Nowe podręczniki a kwestia turnieju/Ligi Polskiej

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Ciebie to nie rusza, bo grasz VC. Tobie sie rozpa nie podoba, ale możesz z nią walczyć. Mi się rozpa nie podoba, a mojej armi nie podoba się jeszcze bardziej i nie jestem w stanie w dużej ilości wypadków jej nic zrobić.
Uerph.

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

bo sie slabo starasz :P
RaptorJesus jest fajny, ale trochę za duży.

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Jerzyn, jak wejdziesz do top 10 na masterze bestiami, to masz u mnie krate piwa.

Nie wiem czy w erze przeddemonicznej to się w ogóle zdarzało, tak nawiasem mówiąc.
Uerph.

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

popatrz na wyniki stacha scheinera bestiami, chociazby z poprzedniej areny :P to jesli o ere poprzednia, ja sam sie nie podejme tego, bo musialbym sie przestawic na inne myslenie :P
nie mowie, ze teraz jest super fajnie z nowymi demonami, ale plakac nie mozna. jak pisalem wczesniej - dogadajcie sie z orgami turniejow i bedzie po klopocie. mozecie sobie wymyslac co chcecie, nawet armie golych bab na patykach po lizakach, ale jak sie org nie zaangazuje, to skonczy sie jak zwykle - placzem i zgrzytaniem zebow przez 2-3 tyg, potem kazdy o tym zapomni.
pomysly z robieniem jakis rh sa niedorzeczne. mozna sprobowac pare turniei z obcieciem niektorych zdolnosci pewnych armii, ale bez wywalania przedmiotow itp. i proponowal bym to zrobic najpierw na kilku lokalach, zanim podejmie sie probe na masterze
a csy i tak sa gupie, bo wcale nie obcinaja tych najmocnejszych najbardziej. kropka :)
RaptorJesus jest fajny, ale trochę za duży.

Cyel
Oszukista
Posty: 821

Post autor: Cyel »

Robert "Cyel" Chmielecki, pojęcia nie mam jakie mam ID ;P

100% poparcie do działań balansujacych rozgrywkę, przenoszących nacisk z możliwości armybooka na umiejetności gracza.
100% przeciw banom całej armii.

Popierane rozwiązanie - testowanie do skutku róznych CSów. Na pewno zaden nie będzie gorszy niż obecna sytuacja a z mrowia testów, prób i błędów może w końcu wyłoni się skuteczny i sensowny system, przywracajacy sens WFB jako grze dla myślących.

Awatar użytkownika
Lordzik
Mudżahedin
Posty: 260
Lokalizacja: z Mrocznej Wieży na Froncie Wschodnim

Post autor: Lordzik »

Właśnie taki mamy zamiar w Białymstoku - potestować różne cięcia - czy to na lokalach, czy w towarzyskich. To chyba najsensowniejsze rozwiązanie - moim skromnym zdaniem.

Awatar użytkownika
Wisnia
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Battleground - Chodzież

Post autor: Wisnia »

Ja byłbym za przegiętymi rozpiskami do DL i VC. Ja na przykład mam obie te armie. Ale robię nietypowe rozpiski. Bez PH, psów itd itd i wszystkim się podoba. Nie używam regenerki na oddziale, ani khorna na juggernaucie jako bsb. Ja po prostu postuluję żeby nie robić takich przegiętych rozpisek że aż szkoda wyciągać figsy.

Awatar użytkownika
Lukaszxx
Chuck Norris
Posty: 522
Lokalizacja: szybki szpil

Post autor: Lukaszxx »

Obrazek

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

I tym miłym akcentem konczymy. Nastepne przypadki nekromancji skoncza się źle.

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ