Klub Gracza (Będzin)- zaproszenie

ODPOWIEDZ
Karina
Plankton
Posty: 3

Klub Gracza (Będzin)- zaproszenie

Post autor: Karina »

Dzień dobry.
Niedawno otworzyłam w Będzinie (ul. Gwardii Ludowej 16, osiedle Syberka) działalność, której częścią jest Klub Gracza.
Atrakcje jakie czekają na gości to m.in
– wypożyczalnia gier: z możliwością telefonicznej / mailowej rezerwacji gry,
– wypożyczalnia gier: z możliwością gry w lokalu,
– stoły z makietami do gier bitewnych (tylko w klubie),
– stacjonarny Sklep dla Graczy z grami i akcesoriami do gier
– możliwość wynajęcia pomieszczenia do gry we własnym gronie (ekipa z MG)

Możliwości Klubu pod względem gier bitewnych:
W lokalu aktualnie znajduje się 5 stołów, które można wykorzystać jako „podstawki” pod blaty do gier bitewnych. Obecnie mamy 2 o wymiarach 120x180cm: pustynia i teren zielony. Dostępne są również makiety: nieodpłatnie proste wzgórki i pola, a za dodatkową opłatą zestawy tematyczne np. dekoracje pustynne, sf czy różne ruiny i inne formy terenu.
Uwaga: w razie deklaracji chęci uczestnictwa w spotkaniach grup do 10 osób zostaną zamówione 3 dodatkowe blaty.
Dostępny jest również stół modułowy podwinie (120x120cm).

Cena wynajęcia stołu na 4 godziny dla 2 osób wynosi 20zł + ewentualna dopłata za makiety.

W trakcie gry goście mogą przygotowywać sobie ciepłe napoje (kawa/ herbata) wedle uznania. Postaramy się też zapewnić możliwość zakupienia drobnych przekąsek.

Klub czynny:
Piątek: 16.00-21.00
Sobota-Niedziela: 15.00-21.30 (z możliwością przedłużenia)
W tygodniu: możliwość umówienia wizyty grupy zorganizowanej (min. 4 osoby), w godzinach popołudniowych. Wizytę należy umówić telefonicznie przynajmniej dzień wcześniej.

W razie pytań proszę pisać: karina_stefaniak@op.pl lub dzwonić pod numer 698825430.

Wolfgar
Chuck Norris
Posty: 399

Post autor: Wolfgar »

Hej. Byłem widziałem i szczerze moge miejsce polecić. Bardzo miłe i kameralne miejsce, sporo miejsca do gry. Gier planszowych naprawde mase, baaardzo dużo nowości. Warto zajrzeć w coś pograć. Jeszcze nie korzystałem ale postaram się skombinować troche czasu aby zawitać w to super miejsce. świetna inicjatywa i alternatywa dla nie mających miejsca na gre a także miłośników gier planszowych.

ODPOWIEDZ