Wasze Paint Station =]

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Re: Wasze Paint Station =]

Post autor: SexRocket »

a sa otwierane z 2 stron?
bo jak nie to juz sobie wyobrazam klopot jak zostalo np pol paska lub niej i przykleil sie do dna :D
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

A to nasz paint room:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jak widać - nawet slave do malowania siedzi :mrgreen:
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

Yudokuno pisze: Jak widać - nawet slave do malowania siedzi :mrgreen:
hehe :D
taboret to zło, można się garba nabawić :wink:

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

mhm... mamy przy niższym stoliku taką "jeżdżawkę" zdrowotną, a przy dużym stole 2 taborety i 1 krzesło biurowe z oparciem. Myślę, że chyba wezmę jeszcze jedno na firmę, bo nam kręgosłupy powysiadają, kiedy spędzamy po 12 h dziennie, 7 dni w tygodniu przy tych biurkach
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

hehe... a ja myślałem, że my z Ignis mamy burdel w pokoju ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

nie widziałeś mojej piwnicy z narzędziami :D

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Skaven, mam identyczną lampkę u siebie :D

No i gratuluję kolekcji farbek :P

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

@Rasti
Ta lampka to badziew bo się rozwala chyba po roku użytkowania, musze jakąś full metalowa kupić a nie z podstawką plastikową ;)

@Agnieszka
Widzę że pilnujesz żeby sie nie obijał Jankiel, pomieszczenie bez okien, twardy taboret :D Pamiętaj tylko żeby go czasami dokarmiać żeby efektywność pracy nie spadała :D :wink:

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Skaven pisze:@Rasti
Ta lampka to badziew bo się rozwala chyba po roku użytkowania, musze jakąś full metalowa kupić a nie z podstawką plastikową ;)
Serio :D?
Jak ją "włączę" to muszę jeszcze czekać z 10 min, aż się zaświeci. Jej działanie jest bardzo losowe :lol2:

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Skaven pisze: Widzę że pilnujesz żeby sie nie obijał Jankiel, pomieszczenie bez okien, twardy taboret :D Pamiętaj tylko żeby go czasami dokarmiać żeby efektywność pracy nie spadała :D :wink:
:D obok tej pracowni plastycznej jest jeszcze drugie pomieszczenie: całe w kafelkach, z umywalką. Tam odpala się aerograf ( pierwotnie miała być pralnio-suszarnia, jest ciąg dlaszy pracowni)
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Post autor: patryk999 »

Taboret na 230V z czujnikiem zaniku ruchu ?hehe

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Postanowiłem, że wykorzystam chwilę na zrobienie zdjęcia. Mam zastrzeżenie - temat nazywa się PAINTstation więc takowe zrobiłe - ubogo tutaj ponieważ wszystko maluję jednym pędzlem - citadel ze skull passa, farbki są brata, sama paleta to kieszeń na płyty do nadruku od drukarki ale w niedługim czasie mam nadzieję, że coś niecoś urośnie. Workstation do konwersji mam trochę bogatsze - ale to osobny temat.
Obrazek
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

z kad masz takie wysokie korki na krotych stoja bodajze ghoule? :mrgreen:
ObrazekObrazek

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

kerfur pewnie, stoisko z sprzętem do wina, korki niskie, wysokie, szerokie, do koloru do wyboru :wink:

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

zielonatrawa pisze:kerfur pewnie, stoisko z sprzętem do wina, korki niskie, wysokie, szerokie, do koloru do wyboru :wink:
Serio :D?

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

SexRocket pisze:z kad masz takie wysokie korki na krotych stoja bodajze ghoule? :mrgreen:
Carrefour, Auchan itp. itd.. ale tylko w sezonie mają rozstawione graty... poza tym pędzę wino i mam korków pod dostatkiem... chyba jeszcze dwie paczki po 30 sztuk ;P - ale to pewnie Cię nie interesuję ;)

Wino to z reguły taki overrun na imprezie jak zabraknie alko :). Nie jedną impre uratowały upędzone 30l-40l mocnego wina. A tak poza tym wolę Jacka Danielsona ;)
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Quaki
Falubaz
Posty: 1006
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Quaki »

Temat mysle sie nie starzeje, wiec pozwalam sobie wrzucic foty mojego biurka:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Za dobrze macie. Ja ze swoim całym majdanem się muszę przenosić od siebie z pokoju do kuchni i z powrotem, jeśli komuś przeszkadza ;p
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
LuciusII
Oszukista
Posty: 868
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: LuciusII »

cahir pisze:Za dobrze macie. Ja ze swoim całym majdanem się muszę przenosić od siebie z pokoju do kuchni i z powrotem, jeśli komuś przeszkadza ;p
Zainwestuj w jakiś pojemnik. Ja podczas przedostatniej przeprowadzki w coś takiego zainwestowałem i nie mam problemu z ewentualnym przenoszeniem wszystkiego. Jak będę miał czas to wrzucę zdjęcie.
Kalesoner pisze:Orki i gobliny są częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro. :wink:

Awatar użytkownika
J.B.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: J.B. »

ja wziałem pokrywke od starej gry planszowej (40x25 na razie wystarcza), położyłem przednią sciankę, resztę utwardziłem tekturą 1,5mm i jestem w pełni mobilny, nawet z kilkoma metalowymi figsami i całym wyposażeniem :wink:

całość kursuje sobie z biurka na parapet i ewentualnie do skrzyni w łóżku jak zaczną sie w domu wydzierać że kurz wytwarzam :lol2:

sposób na prawde tani i praktyczny
Obrazek

ODPOWIEDZ