8 edycja ogrów

Ogre Kingdoms

Moderator: Afro

ODPOWIEDZ
Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Re: 8 edycja ogrów

Post autor: Majestic »

Naprawdę tam wam się to podoba? Zobaczę jak to będzie wyglądać pod innym kątem. Ale coś czuję że moje ogry idą na allegro. Z armii ludojadów zrobili armię pokemonów.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

jak będziesz sprzedawać to daj znać co masz, chętnie kupię kilka rzeczy ;)

Co do samego designu figsów, to teraz GW ma taki trend (dynamiczne pozy, 'kwadratowe' ludziki), nic na to nie poradzisz, taka ich polityka. jednym się podoba, drugim nie, ale większości chyba jednak odpowiada.. Jak by na to nie spojrzeć wielkie figurki podobają się większej ilości osób, to jest poniekąd powrót do starych edycji, gdzie wszystko koncentrowało się wokół kilku potężnych jednostek. Nie zapominajmy też o Ogrzych specjalach - Skarg i tłuściusz, jak na bohaterów też dosyć hmm... opaśli :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Ciekawe ile może kosztować cała nowa armia ogrów + pomalowanie hmmmm ?

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Zależy co rozumiesz przez "nowa" i "pomalowanie" ;). Ale moje ogry w sumie kosztowały mnie z tysiaka (3 bataliony + Tyrant + Butcher, Gorger,3x Yhetee i Scrapa z ebaya. Koszty nowości z 150 zeta za sztukę co daje jakieś szećset złotych, do tego malowanie może ktoś da zniżkę za dużo modeli... Jakieś dwa kafle i masz pomalowaną armię na 3k. Jak dla mnie wypas.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Post autor: Waldi »

Makabra. Jeszcze nie kupiłem figsów ze SoM, a tu wyszły nowe do VC, a teraz jeszcze tyle nowych łogrów :(

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Majestic, jak będziesz sprzedawał to daj znać, ja również chętnie parę rzeczy przygarnę :)
Jest znany termin gdy ukaże się AB?
Wisła Kraków.

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Koło września dam znać. Chyba że będzie dało się grać bez ani jednej z tych paskud ;).
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Sevi pisze:Majestic, jak będziesz sprzedawał to daj znać, ja również chętnie parę rzeczy przygarnę :)
Jest znany termin gdy ukaże się AB?
na strongholdzie pisali, że 3 września.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Mamut miażdży. ;)
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Awatar użytkownika
X.Maciek
Falubaz
Posty: 1445
Lokalizacja: Lubelskie Stowarzyszenie Gier Bitewnych "Moria"

Post autor: X.Maciek »

Ciekawe jak punktowo wyjdą te stworki. Bo taki mamut może zapchać całe rary :wink:

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Gorzej jak się nie zmieści w rare'y. :roll:

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Bez przesady, najdroższy chyba stwór to czołg, potem abomka z ulepszeniem i potwory bestii. Wydaje mi się że magicznych 300 punktów nie przekroczy.
pewnie z 6ataków, wydaje mi się że raczej z większą siłą niż 6? moze dadzą zasadę devastating charge?
Ciekawe czy ogry nadal będą mieć szarżę... niby stomp jest :)

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Zmieści zmieści... pewnie będzie kosztował z 300-350 pts za sztukę. To bardzo dużo jak ulokowanie tylu punktów w jednym modelu ale trzeba wziąć pod uwagę, że pewnie będzie miał z 8-10 T i 8-10 W :D :D :D
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

ja jednak myślę, że będzie raczej 'skalowalny' do obecnych nowych potworków (arachno-rock i sfinks)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

które to jaj za bardzo nie miażdżą. Osobiście lubię Ogry i mam nadzieje, że wreszcie będą grywalne
Obrazek

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Afro pisze:ja jednak myślę, że będzie raczej 'skalowalny' do obecnych nowych potworków (arachno-rock i sfinks)
Arachnarok - 8W - Sphinx 8T - Arachnarok 300 Pts... no to +50 Pts i masz wypadkową 8T, 8W i taki mamut gotowy :D
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Wilczek.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163

Post autor: Wilczek. »

BOGINS pisze:Bez przesady, najdroższy chyba stwór to czołg, potem abomka z ulepszeniem i potwory bestii. Wydaje mi się że magicznych 300 punktów nie przekroczy.

Potwory z bestii są droższe od abomki nawet z ulepszeniem, 275 pkt za sztuke :?

Nowe ogry mi się podobają, gdybym nie zaczął niedawno zbierać beastmenów to teraz pewnie zacząłbym zbierać ogry.

Jestem ciekawy nowych figurek piechoty i tego co będzie w batalionie.

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Afro pisze:
Sevi pisze:Majestic, jak będziesz sprzedawał to daj znać, ja również chętnie parę rzeczy przygarnę :)
Jest znany termin gdy ukaże się AB?
na strongholdzie pisali, że 3 września.
No właśnie. Nie gram Ogrami ale ciekawi mnie co też dostaną i sobie tu zaglądam i dziwi mnie, że zostały tylko 4 tygodnie do premiery a tu nie ma żadnych kosztów punktowych wszystkich jednostek, przedmiotów magicznych i jedynych słusznych "buildów" juz opracowanych jeszcze przed wydaniem książki przez Da Beściaków. :wink: Zero przecieków na ten temat?

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

Remo pisze:No właśnie. Nie gram Ogrami ale ciekawi mnie co też dostaną i sobie tu zaglądam i dziwi mnie, że zostały tylko 4 tygodnie do premiery a tu nie ma żadnych kosztów punktowych wszystkich jednostek, przedmiotów magicznych i jedynych słusznych "buildów" juz opracowanych jeszcze przed wydaniem książki przez Da Beściaków. :wink: Zero przecieków na ten temat?
brak przecieków jest związany z nową strategią wydawniczą GW
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Remo pisze:No właśnie. Nie gram Ogrami ale ciekawi mnie co też dostaną i sobie tu zaglądam i dziwi mnie, że zostały tylko 4 tygodnie do premiery a tu nie ma żadnych kosztów punktowych wszystkich jednostek, przedmiotów magicznych i jedynych słusznych "buildów" juz opracowanych jeszcze przed wydaniem książki przez Da Beściaków. :wink:
Wpadnij za 2 tygodnie.
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ