My Druchii z Naggaroth! Przedstawmy się nawzajem.

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 737
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Murmandamus pisze:masz coś do tępej masy krzyczącej WAAAGH!? :P a czoppą kcesz , ja nie lubić elfie mięsko, elfie mięsko chude i łykowate ale i tak zabić .

Dobra żartowałem. Tez druchii jestem. Armia ma swoje coś.

Uwielbiam tępą masę krzyczącą "Waaaaaaaagh" tylko bardziej mi podpasowały DE , już mi na tym forum ktoś mówił że O&G to z założenia armia losowa i mało się nią ugra. Ale prawdziwym powodem dla którego zrezygnowałem z tej armii było to że cała armia poza paroma wyjątkami , była poprostu tępa , walcząca dla samej przyjemności wynikającej z walki bez żadnego celu ani priorytetu , a ja wole coś bardziej wyszukanego :D


O&G rocks , nadal są dumną ozdobą mojej szafki , a w następnej edycji napewno do nich powróce ;)

Pozdrowienia

Awatar użytkownika
zinio
Warzywo
Posty: 13
Lokalizacja: Lublin

Post autor: zinio »

Zinio vel Zinczuk Kamil
wreszcie mam konto :)
lublin lat 30
gram DE od kilku lat

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

O! I- drogie dzieci - do tego Pana, jak do Jankiela, proszę zwracać się z trudnymi pytaniami :twisted:
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Katesh
Wałkarz
Posty: 56
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Katesh »

Nowy w świecie WH. (lat 34, Gdańsk) Do niedawna pogrywalem tylko i wyłącznie w MMORPG online... gra ulubiona pewnie znana ze slyszenia wszystkim.... Lineage2. No i wybor... w L2 sa rasy Dark elfy, biale elfy, Krasie, ludzie, orki z założenia lubie klimat mroku a odpycha mnie biale czyste powietrze i piekno ... wiec w L2 wybor padl na Ghost Huntera ( assasin ) mrocznych elfow... niedawno dokladnie w tym miesiacu koledzy namowili mnie ( hmmm.... ) na WH.... wybor oczywisty.... DE... zakup batalionu i poszlo potem farbki dokupywanie kolejnych pudelek i innych d....li ... i zniklo mi 700 w zakoragleniu w dół...

Nadal zielony jednak szybko się uczę ... i raczej nei zmienie armii chociazby z 3 powodow ... jestem staly w uczuciach. lubie klimat, no i nie chce znow wydac fortuny na kolejne figurki... :)

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 737
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Nadal zielony jednak szybko się uczę ... i raczej nei zmienie armii chociazby z 3 powodow ... jestem staly w uczuciach. lubie klimat, no i nie chce znow wydac fortuny na kolejne figurki... :)

Powiem tak to bardzo dobra cecha , brawo dla ciebie jeżeli stałości w uczuciach nie wyrażasz tylko w battlu. ;)


Pozatym tak samo jak ty też jestem klimaciarzem i nie mam nic przeciwko graczom VC i DL jeżeli nie zbierają oni swoich armii z jednego oczywistego powodu. Zresztą teraz bodajże w polskiej lidze króluje gracz.... *mroczna muzyka* Skavenów ;) Apropos Klimatu DE to cóż więcej można dodać.... gniecie wszystkie inne armię ( gracze O&G oczywiście mogą zaprzeczać )


Ale ta w pewnym sensie uzasadniona nienawiść , miłość do zadawania bólu i cierpienia i piękne figurki to tylko niektóre z powodów dla których warto zbierać Druchii , powiem szczerze jak zaczynałem myśleć o wyborze armii to dwie najbardziej mi przypadły do gustu WoCh i DE. Wybrałem DE ponieważ ( okej przynaję się !!! ) kolega mnie wkurzył gadaniem wkółko o HE ( "najlepsza armia , nie ma sobie równych , Sword Mastersi gniotą każdy oddział , niesamowity klimat mają" ) dlatego chciałem wybrać armie która maksymalnie nienawidzi tych Ulthuańskich panienek , wybór był chyba oczywisty. Tak powiem --> "Pieprzyć PG liczy się Klimat" ;)

Awatar użytkownika
Reiner
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Księstwo Warpie

Post autor: Reiner »

A już myślałem ze skala wieku nie przekracza 20:P
28 Lat
Będzin.

W latach mlodzieńczych :wink: mialem różne battlowe zawirowania..5 ed bretka...O&G..przelotem 6 ed VC. I nareszcie De... :)

Awatar użytkownika
Katesh
Wałkarz
Posty: 56
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Katesh »

Heh i tak w towarzystwie gier czuję się staro... ale cóż hobby trzeba mieć a modelarstwo lubiłem... niestety tylko lotnictwo... a to daleko odbiega od malowania figurek... które są od samolotów o wiele bardziej skomplikowane :D

Awatar użytkownika
Reiner
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Księstwo Warpie

Post autor: Reiner »

Katesh lepiej późno niż wcale :D :D wole pograć z przyjaciółmi niż siedzieć przed tv...z tego się nie wyrasta a może wręcz w pewnym wieku dorasta..wbrew opinii żon,kobiet i innych osób postronnych;)

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Reiner pisze:.z tego się nie wyrasta a może wręcz w pewnym wieku dorasta..wbrew opinii żon,kobiet i innych osób postronnych;)
jako żona muszę powiedzieć, że również nie zamierzam dorastać i dopóki będę miała sprawne łapki, to będę nimi posuwać cynowe figurki :D
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Reiner
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Księstwo Warpie

Post autor: Reiner »

A więc kobiety na traktory...a raczej...kobiety do figurek!!! :) :)

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Daniel, wawa, lat 20
W battla gram od jakiś 6. DE zbieram od kilku miesięcy. Oprucz tego dowodze również Dwarfami, Skavenami i BoC,bez większych sukcesów niestety :? .Na DE zdecydowałem się z racji nowych figurek, dużej ilości potworków i klimatu nasiąkniętego krwią, bezwzględnością i krzykami wrogów :twisted:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Na ile masz BoC?
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Samych bestyjek mam na 2100, choć zazwyczaj lubie wtrynić jeszcze troche mortali. Z tym że jest to bardziej armia for fun, cała na tzeenchu, średnio grywalna nawet jak na BoC.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
fart
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: fart »

Cześc mam na imię Paweł mam 18 lat jestem ze Starachowic to takie duże miasto w województwie Świętokrzyskim.

Swoją przygode wogule z warhammerem zaczołem jaksi 4-5 lat temu jak jezcze chodziłem do gimnazjum.Na początku to byłl rol play apozniej battle.Zaczołem od De ale szybko zmieniłem na bretonie pozniej na orki ktorymi grałem sporo. Z powodu problemów z kasa i różnymi wydatkami
sprzedałem orki i przestałem grac w battla.W czasie przerwy zaczołem grac intesywnie w karcianki a przede wszystkim w Call od Cthulhu w której miałem wiele sukcesów nawet wygrałem ligę ogólnopolską.Ale po ukazaniu sie 7ed nie mogłem sie powstrzymac i kupiłem skull passa z kumplem i tak sie zaczęło teraz gram De i zajebiście mi sie podobaja :)


Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

no co ja też zaczynałem od skullpassa :-P

Krzysztov
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: z Warszawy

Post autor: Krzysztov »

jak wiele osob.?na skull passie dobrze jest potrenowac malowanie,masz wzorniki,miarki,i przede wszystkim:ponad 100 figurek i RuleBooka w skroconej wersji!!!!!!!

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Witam!
Czas i na mnie :/ W battla gram od jakichs 11tu lat ( z dlugimi przerwami jednak...nie wiem czy 4 bitwy na rok mozna nazwac graniem)...Zaczynalem od chaosu (DE 5ed byly juz "zajete" przez mojego kolege a figurki chaosu byly drugie pod wzgledem estetycznym na liscie - stad wybor)...Dlugi czas gralem tez bestiami (mam armie na jakies 3k no i probowalem grac bretta...ktorej mam na 2,5k) ale to bardziej towarzysko...Musze powiedziec,ze nauczylem sie baaaardzo duzo od czasu gdy zapisalem sie do bialostockiego klubu "Front Wschodni" jesli chodzi o WH...Bardzo duzo rowniez nauczylem sie czytajac i sledzac ta wlasnie strone. Keep it up!!!

pozdrawiam

Awatar użytkownika
fart
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: fart »

Kupiłem skull passa bo chciałem grac orkami i goblinami a to jest dobry zestaw na początek :) teraz gram DE i są o niebo lepsze od prymitywnej armi zielonych.DE maja klimat którego orką brakowało ,fajne zasady no i figurki moim zdaniem najładniejsze w całym battlu:)

Awatar użytkownika
Raptor
Kretozord
Posty: 1990
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Krzysztov pisze:jak wiele osob.?na skull passie dobrze jest potrenowac malowanie,masz wzorniki,miarki,i przede wszystkim:ponad 100 figurek i RuleBooka w skroconej wersji!!!!!!!
skullpass jest zalosny, jedyne co sie z nigo przydaje to wzorniki i kosci 8) .

ODPOWIEDZ