Warstadt by qc

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
monsterstar
Chuck Norris
Posty: 582

Post autor: monsterstar »

podoba mi sie złoty.
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4461
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Dzięki za komentarze. W czasie gdy księża gromią niewiernych na ulicach Mordheim, z Gór Krańca Świata nadciąga fala zniszczenia, moc Waaagh! gromadzi się, na razie widać ledwie zaczątki, ledwie początek nadciągającej zagłady... ;)

Zmobilizowany konkursem na Najmita.net pomalowałem figurki goblinów - stronników do mojej bandy Orków & Goblinów do Mordheim. Trochę eksperymentowałem i niestety nie wszystko wyszło tak jak chciałem, ale ogólnie jestem zadowolony z efektu :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Komentarze, jak zwykle, mile widziane ;)

Bartys
Kradziej
Posty: 967
Lokalizacja: KULT

Post autor: Bartys »

same figsy bardzo fajne, troche obładowane te gobosy ale to im taki fajny image tworzy. Za to dostajesz 10000 punktów za obraz pt Mona Fasola widoczny na ostatnim zdjęciu:D:D:D

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

gobosy naprawde się przyjemnie prezentują, wyglądają jak rasowi mordhaimowi zbieracze =D> Malowanie też daje rade i ładnie uzupełnia ich wygląd.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

jak do mordheima to za duzo maja tych rzeczy bo latwiej ich zauwazyc ]:->
fajnie figsy zrobione malowanie troche zbyt kolorowe ale ogolnie trzymaja klimat a o to w mordheimie chodzi


a w makiecie jest mona lisa z ryjem jasia fasoli czy mi sie wydaje? ]:->
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4461
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Dzięki za komentarze :)
Arbiter Elegancji pisze:gobosy naprawde się przyjemnie prezentują, wyglądają jak rasowi mordhaimowi zbieracze =D>
Dokładnie o to chodziło :D
max pisze:jak do mordheima to za duzo maja tych rzeczy bo latwiej ich zauwazyc ]:->
No ktoś musi łapać bełty :wink:
max pisze:a w makiecie jest mona lisa z ryjem jasia fasoli czy mi sie wydaje? ]:->
Nie wydaje ci się (tu jest link ).

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4461
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Jakoś-takoś wziąłem się za budowanie pseudodioram pod figurki, tutaj WiP pierwszej. Na górze będą stały figurki Middenheimu, na dole zielonoskórzy.
Sorry za jakość zdjęć.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

I wczesny WiP mojej drużyny zielonoskórych:
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

zamek jakos tak nie bardzo... ale ogolnie calosc wymiata, jestem pod ogronym wrazeniem...

mozesz mi opowiedziec jak robiles skore na orkach? bo bardzo mi sie podoba 8)

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4461
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Niko pisze:zamek jakos tak nie bardzo... ale ogolnie calosc wymiata, jestem pod ogronym wrazeniem...
To zabawka która walała się po kątach i prosiła o jakieś wykorzystanie :mrgreen: Na półce nie rzuca się tak w oczy i stanowi miłe dopełnienie ;)
Niko pisze:mozesz mi opowiedziec jak robiles skore na orkach? bo bardzo mi sie podoba 8)
Malowane farbami olejnymi, ale stosując odpowiednie kolory 'akrylowe' uzyskasz podobny efekt:
Na czarny podkład nałożyłem 'Flat Light Blue' ModelMastera. Na to niebieski (nie znam nazw producenta) '25 matt' Humbrola. Następnie zmieszane zielenie '88 matt' i '80 matt' , dłonie/stopy i pysk/uszy brązem '70 matt' zmnieszanym z zieleniami. Rozjaśniłem jeszcze zielenią '80 matt'. Teraz będę nakładał kolejne rozjaśnienia, pewnie zielonym '80 matt' zmieszanym z żołtym '24 matt'. A na koniec może jeszcze delikatnie rozwodnionym washem 'Knalrog Green', ale to jeszcze będę musiał przemyśleć.

Gift
Wałkarz
Posty: 57

Post autor: Gift »

Ta zieleń na squigach wg mnie nie bardzo
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek
Napalony Jeremiasz pisze:Owszem to jest Rackham ale nie wiem jakiej to firmy te figurki bo raczej (?) nie GW

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

quidamcorvus pisze: Na czarny podkład nałożyłem 'Flat Light Blue' ModelMastera. Na to niebieski (nie znam nazw producenta) '25 matt' Humbrola.
Następnie zmieszane zielenie '88 matt' i '80 matt' , dłonie/stopy i pysk/uszy brązem '70 matt' zmnieszanym z zieleniami.
Rozjaśniłem jeszcze zielenią '80 matt'. Teraz będę nakładał kolejne rozjaśnienia, pewnie zielonym '80 matt' zmieszanym z żołtym
'24 matt'. A na koniec może jeszcze delikatnie rozwodnionym washem 'Knalrog Green', ale to jeszcze będę musiał przemyśleć.
no to widze nie nie ma lekko :P mialem nadzieje ze podasz jakies normalne nazwy farbek... farbek do modeli nie widzialem na oczy jakies 12lat
wiec te numerki jakos do mnie nie przemawiaja. Ale tak czy siak dziekuje... postaram sie uzyskac podobny efekt bo bardzo mi sie podoba ta
skora w WIPach.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

szykuje się fajny squad... czekam na dalsze prace

GreatJester
Chuck Norris
Posty: 487

Post autor: GreatJester »

Zarąbista diorama , wiem jaką zrobic skavenom

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4461
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Mały Up:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4461
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Jak na razie skończyłem skórę. Co o tym myślicie? Mam nadzieję, że coś widać na tych zdjęciach.
Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

szkoda że zdjęcia średnie :?
ale z tego co widać to na orkasach skóra wygląda elegancko i dość realistycznie.
na squigach prezentuje się już troche dziwnie, ale też daje rade.
ogólnie bardzo fajnie =D>
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4461
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Arbiter Elegancji pisze:na squigach prezentuje się już troche dziwnie, ale też daje rade.
Ech zapomniałem dopisać :^o Skóra na orkach skończona :oops:

Awatar użytkownika
Nicpoń
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Nicpoń »

Bardzo fajna skóra. Przydałoby się domalować jakieś zęby, oczy itp.
,,Cynikiem jest być łatwo... ale nie każdy się na to odważy.''

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

fajne tylko skończ :D
daj więcej fot pomidorów i powiedz co zrobiłeś że tak fajnie ci skóra ci wyszła

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

O tak, skora naprawde rewelacyjna :D troche te czterdziestkowe chlopaki nie pasuja... tzn niektore ich elementy ale
to oczywiscie kwestia gustu, napewno urozmaicaja ekipe ale... :P goblin z krasnoluda to profanacja i az sie prosi o pomste :P

smiechowe malunki na scianie, fajny klimacik.

ODPOWIEDZ