Niedźwiedź & Łania gallery

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Re: Niedźwiedź & Łania gallery

Post autor: Arbiter Elegancji »

Wow, Genialny FH na tym sztandarowym!
Cieniowanie szmatki i pancerza też calkiem fajnie wygląda.
Planujecie trochę poobdrapywać/ubrudzić te blachy?
Calkiem spoko wyglądalyby na tym jakieś zacieki, i może pigmenty :-k
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Hmmm... Cały czas nad tym myślę i biję się z myślami... Z jednej strony mogło by być fajnie, a z drugiej cieniowanie zbroi wygląda naprawdę efektownie (na żywo wyglądają nieporównywalnie lepiej niż na tych zdjęciach) i tak trochę zal robić zadrapań :D Ale skoro piszesz, że by się przydało... to kolejny kamyczek do ogródka z tytułem "drap te cholerne zbroje" :)

Freehand to zasługa Łani - to ona w naszym duecie jest artystką ;)

Ave
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ryjok na sztandarze debeściacki =D> =D> =D> Wielkie brawa dla Łani.
Ciśnijcie...

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

No wreszcie ostateczne fotki Orasów - nie ukrywam, że zamierzam sam pomalować sobie taki piękny oddziałek, bo te zielone brzydale w wersji "puszka" to moja pierwsza miłość w WFB.

Obrazek

Obrazek

Ten, który będzie ich zapewne trzymał krótko za mordy:

Obrazek

No i Szamek po liftingu:

Obrazek

Zapraszam do oglądania i komentowania.

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Orasy cudne, sam zbroje moich czarnuchów będę malował w czerwieni :) Świetny pomysł na tarczę :)

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Wielkie dzięki za uznanie :) A tu mały WiPek - jeszcze sporo do zrobienia, ale główny nurt już widać - Nekromanta na e-baya:

Obrazek

Jakieś uwagi?

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Fafnir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184

Post autor: Fafnir »

Orki fajne szczególnie sztandar ale mam jedno ale kolczuga orka zbyt czysta albo to efekt flesza w aparacie albo brak na niej jakiegoś washa, glaze'a żeby ją trochę przyciemnić.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Czy mi się wydaje, czy ork z tarczą ma niepomalowaną nogę, Tak wygląda, jakby udzisko było niezrobione. Nie jestem specem od orasów, ale takie odnoszę wrażenie...

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

To nie noga, tylko spodnie z ciemnej, garbowanej skóry - na zdjęciu niestety cieniowanie nie wyszło :(

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Mi bardziej by odpowiadali z gołymi nogami obutymi w żelazo :wink:

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Oj to by sobie nogi poobcierali ;) Myślę, że w połowie bitwy armia przestała by być użyteczna i padłaby z wykrwawienia... I tak bzdurą mi się wydaje, że mają blachy na rękach na gołą skórę założone... Nie jestem specem od zbroi, ale chyba nie bez powodu rycerze nosili pod płytami skórznie i przeszywnice...

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Myślę, że w przypadku orasów aż tak realizm nie powinien grać roli - te brutale mają skórę jak hipopotamy i spoko dają sobie radę z takimi niedogodnościami :wink: .

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Nie zdziwiłbym się jakby latali w drucianych slipkach :mrgreen:

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Jeszcze jedno - jak widać, u Was muzycy nie są całkiem bezbronni :mrgreen: świetnie wyszła pałka i bęben, aż strach podchodzić do takiego "grajka" :lol2: ...

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

smiejagreg pisze:Jeszcze jedno - jak widać, u Was muzycy nie są całkiem bezbronni :mrgreen: świetnie wyszła pałka i bęben, aż strach podchodzić do takiego "grajka" :lol2: ...
No ba... Muzyka czasem boli :) (Łania zawsze tak powtarza, kiedy zaczynam śpiewać...)

A co do nogi, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości zdjęcie na szybko - ewidentnie widać, że to skórzane spodnie, a nie udo. Także rzeźbiarz zlitował się nad biednymi Orkami :)

Obrazek

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Helloł;

Jak zwykle długo kazaliśmy czekać na kolejne zdjęcia naszych prac i jak zwykle wina małej ilości czasu ;) Poniżej przedstawiamy kolejną partię szpicouchych i późnego WiPa Azhaga. Jak zwykle będziemy wdzięczni za wszelkie komentarze.

Łucznicy:

Obrazek

Obrazek

Alith Anar:

Obrazek

Obrazek

Treeman:

Obrazek

Obrazek

No i obiecany WiPek Azhaga:

Obrazek

Obrazek



Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Jak nie lubię elfów to ta praca jest gites :D =D> =D>
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Wszystko mi się podoba, jedynie u elfów łuki zbyt białe wyszły imho, ale to już kwestia upodobań kolorystycznych. Czegam na gotowego Azhaga...


Awatar użytkownika
puszkin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: puszkin »

Super elfy :D

ODPOWIEDZ