorem malowania Raksa i wiem, ile mnie jeszcze czeka ćwiczeń, by osiągnąć jego obecny poziom :wink: Mam szanse go dojść, jakby na 10 lat całkiem rzucił malowanie :mrgreen: :D .

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

Zgadzam się, technicznie mu ustępujesz. Ale kocham Twój styl każdą tkanką mojego ciała. Przypomina początki VIedycji :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Konrad
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Żary

Post autor: Konrad »

Świetnie pomalowany, i na kilometr bije od niego klimatem =D>

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4473
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Podoba mi się =D>

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

JochnyWalker pisze:Zgadzam się, technicznie mu ustępujesz. Ale kocham Twój styl każdą tkanką mojego ciała. Przypomina początki VIedycji :mrgreen:

Ja tam wolę właśnie taki oldschool. Ctan jest oczywiście super mistrzem ale jego malowanie mnie nie odpowiada. Jest zbyt abstrakcyjne a ja jestem tradycjonalistą. Tak czy inaczej :mrgreen: gratuluję talentu i pasji Greg!
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
MlSlEK
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlSlEK »

Lepszy niż mój, choć malowłem go lata temu. Do tej pory tego dzidziusia uważam za najlepszy model giganta. Wygląda poprostu jak gigant, a nie stary mutodziad z obwisłym bebechem jak nowy GW i siege giant z FW.
Obrazek

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3720
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Świetny. Jedyne co mi przeszkadza to te pryszcze wielkości paznokcia.

@MlSlEK E ten z bebechem też jest spoko. Co jak co, ale gigantów GW zawsze robiło porządnych. Modele niepraktyczne( przynajmniej 7 i 8 ed) ale styl trzymają.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

kubencjusz pisze:Świetny. Jedyne co mi przeszkadza to te pryszcze wielkości paznokcia.
:D :D :D Jaki gostek, takie pryszcze :D :D :D

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

model wbija w ziemię :!: a malowanie w Twoim wydaniu - miodzio :!:
ciekawe dobrałeś kolory do jego ubranka. ŚWIETNA ROBOTA =D> =D> =D>

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Wrzucam kolejną szóstkę maruderów. Nie bardzo mam teraz czas na malowanie, więc idzie mi wolno, jak flaki z olejem, ale coś tam zawsze się popchnie do przodu :wink: :
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Fajni, mi sie najabrdziej ci po bokach podobaja
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3158
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Wyglądają bardzo w porządku, nawet pomimo rozmytego zdjęcia pleców ;-) To są oryginalne modele, czy je jakoś przerabiasz? No i czy to ma być oddział z GW, czy z flailami?
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Andrut
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Andrut »

Trzymają poziom jak zawsze =D> Wrzuć jakieś foty całego oddziału, ciekaw jestem jak się to w klocku prezentuje ;)
Skaven: W/D/L 2/0/1

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

mniam :!: :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Myth - modele są oryginalne - nic w nich nie przerabiam, bo mi szkoda modeli. Jako że raczej nie gram w turniejach, nie zależy mi na wysiwygu - wolę regimenty z różnorodną bronią, bo są sporo ciekawsze :wink: . Poza tym - jak będę potrzebował flaile - ustawię w pierwszych szeregach flaile, jak co innego, to ustawię co innego. Imho modele są duzo fajniejsze od obecnych plastików, więc robię metalowy regiment. A że mam już 20 plastikowych pomalowanych, to staram się utrzymać zbliżoną kolorystykę. Jak będzie trzeba mi z 50 szt. - to się je pomiesza i szlus 8) .
Andrut - jak domaluję resztę, którą mam ( jeszcze 11 szt.), to wtedy wrzucę całość. A że nie maluję regularnie i nie zawsze w kolejności, to może się coś innego jeszcze pojawić w międzyczasie. Ale jak już będą wszyscy - wrzucę cały regiment :wink:
Sorry za fotki, ale tylko takie zrobiłem, zanim wysiadły mi akumulatorki...

adm
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 43
Lokalizacja: Wwa
Kontakt:

Post autor: adm »

Rewelacja, też nie mogę się doczekać całego oddziału. Same figurki sporo fajniejsze od obecnych plastików.

trll0343
Warzywo
Posty: 12

Post autor: trll0343 »

Marudy mega!!! jak widziałem te modele niepomalowane to raczej niezbyt mi podchodziły, ale jak widzę je w takim stanie, to aż sam chyba zainwestuje.

miły5
Mudżahedin
Posty: 201
Lokalizacja: Poznań

Post autor: miły5 »

Świetne ! Aż żal na nie patrzeć by nie oślepnąć :D

Awatar użytkownika
Lord Michaelos
Warzywo
Posty: 16
Lokalizacja: Ostrołęka/Olsztyn

Post autor: Lord Michaelos »

Naprawdę kapitalne marudy! Aż miło popatrzeć :)
"Czas na odrobinę chamstwa i brutalności"

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Bardzo fajnie wyglądają. A podstawki z kory robiłeś?

ODPOWIEDZ